KrellKrell Industries Inc. to amerykański producent high-endowego sprzętu audio, wielokrotnie nagradzany za ponadprzeciętnej jakości wzmacniacze, przedwzmacniacze, odtwarzacze płyt CD i DVD, procesory dźwięku surround, konwertery cyfrowo-analogowe oraz głośniki dedykowane prawdziwym miłośnikom dźwięku i kina domowego. Wszystkie komponenty są projektowane przez prezesa firmy - Dana D’Agostino.

Prawdopodobnie żadna z firm działających w branży audio nie posiada tak wyróżniającej się na polu innowacyjności i doskonałości marki co Krell. Założony w 1980 roku przez Dana i Rondi D’Agostino Krell systematycznie wygrywa najważniejsze i najbardziej prestiżowe nagrody.

Dan i Rondi posiadają unikalną wiedzę na temat potrzeb i pragnień klientów sprzętu klasy high-end. Według nich, natura projektów sprzętu klasy high-end powinna odznaczać się dbałością o dźwięk, napędzaną przez nieustanne dążenie do doskonałości samego projektu, wykonania i odtwarzania.

W ciągu ostatnich 20 lat firma Krell rozwijała się i rozrastała. Każdy rok przynosił innowacje techniczne produktów oraz ekspansywny rozwój firmy. Doskonałe zrozumienie Dana D’Agostino dla potrzeby rozwoju i inwestowania w nowe projekty i technologie miało znaczący wpływ na światowy rynek high-endowego sprzętu audio. Konkurenci posiadający bardziej minimalistyczną wizję radzili sobie dobrze, ale w ostatecznym rozrachunku przegrali. Zaś wiedza Rondi i jej entuzjazm do high-endowego sprzętu audio są inspiracją dla wszystkich pracowników Krella.