Aktualności

Nowa strona internetowa Audio Klan


Nowoczesna szata graficzna

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nową odsłonę serwisu internetowego firmy Audio Klan. To, co od razu przykuwa uwagę, to zaprojektowana od nowa, świeża szata graficzna strony. Aby ułatwić Państwu przeglądanie danych oraz czytanie treści znajdujących się na w naszym serwisie wprowadziliśmy jasne tło. Całość projektu wzbogaciliśmy o piękne, duże zdjęcia, prezentujące urządzenia audio-wideo z naszej dystrybucji.

Przyjazny układ, strony poświęcone producentom

Nowa struktura strony została zaprojektowana tak, aby ułatwić dostęp do najważniejszych informacji o poszczególnych producentach. Wystarczy kliknąć wybrane logo, aby nawigacja natychmiast przeniosła internautę do zakładki poświęconej konkretnej marce.

Łatwiejsze wyszukiwanie

Strona internetowa, została wzbogacona również o nowe funkcjonalności. Przeglądając nowy serwis Audio Klan będzie można skorzystać m.in.:

  • z zaawansowanej wyszukiwarki, która ułatwi Państwu dostęp zarówno do naszej oferty, jak i materiałów dotyczących poszczególnych urządzeń audio-wideo;
  • bardziej przyjaznego formularza rejestracji urządzeń Yamahy w celu przedłużenia gwarancji;

Mamy nadzieję, że nowa strona spotka się z Państwa pozytywnym odbiorem i spełni Państwa oczekiwania. Serdecznie zapraszamy się do zapoznania się z nową stroną Audio Klan.


Przeczytaj także

Rezygnacja z dystrybucji produktów marki Gryphon


Audio Klan Janusz Prządka Sp. J. pragnie poinformować, iż w dniu 4 października 2016, nie osiągając satysfakcjonującego porozumienia w kwestii utrzymujących się trudności w bieżącym współdziałaniu operacyjnym oraz istotnych różnic w zakresie preferowanego modelu współpracy, Zarząd Audio Klan S.J. wymówił firmie Gryphon Audio Designs ApS zawartą przez obydwie strony umowę dystrybucyjną. Tym samym, produkty marki Gryphon będą stopniowo wygaszane z naszej oferty handlowej z zachowaniem pełnych zobowiązań z tytułu gwarancji i serwisu.

Dowiedz się więcej

Magiczny świat Gryphona – recenzja w „Hi-Fi i Muzyka”


Dla wielu miłośników urządzeń ze świata hi-end marka Gryphon pozostaje równie legendarna, jak sam mityczny gryf, którego postać zdobi konstrukcje tego duńskiego producenta. Z tym większą uwagą warto zapoznać się z czerwcowym wydaniem magazynu „Hi-Fi i Muzyka”, w którym opublikowany został materiał przekazujący w pigułce najważniejsze informacje o samej firmie i jej historii. Ale najistotniejszą przyczyną, dla której warto przeczytać tekst „Skrzydlaty lew zaryczał”, jest opis systemu muzycznego Gryphona, stworzonego w oparciu o konstrukcje zaprojektowane przez założyciela firmy – Flemminga E. Rasmussena.

Dowiedz się więcej

Rasmussen z firmy Gryphon: Strumieniowanie jest przysz...


Ćwierć wieku temu, jeżeli rozpoczynałeś działalność jako producent hi-fi, miałeś mniej czynników, która trzeba było brać pod uwagę w kwestii formatów, podaży i popytu oraz troski o środowisko. W roku 1985, kiedy Flemming E. Rasmussen założył Gryphon Audio Designs, scenariusz był całkowicie odmienny od dzisiejszego – CD i cyfrowy wiek były w stadium początkowym, niezmiennie rządził analog (i winyl), a komputery miały nieznaczny związek z muzyką.

Dowiedz się więcej