Classe


Classé jest wywodzącym się z Kanady, czołowym światowym producentem urządzeń audio i video. Od momentu skonstruowania pierwszego wzmacniacza w roku 1980, pasja i oddanie inspirowały prace, mające na celu stworzenie sprzętu elektronicznego nie znającego kompromisów.

Szef Classé Mike Viglas, od ponad dwudziestu lat będący na kierowniczym stanowisku, rozpoczął swoją przygodę z dźwiękiem od zakochania się w oryginalnym brzmieniu wzmacniaczy Classé, zaprojektowanych przez założyciela firmy Davida Reicha. Od samego początku Mike przekształcał firmę w globalną markę, wykorzystującą technologie wielokanałowe oraz dźwięku cyfrowego we wzorcowych modelach wzmacniaczy i przedwzmacniaczy.

W 2001 roku firma Classé stała się częścią B&W Group. Dystrybucja, finanse oraz zaplecze organizacyjne oferowane przez tego wiodącego brytyjskiego producenta głośników pomogły Classé zająć czołową pozycję wśród high-endowych produktów audio.

Nad każdym z komponentów Classé pracują specjaliści, których doświadczenie obejmuje wiele różnorodnych dyscyplin z zakresu techniki. Nasza elektronika jest tworzona dla ludzi, którzy kochają muzykę i filmy i którzy doceniają piękno i elegancję w każdym detalu. Dążymy przy tym do stworzenia urządzeń prostotach w obsłudze i nowoczesnych w wyglądzie.

Produkcja urządzeń Classé odbywa się automatycznie i manualnie. Jakość jest osiągana dzięki wybieraniu najlepszych operacji procesowych, którym towarzyszą liczne etapy inspekcji i testów. Pierwszorzędnej jakości części, w wielu przypadkach wyprodukowane specjalnie dla firmy Classé, poprawiają zarówno osiągi, jak i niezawodność naszych urządzeń. Jesteśmy dumni z projektowania i konstruowania w takim stopniu, w jakim klienci odczuwają dumę z posiadania naszych produktów.

Dla tych, którzy zainwestują w system oparty na urządzeniach firmy Classé, doświadczenie rozrywki może być prawdziwie zachwycające. Każdy komponent Classé jest zaprojektowany i zbudowany tak, aby działać długo po tym, jak zapomni się o jego cenie.