Apple przejściówka lightnig-USB

Kategoria
Akcesoria Hi-Fi

Apple przejściówka lightnig-USB

Przejściówka ze złącza Lightning na USB (Apple camera adapter) to rozwiązanie, które umożliwia podłączenie przetwornika C/A DragonFly Black lub DragonFly Red do urządzeń iOS. Już w chwilę po połączeniu urządzeń możemy cieszyć się najwyższą jakością dźwięku muzyki odtwarzanej z iPhona lub iPada.  

AudioQuest DragonFly podłączony do smartfona za pomocą adaptera

Podłączenie DragonFly’a do iPhona lub iPada jest niezwykle proste – wszystko co trzeba zrobić, to wpiąć końcówkę Lightning do urządzenia iOS, a złącze USB do przetwornika C/A. Później wystarczy wybrać odpowiednią aplikację do odtwarzania muzyki/multimediów, włączyć wybrany utwór lub materiał audio-video i ustawić odpowiedni poziom głośności. Co ważne, nie jest wymagane używanie dodatkowych aplikacji/sterowników wspomagających działanie DragonFly’a, np. regulacji głośności.

Rola przejściówki nie ogranicza się do łączenia DragonFly’a z iPhonem lub iPadem. Apple camera adapter umożliwia również przesyłanie zdjęć i wideo, np. z aparatu cyfrowego, do iPada mini lub iPada wyposażonego w wyświetlacz Retina.

Dane Techniczne

Waga
0.2000

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38