Aktualności

Zestawy głośnikowe ELAC w indywidualnej kolorystyce


Sakhir Orange High Gloss BMW M6, Maserati Rosso Trionfale High Gloss i Kawasaki Lime Green Silk Matt – to najnowsze wersje kolorystyczne zestawów głośnikowych ELAC-a. Nabywcy kolumn m.in. z serii 400 i 500 mogą teraz wybrać dowolny kolor wykończenia z bardzo szerokiej palety barw RAL.

Dowiedz się więcej


Rekomendacja „Hi-Fi Choice” dla kolumn ELAC BS 142 JET


ELAC BS 142 JET nie jest kolejnym podstawkowym zestawem głośnikowym ze średniej półki cenowej. Ta konstrukcja to coś zupełnie wyjątkowego, o czym przekonuje Tim Jarman, redaktor prestiżowego brytyjskiego magazynu „Hi-Fi Choice” i czego potwierdzeniem jest przyznanie testowanym ELAC-om rekomendacji redakcji.

Dowiedz się więcej


ELAC FS 507 VX-JET „Produktem Roku 2012”


Zestawy głośnikowe z flagowej serii 500 ELAC-a nieustannie zdobywają serca najbardziej wymagających audiofilów i ekspertów. Bardzo mocnym punktem na arenie głośnikowej jest model FS 507 VX-JET, który został wprowadzony przed kilkoma miesiącami. Niedawno prestiżowy magazyn „Hi-Fi Review” z Hong Kongu zaprezentował zdobywców tytułu „Product of the Year 2012 Awards”.

Dowiedz się więcej


Test kolumn ELAC BS 63.2 w magazynie „Audio”


Kolumny głośnikowe ELAC BS 63.2 to podstawkowa konstrukcja należąca do serii 60.2. Urządzenia z te są niezwykle udanym łącznikiem między najtańszymi konstrukcjami ELAC-a z serii 50.2 i droższymi, bardziej zaawansowanymi kolumnami firmy. W najnowszym, wrześniowym numerze magazynu „Audio” ukazał się test ELAC-ów BS 63.2.

Dowiedz się więcej


Test kolumn ELAC FS 248 w Hi-Fi i Muzyka


Zaprojektowanie doskonałej kolumny głośnikowej to niezwykle trudne zadanie. Niemiecki ELAC poradził sobie z tym problemem. Jako dowód może posłużyć test modelu FS 248, który ukazał się w najnowszym lipcowo-sierpniowym wydaniu magazynu „Hi-Fi i Muzyka”.

Dowiedz się więcej


Elac FS-247 BE z rekomendacją Audio-Video!


Zapraszamy do zapoznania się ze świetną recenzją specjalnej, czarnej edycji znanych i bardzo cenionych głośników Elac FS 247 Black Edition. Artykuł ukazał się w styczniowym numerze magazynu Audio Video, a testowane głośniki dostały rekomendacje redakcji!

Dowiedz się więcej