Aktualności

Legenda. Teraz bezprzewodowo i tylko w sieci Top Hi-Fi & Video Design


Najnowsze słuchawki Koss Porta Pro® Wireless wynoszą legendarny dźwięk i unikatową konstrukcję klasycznych Porta Pro® na nowy poziom – bezprzewodowy. Wykorzystując Bluetooth® 4.1 z aptX™ model ten zapewnia klasyczne brzmienie Sound of Koss®, ale teraz w bezprzewodowej wersji. Słuchawki właśnie debiutują na polskim rynku i dostępne są wyłącznie w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design.

Koss Porta Pro® Wireless

Słuchawki Porta Pro® udowadniają, że to, co doskonałe, może trwać wiecznie. Chociaż od chwili debiutu modelu minęło aż 34 lata – słuchawki Koss Porta Pro® trafiły do sprzedaży w 1984 r. – to wciąż znajduje on ogromną rzeszę użytkowników. Potwierdzeniem ogromnego sukcesu tej kultowej już konstrukcji jest m.in. to, że znaczącą część nabywców stanowią profesjonalni muzycy i ludzie na co dzień związani z tworzeniem muzyki.

Projektanci firmy Koss nie spoczęli na laurach i sukcesywnie rozwijają słuchawki Porta Pro®, dopasowując je do zmieniających się potrzeb nowoczesnych miłośników muzyki. Najnowszym urzeczywistnieniem tej klasyki są bezprzewodowe Porta Pro® Wireless, dostępne wyłącznie w ogólnopolskiej sieci salonów Top Hi-Fi & Video Design.

Koss Porta Pro® Wireless

Brzmienie sukcesu

Swoją niezwykłą popularność Koss Porta Pro® przede wszystkim zawdzięczają wyrafinowanym przetwornikom. W bezprzewodowej wersji Porta Pro® Wireless projektanci umieścili głośniki sprawdzone na przestrzeni ponad trzech dekad. Membrany napędzane są przez cewki nawinięte drutem z miedzi beztlenowej i w połączeniu z wysokiej jakości komponentami gwarantują mocny, bogaty bas oraz czyste, detaliczne tony z zakresów średnio- i wysokotonowego. Całości dopełnia fantastyczne zrównoważenie obsługiwanych zakresów i szerokie pasmo przenoszenia.

Ponieważ kluczem do sukcesu Porta Pro® stało się brzmienie, projektanci chcieli w pełni zachować tę jakość w wersji bezprzewodowej. Dlatego też Porta Pro® Wireless zostały wyposażone w Bluetooth® 4.1 wspierany przez kodek aptX™. Dzięki temu najnowsza konstrukcja firmy Koss w perfekcyjny sposób łączy dziedzictwo oryginału z nowoczesnością, jaką gwarantuje łączność Bluetooth.

Koss Porta Pro® Wireless

Wygoda na co dzień

Bez wątpienia drugim elementem składającym się na sukces modelu Porta Pro® jest komfort użytkowania. Słuchawki są ekstremalnie lekkie i łatwe do przenoszenia, dzięki czemu można je zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Nieużywane, z łatwością składają się, a specjalny zaczep i haczyk na końcach pałąka pozwalają zamienić ten element w pierścień chroniący złożone słuchawki. Wygodę codziennego korzystania ze słuchawek zwiększa Comfort Zone – 3-stopniowa regulacja siły nacisku słuchawek na uszy.

Komfort użytkowania dopełnia łatwa obsługa. Słuchawki połączone są przewodem, na którym umieszczony został moduł ze zdalnym sterowaniem i mikrofonem. Za pomocą 3-przyciskowego pilota użytkownik może m.in. zmieniać utwory, odbierać/kończyć połączenie telefoniczne oraz regulować poziom głośności. Wbudowany mikrofon dodatkowo umożliwia nagrywanie dźwięku oraz pozwala sterować głosowo kompatybilnymi urządzeniami.


Przeczytaj także

Najłatwiejszy sposób na odkrywanie analogowej muzyki –...


TEAC poszerza swoją gamę gramofonów o nowy, funkcjonalny model TN-180BT. Dzięki wbudowanej łączności Bluetooth konstrukcja ta oferuje zupełnie nowy sposób słuchania płyt winylowych. Zaprojektowany dla entuzjastów muzyki, może współpracować z dowolnym typem wzmacniacza, głośnikami aktywnymi lub urządzeniami Bluetooth.

Dowiedz się więcej

Philips TV i Bowers & Wilkins nawiązują współpracę, u ...


Philips TV, wiodący europejski producent na rynku telewizorów, oraz Bowers & Wilkins, legendarna brytyjska firma projektująca konstrukcje audio, zainicjowały wieloletnią współpracę, której celem jest stworzenie wybitnych produktów, wyznaczających referencyjny poziom parametrów audio i wideo wśród telewizorów. Rozpoczęte partnerstwo jest jednym z najbardziej unikatowych osiągnięć w sektorze telewizyjnym od wielu lat.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38