Aktualności

Audio-Technica rozszerza serię CKR o trzy nowe modele słuchawek bezprzewodowych


Już niebawem na rynku pojawią się trzy nowe modele dousznych słuchawek Bluetooth z serii CKR. ATH-CKR75BT, ATH-CKR55BT i ATH-CKR35BT łączą bardzo dobre brzmienie z wysoką jakością wykończenia i użytecznymi rozwiązaniami. Dzięki wbudowanym akumulatorom modele te idealnie sprawdzają się podczas podróży i codziennych dojazdów do pracy.

Po niedawnym wprowadzeniu odnowionej gamy słuchawek dousznych CKR, Audio-Technica teraz rozszerza ją o trzy modele Bluetooth - ATH-CKR75BT, ATH-CKR55BT i ATH-CKR35BT. Zachowując naturalne brzmienie, będące znakiem rozpoznawczym serii CKR, prezentowane trio wypełnia wszystkie poziomy jakości dźwięku i budżetu, od przystępnego cenowo, przez średnią półkę, na klasie premium kończąc. Dzięki temu każdy miłośnik muzyki może cieszyć się bardzo dobrym brzmieniem, np. podczas podróży, bez konieczności podłączania kabla.

Audio-Technica Seria CKR

Wiodącym modelem wśród nowych dousznych słuchawek Bluetooth jest konstrukcja klasy premium - ATH-CKR75BT. Szczycąc się 11,8-milimetrowymi przetwornikami, stworzonymi pod kątem krystalicznie czystego i precyzyjnego odwzorowania brzmienia, dostarczają naturalny dźwięk, jeszcze bardziej udoskonalany przez obudowę wykonaną z aluminium. Wytrzymały i jednocześnie lekki, materiał ten pomaga ograniczyć wewnętrzne wibracje, które mogą mieć negatywny wpływ na jakość dźwięku. Ten flagowy model dostępny jest z przykuwającym uwagę wykończeniem gun metal.

Audio-Technica ATH-CKR75BT

W grupie słuchawek ze średniej półki Audio-Technica przedstawia ATH-CKR55BT. Ta lekka douszna konstrukcja skutecznie izoluje od hałasu, dzięki czemu idealnie sprawdza się w narażonym na hałas otoczeniu. Wewnątrz obudów pracują 10,7-milimetrowe przetworniki, które w celu zminimalizowania niepożądanego wewnętrznego rezonansu wyposażone są w mosiężne stabilizatory. Rozwiązanie to zapewnia czysty i precyzyjny dźwięk.

Audio-Technica ATH-CKR55BT

Dostępny w czarnym lub srebrnym wykończeniu, stylowy, podstawowy model ATH-CKR35BT jest najlżejszą konstrukcją bezprzewodową z serii. 9,8-milimetrowe przetworniki zapewniają czyste brzmienie średnich i wysokich częstotliwości, aby zapewnić właściwy poziom dynamiki. 

Każdy z trzech modeli wyposażony jest w Bluetooth 4.1. Słuchawki ATH-CKR75BT i ATH-CKR55BT dodatkowo obsługują kodeki aptX i AAC (ATH-CKR35BT tylko AAC), aby zapewnić stabilność, przejrzystość i najwyższą jakość bezprzewodowej transmisji.

Audio-Technica ATH-CKR35BT

Najnowsze słuchawki z serii CKR wyposażone są w akumulatory zapewniające energię na siedem godzin pracy, idealny m.in. na potrzeby codziennych przejazdów do/z pracy i międzynarodowych lotów. Samo ładowanie odbywa się poprzez USB. Wbudowany mikrofon i moduł zdalnego sterowania ułatwia sterowanie odtwarzaniem muzyki i prowadzenie rozmów telefonicznych podczas ruchu. Specjalny klips umożliwia bezpieczne, dyskretne przypięcie słuchawek do odzieży. Najnowsze modele dostarczane są z torebkami ułatwiającymi przenoszenie i przechowywanie słuchawek.


Przeczytaj także

Najłatwiejszy sposób na odkrywanie analogowej muzyki –...


TEAC poszerza swoją gamę gramofonów o nowy, funkcjonalny model TN-180BT. Dzięki wbudowanej łączności Bluetooth konstrukcja ta oferuje zupełnie nowy sposób słuchania płyt winylowych. Zaprojektowany dla entuzjastów muzyki, może współpracować z dowolnym typem wzmacniacza, głośnikami aktywnymi lub urządzeniami Bluetooth.

Dowiedz się więcej

Legenda. Teraz bezprzewodowo i tylko w sieci Top Hi-Fi...


Najnowsze słuchawki Koss Porta Pro® Wireless wynoszą legendarny dźwięk i unikatową konstrukcję klasycznych Porta Pro® na nowy poziom – bezprzewodowy. Wykorzystując Bluetooth® 4.1 z aptX™ model ten zapewnia klasyczne brzmienie Sound of Koss®, ale teraz w bezprzewodowej wersji. Słuchawki właśnie debiutują na polskim rynku i dostępne są wyłącznie w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design.

Dowiedz się więcej

Philips TV i Bowers & Wilkins nawiązują współpracę, u ...


Philips TV, wiodący europejski producent na rynku telewizorów, oraz Bowers & Wilkins, legendarna brytyjska firma projektująca konstrukcje audio, zainicjowały wieloletnią współpracę, której celem jest stworzenie wybitnych produktów, wyznaczających referencyjny poziom parametrów audio i wideo wśród telewizorów. Rozpoczęte partnerstwo jest jednym z najbardziej unikatowych osiągnięć w sektorze telewizyjnym od wielu lat.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38