O firmie

www.copland.dk

Copland


Dążąc do sprostania bezkompromisowym oczekiwaniom wszystkich naszych użytkowników na całym świecie, nieustannie staramy się rozwijać i poprawiać słynną już jakość sprzętu audio firmy COPLAND.

Projektując urządzenia audio ciągle przychodzi nam mierzyć się z paradoksem: Jak nauka może pomóc w skonstruowaniu sprzętu, który mógłby osiągnąć status dzieła sztuki? Tak jak z każdą inną formą sztuki, tak i w tym przypadku nasz pogląd i aprecjacja muzyki zdaje się przeciwstawiać logicznym klasyfikacjom i schematycznemu myśleniu, które leżą u podwalin nauki i przekonania, że projektant urządzeń audio musi im absolutnie zawierzać.

Projektant sprzętu audio jest rzemieślnikiem i naukowcem jednocześnie. Niemniej jednak, cała wszystkie jego wysiłki muszą być wykonywane z artystycznym oddaniem i zaangażowaniem.

To dążenie do doskonałości stanowi centrum filozofii firmy COPLAND. Jesteśmy przekonani, że w momencie, w którym spróbujesz posłuchać swojej ulubionej muzyki na naszym sprzęcie, odkryjesz jak bardzo jesteśmy do niego przywiązani.