Aktualności

Bluesound czwarty rok z rzędu otrzymał tytuł „Produkt roku”


Bezprzewodowy system firmy Bluesound czwarty rok z rzędu otrzymał prestiżowe wyróżnienie brytyjskiego miesięcznika What Hi-Fi

Nagroda What Hi-Fi dla Bluesound

Wśród 104 produktów nominowanych do nagrody Produkt Roku 2017 znalazł się system firmy Bluesound, w skład którego wchodzą głośniki bezprzewodowe PULSE 2 i bezprzewodowy odtwarzacz strumieniowy Bluesound NODE 2.

Rodzina produktów Bluesound

System obsługuje formaty: MP3, AAC, WMA, WMA Lossless, OGG, FLAC, ALAC, WAV, AIFF, z rozdzielczością do 24 bitów / 192 kHz. Dostępne są wejścia: 1 x USB, 1 x Toslink / 3,5 mm, 1 x ethernet. Do odtwarzacza NODE 2 można podłączyć subwoofer i słuchawki. Transfer sygnału z odtwarzacza do głośników zapewnia komunikacja Buetooth aptX. Moc wbudowanego w głośniki wzmacniacza wynosi 80 W.


Przeczytaj także

Audeze wprowadza referencyjne słuchawki douszne – LCDi4

Audeze wprowadza referencyjne słuchawki douszne – LCDi4


Audeze poszerza gamę słuchawek LCD o model LCDi4, za pomocą którego wprowadza do świata dousznych słuchawek referencyjną jakość dźwięku. Najnowsza konstrukcja wykorzystuje takie same rozwiązania jak topowe słuchawki wokółuszne LCD-4, ale w zminiaturyzowanej formie. Dzięki temu LCDi4 łączą spektakularny dźwięk z łatwością przenoszenia.

Dowiedz się więcej

AudioQuest NightHawk Carbon

AudioQuest NightHawk Carbon


AudioQuest wprowadza do sprzedaży słuchawki NightHawk Carbon. Model ten jest bardziej wyrafinowaną i dojrzalszą wersją wielokrotnie nagradzanych NightHawków i szczyci się wieloma akustycznymi, ergonomicznymi i wizualnymi udoskonaleniami. Najnowsza konstrukcja, tak jak poprzednik, zapewnia niezwykle niskie zniekształcenia, niezrównany komfort użytkowania i naturalnie piękny dźwięk.

Dowiedz się więcej

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38