ClearAudio


"Weź to co najlepsze i spraw by było jeszcze lepsze. Tylko wówczas będzie to dostatecznie dobre." Peter Suchy

Wizjoner, który pragnie z całych sił zrealizować swoje marzenia; człowiek, który nie podąża za trendami, ale sam je kreuje i ustanawia nowe standardy; człowiek, który realizuje swoją filozofię poprzez produkty markowane znakiem Clearaudio. Ten  człowiek to Peter Suchy – nie tylko twórca produktów, ale człowiek, który całkowicie się im poświęca, dzięki czemu jego dusza jest obecna w każdym urządzeniu Clearaudio. 

Rok 1978 był rokiem przełomowym – wtedy właśnie firma Clearaudio przedstawiła światu wkładkę MC o innowacyjnym i unikalnym projekcie symetrycznych generatorów. Wyroby Clearaudio wytwarzane są ręcznie w Erlangen w Niemczech i uważane za innowacyjne produkty najwyższej jakości, zarówno przez specjalistów branży hi-fi jak i najlepszych inżynierów. 

Bazując na tej filozofii, Clearaudio ustanawia nowe standardy w dziedzinie analogowej reprodukcji dźwięku od ponad 30 lat. Oferta Clearaudio to szeroka gama wkładek gramofonowych, ramion i gramofonów, przedwzmacniaczy gramofonowych, wzmacniaczy klasy A, wtyczek, przewodów, racków a nawet audiofilskich płyt winylowych. Clearaudio to firma rodzinna, a jej założyciel Peter Suchy zaszczepił swoim dzieciom: Robertowi, Patrykowi i Weronice swoją miłość do muzyki, dążenie do doskonałości i swoje poświęcenie, aby robić to co się robi, jak najlepiej. 

Optymalizacja i udoskonalanie to podstawowe zadania jakie stawiają sobie kierujący firmą Clearaudio – podobnie jak harmonia tych samych marzeń dzielonych przez całą rodzinę. Tych troje ludzi posiada te same ideały – wszyscy oddani są muzyce. Dzięki temu ,użytkownicy produktów Clearaudio mogą cieszyć się energią muzyki i dzięki dźwiękom, przenosić się w inne wymiary niekończącej się podróży.