Aktualności

Słuchawki Audio-Technica ATH-MSR7NC – dla tych, którzy cenią najwyższą jakość dźwięku


Audio-Technica rozwija serię mobilnych słuchawek wysokiej rozdzielczości i wprowadza model ATH-MSR7NC. Najnowsza konstrukcja łączy zalety modelu ATH-MSR7 z zaletami systemu redukcji hałasu NC, dzięki czemu pozwala cieszyć się precyzyjnym, wiernym brzmieniem bez ryzyka zakłócania muzyki przez hałas otoczenia

Najnowsze wokółuszne słuchawki Audio-Techniki to ukłon w stronę melomanów, którzy zawsze – w domu, w pracy i w podróży – chcą mieć zawsze dostęp do najwyższej jakości dźwięku. Wykorzystując rewolucyjny model ATH-MSR7 japońscy projektanci wzbogacili go o system redukcji hałasu, tworząc w ten sposób całkowicie nowe słuchawki – ATH-MSR7NC.

Od strony wizualnej najnowszy model zachowuje wzornictwo swojego pierwowzoru. Nowoczesny i elegancki wygląd podkreśla wysoki poziom technicznego zaawansowania słuchawek oraz ich przynależność do segmentu premium. Muszle wokółuszne i obudowy wykonane są z wysokiej jakości materiałów i gwarantują niezrównany komfort użytkowania. Dzięki zastosowaniu pianki z funkcją pamięci nauszniki idealnie dopasowują się do kształtu głowy, w naturalny sposób odizolowując słuchacza od świata zewnętrznego.

Maksymalną skuteczność w izolowaniu od dźwięków z zewnątrz zapewnia innowacyjny układ redukcji hałasu (NC). Dzięki specjalnym mikrofonom system opracowany przez projektantów Audio-Techniki pozwala niemal całkowicie odciąć użytkownika od szumu otoczenia, pozwalając słuchaczowi zanurzyć się w czystym, relaksującym dźwięku. Energię dla układu NC dostarcza wbudowany akumulator. Do jego pełnego naładowania wystarczą cztery godziny, po tym czasie można korzystać z systemu NC przez aż 30 godzin. To czas, który pozwoli rozkoszować się czystym brzmieniem muzyki nawet podczas bardzo długiej podróży.

Sercem słuchawek ATH-MSR7NC są 45-milimetrowe przetworniki True Motion. Dzięki specjalnym membranom i bardzo lekkim cewkom umożliwiają one precyzyjne odwzorowanie dźwięku wysokiej rozdzielczości – to zasługa skrócenia do minimum czasu reakcji i zredukowaniu zniekształceń. W konsekwencji użytkownik zyskuje możliwość rozkoszowania się detalicznym i naturalnym brzmieniem swojej ulubionej muzyki. Wysoka jakość dźwięku to również zasługa zastosowania specjalnego systemu Dual-layer Air-Control Technology. Łącząc warstwy aluminium i magnezu projektanci stworzyli lekkie, a jednocześnie bardzo sztywne obudowy, dzięki którym słuchawki bardzo skutecznie tłumią wibracje mogące pogarszać jakość dźwięku. Wewnątrz obudów projektanci umieścili specjalne kanały wentylacyjne (Triple-venting Acoustic Airflow), które precyzyjnie regulują przepływ powietrz, gwarantując najwyższym poziom detaliczności brzmienia. 


Przeczytaj także

Audio-Technica ATH-AR5BT w teście „Hi-Fi Choice”


Znakomicie wykonane, atrakcyjne wzorniczo, a przede wszystkim zapewniające bezpośredni, analityczny i detaliczny dźwięk – to główne cechy bezprzewodowych słuchawek Audio-Technica ATH-AR5BT. Test przeprowadzony przez redakcję „Hi-Fi Choice” ujawnił znacznie więcej zalet tego modelu. Ale po kolei.

Dowiedz się więcej

Audio-Technica prezentuje nowe modele bezprzewodowych ...


Z nowymi sportowymi słuchawkami bezprzewodowymi ATH-SPORT70BT i ATH-SPORT50BT każdy trening staje się czystą przyjemnością. Brzmienie w jakości Audio-Technica zachęca do wysiłku fizycznego, a lekka i odporna na wilgoć konstrukcja pozwala na słuchanie muzyki nawet w trakcie najbardziej wymagających treningów.

Dowiedz się więcej