Aktualności

Clearaudio na wystawie High-End w Monachium


Firma Clearaudio świętuje w tym roku swoje 40-lecie. Z tej okazji na wystawie High-End Show w Monachium pojawiło się kilka ciekawych jubileuszowych produktów, jak również zostały pokazane nowości zapowiadane na rok 2018. Ponadto wygłaszane było seminarium przez Wally’ego Malewicza. Całość prezentowana była na jednym z największych stoisk wystawy zajmującym aż 330 m2!

Dowiedz się więcej


Nowość od Clearaudio


Nowość Clearaudio PASSION charakteryzuje się niebywałą konkurencyjnością w stosunku do pozostałych gramofonów tej klasy dostępnych na rynku. Passion to gramofon wyjątkowy pod każdym względem zarówno wzorniczym jak i precyzji wykonania i dopracowania mechanicznego. Co takiego wyróżnia ten gramofon? Klasyczny Design, prosta konstrukcja, jakość wykonania, magnetyczna kontrola antyskatingu, bardzo dobre ramię wraz z wkładką w zestawie oraz doskonały stosunek jakości do ceny!

Dowiedz się więcej


Clearaudio Concept produktem roku 2010


Brytyjski magazyn What Hi-Fi? przeprowadził test znakomitego gramofonu Concept firmy Clearaudio, przyznając mu pięć referencyjnych gwiazdek za łatwość w instalacji, doskonałą budowę oraz wyśmietnitą jakość dźwięku. Clearaudio Concept został również uznany produktem roku 2010.

Dowiedz się więcej