Aktualności

AudioQuest JitterBug – filtr USB poprawiający dźwięk z urządzeń komputerowych


JitterBug to pierwszy filtr USB opracowany przez firmę AudioQuest. To niewielkie urządzenie redukuje szum oraz zakłócenia, które w normalnych warunkach pogarszają jakość dźwięku płynącego poprzez port USB. JitterBug ogranicza również jitter i błędy transmisji, poprawiając tym samym brzmienie muzyki z komputera.

AudioQuest JitterBug to dwuobwodowy kondycjoner liniowy, który pełni rolę filtra linii zasilania i danych przesyłanych poprzez port USB. Mimo swoich niewielkich rozmiarów, porównywalnych wielkością z kciukiem, pełni ważną rolę – minimalizuje szum i zakłócenia, które negatywnie oddziałują na transmisję danych i linie zasilania gniazd USB, a także w mierzalnym stopniu ograniczają jitter i błędy transmisji. Dzięki ograniczeniu tych niepożądanych zjawisk JitterBug  gwarantuje lepszą dynamikę i rozdzielczość oraz czystszy dźwięk. jitterbug produkt
Filtr USB firmy AudioQuest to rozwiązanie pozwalające wyeliminować problemy dotykające wszelkiego rodzaju urządzenia komputerowe, od smartfonów i laptopów, poprzez dyski NAS, aż do serwerów mediów. Wszystkie te konstrukcje z natury tworzą znaczącą ilość zakłóceń i wprowadzają wiele niepożądanych częstotliwości. JitterBug jest także lekarstwem na przedostające się do torów sygnałowych zakłócenia RFI oraz EMI, również wprowadzane przez urządzenia komputerowe. Szumy i interferencje zwiększają jitter i błędy transmisji, czego konsekwencją jest bardziej „płaski” i irytujący dźwięk, objawiający się spłyceniem sceny dźwiękowej, pogorszeniem barwy dźwięku oraz ograniczeniem rozdzielczości.

jitterbug 2

Specjalnie zaprojektowany podwójny obwód modelu JitterBug w mierzalnym stopniu ogranicza szum prądowy, a dodatkowo minimalizuje jitter i błędy transmisji, w niektórych przypadkach całkowicie go eliminując. Efektem pracy filtru JitterBug jest czystszy i bardziej przekonujący dźwięk, a tym samym lepsze brzmienie w przypadku dowolnego komputera, przetwornika C/A USB, odtwarzacza strumieniowego, samochodowego audio oraz smartfonu.


Przeczytaj także

AudioQuest NightHawk Carbon


AudioQuest wprowadza do sprzedaży słuchawki NightHawk Carbon. Model ten jest bardziej wyrafinowaną i dojrzalszą wersją wielokrotnie nagradzanych NightHawków i szczyci się wieloma akustycznymi, ergonomicznymi i wizualnymi udoskonaleniami. Najnowsza konstrukcja, tak jak poprzednik, zapewnia niezwykle niskie zniekształcenia, niezrównany komfort użytkowania i naturalnie piękny dźwięk.

Dowiedz się więcej

Vogel’s MotionMount Next 7355 – zdalnie sterowany uchw...


Vogel’s wprowadza do sprzedaży zdalnie sterowany uchwyt z funkcją automatycznego obrotu. MotionMount Next 7355 szybko i płynnie ustawia się w zdefiniowanej przez użytkownika pozycji, ułatwiając oglądanie telewizji z dowolnego miejsca w pomieszczeniu, bez potrzeby wstawania z kanapy. Funkcjonalność konstrukcji zwiększają możliwość sterowania uchwytem z poziomu aplikacji oraz specjalny system zarządzania przewodami.

Dowiedz się więcej

AudioQuest DragonFly Red i DragonFly Black – muzyka z ...


AudioQuest udostępnił najnowszą aktualizację oprogramowania do swoich przenośnych przetworników c/a. Dzięki niej DragonFly Red i DragonFly Black zyskują możliwość obsługi plików MQA, gwarantujących studyjną jakość dźwięku. Ponadto projektanci udoskonalili regulację głośności obu modeli pod kątem współpracy z urządzeniami Android.

Dowiedz się więcej