Kariera

W dziale Kariera znajdziecie Państwo wszystkie aktualne ogłoszenia związane z rekrutacją przez firmę Audio Klan, nowych pracowników. Prześlij do nas swoje CV i dołącz do grupy entuzjastów najlepszego brzmienia i najwyższej jakości obrazu!

SPRZEDAWCA

Firma Audio Klan poszukuje pracowników na stanowisko "sprzedawca" do specjalistycznych salonów Top Hi-Fi & Video Design w następujących lokalizacjach: Warszawa, Poznań, Sopot, Wrocław, Katowice, Kraków, Kielce, Łódź, Bydgoszcz.

Główne zadania i wymagania:

  • Samodzielność i zainteresowanie technologiami kina domowego
  • Profesjonalna obsługa klienta,
  • Dobra komunikatywność
  • Aktywna sprzedaż,
  • Dbanie o ekspozycję towaru,
  • Obsługa programu sprzedażowego, urządzeń fiskalnych oraz terminali kart płatniczych,
  • Raportowanie i analizy
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży, najlepiej w branży RTV.

W nadesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Audio Klan Janusz Prządka SJ moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.”