Aktualności

Słuchawki Audio-Technica ATH-MSR7NC – dla tych, którzy cenią najwyższą jakość dźwięku


Audio-Technica rozwija serię mobilnych słuchawek wysokiej rozdzielczości i wprowadza model ATH-MSR7NC. Najnowsza konstrukcja łączy zalety modelu ATH-MSR7 z zaletami systemu redukcji hałasu NC, dzięki czemu pozwala cieszyć się precyzyjnym, wiernym brzmieniem bez ryzyka zakłócania muzyki przez hałas otoczenia

Najnowsze wokółuszne słuchawki Audio-Techniki to ukłon w stronę melomanów, którzy zawsze – w domu, w pracy i w podróży – chcą mieć zawsze dostęp do najwyższej jakości dźwięku. Wykorzystując rewolucyjny model ATH-MSR7 japońscy projektanci wzbogacili go o system redukcji hałasu, tworząc w ten sposób całkowicie nowe słuchawki – ATH-MSR7NC.

Od strony wizualnej najnowszy model zachowuje wzornictwo swojego pierwowzoru. Nowoczesny i elegancki wygląd podkreśla wysoki poziom technicznego zaawansowania słuchawek oraz ich przynależność do segmentu premium. Muszle wokółuszne i obudowy wykonane są z wysokiej jakości materiałów i gwarantują niezrównany komfort użytkowania. Dzięki zastosowaniu pianki z funkcją pamięci nauszniki idealnie dopasowują się do kształtu głowy, w naturalny sposób odizolowując słuchacza od świata zewnętrznego.

Maksymalną skuteczność w izolowaniu od dźwięków z zewnątrz zapewnia innowacyjny układ redukcji hałasu (NC). Dzięki specjalnym mikrofonom system opracowany przez projektantów Audio-Techniki pozwala niemal całkowicie odciąć użytkownika od szumu otoczenia, pozwalając słuchaczowi zanurzyć się w czystym, relaksującym dźwięku. Energię dla układu NC dostarcza wbudowany akumulator. Do jego pełnego naładowania wystarczą cztery godziny, po tym czasie można korzystać z systemu NC przez aż 30 godzin. To czas, który pozwoli rozkoszować się czystym brzmieniem muzyki nawet podczas bardzo długiej podróży.

Sercem słuchawek ATH-MSR7NC są 45-milimetrowe przetworniki True Motion. Dzięki specjalnym membranom i bardzo lekkim cewkom umożliwiają one precyzyjne odwzorowanie dźwięku wysokiej rozdzielczości – to zasługa skrócenia do minimum czasu reakcji i zredukowaniu zniekształceń. W konsekwencji użytkownik zyskuje możliwość rozkoszowania się detalicznym i naturalnym brzmieniem swojej ulubionej muzyki. Wysoka jakość dźwięku to również zasługa zastosowania specjalnego systemu Dual-layer Air-Control Technology. Łącząc warstwy aluminium i magnezu projektanci stworzyli lekkie, a jednocześnie bardzo sztywne obudowy, dzięki którym słuchawki bardzo skutecznie tłumią wibracje mogące pogarszać jakość dźwięku. Wewnątrz obudów projektanci umieścili specjalne kanały wentylacyjne (Triple-venting Acoustic Airflow), które precyzyjnie regulują przepływ powietrz, gwarantując najwyższym poziom detaliczności brzmienia. 


Przeczytaj także

Najnowsze słuchawki Audio-Technica ATH-AR3IS i ATH-AR3BT już w sprzedaży

Najnowsze słuchawki Audio-Technica ATH-AR3IS i ATH-AR3...


Audio-Technica rozszerza gamę swoich nausznych słuchawek. ATH-AR3BT oraz ATH-AR3IS to kompaktowe konstrukcje, które dostarczają wysokiej jakości dźwięk i gwarantują najwyższy komfort użytkowania. Obydwa modele wyposażone są we wbudowane zdalne sterowanie i mikrofon, a ATH-AR3BT dodatkowo wykorzystują łączność bezprzewodową Bluetooth aptX® oraz technologią NFC.

Dowiedz się więcej

Audio-Technica ATH-DSR9BT z nagrodą CES 2017 Innovation Honoree

Audio-Technica ATH-DSR9BT z nagrodą CES 2017 Innovatio...


Bezprzewodowe słuchawki z systemem Pure Digital Drive, model Audio-Technica ATH-DSR9BT, zostały wyróżnione przez CTA (Consumer Technology Association) tytułem CES 2017 Innovation Honoree. Produkty wybierane do tego prestiżowego programu oceniane są przez grupę niezależnych projektantów przemysłowych i inżynierów oraz przedstawicieli mediów branżowych. Wyróżnienia przyznawane są przełomowym produktom elektroniki użytkowej z 28 kategorii produktowych.

Dowiedz się więcej

Audio-Technica prezentuje nowoczesny i wszechstronny gramofon hi-fi AT-LP3

Audio-Technica prezentuje nowoczesny i wszechstronny g...


Audio-Technica wprowadza do sprzedaży całkowicie nowy gramofon hi-fi. Model AT-LP3 jest w pełni automatyczną konstrukcją, której funkcjonalność zwiększa wbudowany przedwzmacniacz obsługujący wkładki MM i MC. Urządzenie standardowo wyposażone jest w zaawansowaną wkładkę MM AT91R oraz pokrywę ochronną i obsługuje dwie prędkości odtwarzania.

Dowiedz się więcej