Kategoria

Wzmacniacze AV

5 produktów w kategorii

Wzmacniacz AV NAD T977
Archiwum

Producent
NAD
Kategoria
Wzmacniacze AV
Model T 977 jest niezwykle mocnym, wysokozaawansowanym 7-kanałowym wzmacniaczem, który potrafi zapewnić muzyczną moc, jakiej oczekują prawdziwi miłośnicy filmów. Wspólnie z T 187, przedwzmacniaczem z procesorem dźwięku przestrzennego, tworzy wyrafinowany system kina domowego.

Producent
Rotel
Kategoria
Wzmacniacze AV
Model RMB-1585 jest nowym flagowym wzmacniaczem kina domowego w ofercie Rotela. Urządzenie zapewnia zarówno potężne brzmienie, jak i dźwiękową finezję. W najwyższej jakości systemach kina domowego oba te aspekty są niezwykle pożądane. Z pięcioma kanałami, każdym zdolnym do produkowania 200 W mocy ciągłej przy obciążeniu 8 Ω (pełen jeden kilowat mocy wyjściowej!), RMB-1585 potrafi kontrolować dowolny system AV bez względu na obciążenie kolumn głośnikowych lub wymiary pokoju.

Producent
Rotel
Kategoria
Wzmacniacze AV
Rotel RMB-1555 jest znakomitym wielokanałowym wzmacniaczem z umiarkowaną mocą wyjściową na poziomie 120 W na kanał przy 8 Ω (wszystkie kanały sterowane!). Ze wszystkimi najbardziej wymagającymi zestawami głośnikowymi znajdującymi się w nadzwyczaj dużych pokojach RMB-1555 wykazuje się precyzyjną kontrolą pozwalającą zapewnić dwie rzeczy – pokazać we właściwy sposób niuanse i patos, od najsłabszych wydźwięków fletu do podziemnego huku nadciągającej apokalipsy.

Producent
Rotel
Kategoria
Wzmacniacze AV
Wzmacniacz ten jest sprawdza się doskonale w wielostrefowych systemach audio. Może być połączony z dowolnym amplitunerem lub przedwzmacniaczem/procesorem dźwięku przestrzennego, w celu obdzielenia idealnej jakości muzyką trzech dodatkowych pomieszczeń. Możesz również dołączyć dodatkowy wzmacniacz RMB-1506 dla większych aplikacji wielostrefowych, które nie potrzebują tyle mocy wyjściowej co RMB-1512. I tak jak w przypadku wszystkich wielokanałowych wzmacniaczy firmy Rotel, tak i w tym przypadku zawiera wszystkie najbardziej pożądane funkcje do instalacji dedykowanych.

Producent
Yamaha
Kategoria
Wzmacniacze AV

Absolutny realizm, procesor AV Yamaha MX-A5000, potężna moc. 11-kanałowy wzmacniacz mocy z serii Aventage zapewniający najwyższej klasy parametry. Niewiarygodnie czysty, transparentny sygnał przy każdym poziomie mocy. Niezwykle sztywne chassis, podzespoły zapewniające wysoką jakość dźwięku i niezawodne połączenie zbalansowane dla optymalnej wydajności przy zachowaniu elastyczności budowy całego systemu.

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38