Kategoria

Głośniki

383 produktów w kategorii


Producent
Bowers & Wilkins
Kategoria
Głośniki bezprzewodowe

Zeppelin Wireless jest bezprzewodowym systemem muzycznym obsługującym Bluetooth, AirPlay, Wi-Fi i Spotify Connet. Zeppelin Wireless wykorzystuje wydajny wzmacniacz cyfrowy, zaawansowany układ DSP i pięć przetworników, w tym subwoofer, dzięki czemu dostarcza czysty i naturalny dźwięk.


Producent
Yamaha
Kategoria
Subwoofery
YST-RSW300 wyznacza nowe standardy dla subwoferów w swojej klasie. Wyjątkowo duża moc dynamiczna, niski poziom szumów i technologia Advanced YST II to niektóre z ogromnych jego zalet. Uzupełnieniem tej doskonałej konstrukcji jest Port Liniowy, klasyczny i elegancki design oraz wiele innych wyszukanych rozwiązań. Dynamiczna moc 170W B.A.S.S. (Bass Action Selector System) nadaje niezwykły charakter całemu brzmieniu.

Producent
Yamaha
Kategoria
Subwoofery
Subwoofer YST-SW012 wyposażony jest w technologie Yamaha Advanced YST II, port liniowy oraz konstrukcję z głośnikiem frontowym. Stanowi to niepowtarzalne połączenie mocy, głębi i czystości basu.

Producent
Yamaha
Kategoria
Subwoofery
Nowy kształt subwoofera z najnowszymi technologiami Yamahy takimi jak Avanced YST II, Linear Port i nowy, płaski design idealnie dopasowany do systemów surround oraz mikrokomponentów. Cechy charakterystyczne: niskie pasmo przenoszenia: 35-160 Hz, Advanced YST II, Linear Port minimalizujący szumy zewnętrzne, technologia QD-Bass dla dolnej propagacji tonów, wysoka moc 100W.

Producent
Yamaha
Kategoria
Soundbary

YAS 207 to przykład umiejętnego wykorzystania najnowszych rozwiązań technologicznych w celu zapewnienia użytkownikom optymalnych warunków brzmieniowych. Soundbar z systemem DTS Virtual:X, nadający dźwiękowi trójwymiarowy charakter, Bluetooth, HDMI z obsługą formatu HDR video oraz bezprzewodowy subwoofer sprawiają, że jest to propozycja, obok której nie sposób przejść obojętnie.


Producent
Yamaha
Kategoria
Soundbary

YAS 107 - wbudowane subwoofery, system DTS Virtual: X oraz kompatybilność z technologią HDCP 2.2 oraz Bluetooth pozwalają cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem nawet, jeśli dopiero rozpoczynamy przygodę z wysokiej klasy audio.


Producent
Vienna Acoustics
Kategoria
Głośniki podstawkowe
Głośnik Webern został skonstruowany po to aby w jednej kolumnie umieścić kombinację technologicznych, funkcjonalnych i designerskich cech kolumny Berg przy jednoczesnym zwiększeniu tych możliwości. Webern należy do kolumn aluminiowych i płaskich firmy VA, zatem jako jeden z najnowszych produktów tej firmy jest jednym z najbardziej zaawansowanych kolumn jakie firma VA oferuje swoim klientom. Produkt ten wart jest uwagi każdej osoby która pragnie słuchać muzyki spokojnej, przenoszącej do innego wymiaru.

Producent
Vienna Acoustics
Kategoria
Głośniki centralne i efektowe
Waltz Grand

Producent
Mission
Kategoria
Głośniki wolnostojące

Wolnostojąca kolumna głośnikowa wyposażona w zamkniętą obudowę. Mission VX-3 jest 2-drożną konstrukcją wyposażoną w 130-mm przetwornik niskotonowy i trzy 130-mm głośniki z membranami biernymi. Układ dopełnia 25-mm jedwabna kopułka wysokotonowa

VISO 1 AP
Archiwum

Producent
NAD
Kategoria
Głośniki bezprzewodowe
NAD VISO 1 AP to całkowicie nowy system muzyczny, który wyróżnia się niesamowitymi możliwościami, a przy tym mieści się w jednej, kompaktowej obudowie. Projektanci NAD wyposażyli to urządzenie w najlepsze rozwiązania technologiczne. Apple AirPlay, pasmo przenoszenia sięgające niezwykle niskiej częstotliwości 33 Hz, całkowicie płaska odpowiedź, technologia Direct Digital, przetwornik C/A 35 bitów/844 kHz, a do tego uniwersalna bezprzewodowa technologia Bluetooth aptX – to bezsporne atuty VISO 1 AP.

Producent
ELAC
Kategoria
Głośniki wolnostojące

Wolnostojąca kolumna głośnikowa FS U5 Slim jest flagową konstrukcją z serii Uni-Fi Slim. Ten 3-drożny model z systemem bass-reflex wyposażony jest w koncentryczny zespół głośnikowy, łączący jednostkę średnio- i wysokotonową, oraz trzy przetworniki niskotonowe. 


Producent
ELAC
Kategoria
Głośniki centralne i efektowe

Głośnik centralny CC U5 Slim idealnie dopełnia najnowszą serię ELAC Uni-Fi Slim. Model ten wykorzystuje koncentryczny zespół głośnikowy, łączący jednostkę średnio- i wysokotonową, oraz dwa przetworniki niskotonowe. Głośniki pracują wewnątrz obudowy z MDF-u i wyposażonej w bass-reflex.

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38