Aktualności

Legendarna konstrukcja teraz także bezprzewodowa – słuchawki Koss Porta Pro® Wireless


Amerykańska legenda w świecie słuchawek, firma Koss, zaprezentowała nowe wcielenie swojego kultowego modelu. Porta Pro® Wireless łączy wysoką jakość dźwięku z wolnością, jaką gwarantuje łączność bezprzewodowa Bluetooth 4.1. Słuchawki wyposażone są we wbudowany pilot zdalnego sterowania z mikrofonem oraz pojemny akumulator.

Koss Porta Pro® Wireless

Model Koss Porta Pro® to prawdziwa ikona w świecie słuchawek. Od chwili swojego debiutu w 1984 r. ten legendarny model zdobył uznanie wśród milionów miłośników doskonałego dźwięku. Najnowszym urzeczywistnieniem tej klasycznej konstrukcji są słuchawki Porta Pro® Wireless, które do znanej już jakości brzmienia dodają jeszcze większą wygodę użytkowania, jaką zapewnia łączność bezprzewodowa Bluetooth 4.1.

Koss Porta Pro® Wireless

Sound of Koss

Koss Porta Pro® Wireless to perfekcyjnie dopracowana konstrukcja, która udowadnia, że wysoka jakość dźwięku to przede wszystkim zasługa przetworników. Tak jak w pierwowzorze głośniki napędzane są przez cewki nawinięte drutem z miedzi beztlenowej i w połączeniu z wysokiej jakości komponentami zapewniają mocny, bogaty bas, detaliczny zakres wysokotonowy i bardzo dobry wgląd w materiał muzyczny. Całości dopełnia doskonały balans obsługiwanych zakresów i szerokie pasmo przenoszenia.

Koss Porta Pro® Wireless

Aby mieć pewność, że podczas bezprzewodowej transmisji do uszu użytkownika dotrze dźwięk wyróżniający się klasycznym profilem brzmienia Koss, projektanci wykorzystali Bluetooth 4.1 współpracujący z kodekiem aptX. Dzięki temu Porta Pro® Wireless dostarczają wysokiej jakości dźwięk, który jest jednym z kluczowych czynników decydujących o popularności oryginalnych Porta Pro®.

Niezrównany komfort użytkowania

Kolejnym aspektem wpływającym na popularność tego legendarnego modelu jest niesamowita wygoda użytkowania. Porta Pro® Wireless wyposażone są w 3-stopniową regulację siły nacisku słuchawek na uszy. Rozwiązanie to, w połączeniu z lekką, otwartą konstrukcją, zapewnia wygodę podczas wielogodzinnego słuchania muzyki. Możliwość długiego rozkoszowanie się swoimi ulubionymi nagraniami to także zasługa wbudowanego akumulatora litowo-jonowego, który po pełnym naładowaniu zapewnia energię na ponad 12 godzin pracy.

Koss Porta Pro® Wireless

Najnowszy produkt firmy Koss cechuje się także łatwością obsługi. Obie słuchawki połączone są przewodem z wbudowanym modułem zdalnego sterowania i mikrofonem. 3-przyciskowy pilot pozwala m.in. zmieniać utwory, odbierać/kończyć połączenie telefoniczne, a także regulować poziom głośności. Mikrofon natomiast wykorzystywany jest nie tylko podczas prowadzenia rozmów telefonicznych, lecz także do nagrywania dźwięku oraz głosowego sterowania kompatybilnymi urządzeniami.


Przeczytaj także

Nowa stylistyka, nowa jakość brzmienia – Audeze LCD-4z


Audeze nie spoczywa na laurach i sukcesywnie rozwija swoją gamę produktową. Po wprowadzeniu swoich pierwszych słuchawek dla graczy, modelu Mobius, oraz otwartej konstrukcji Sine DX, przyszedł czas na udoskonalenie referencyjnej serii LCD. Teraz na polskim rynku debiutuje nowa konstrukcja, LCD-4z, która powstała w oparciu o wielokrotnie nagradzany model LCD-4.

Dowiedz się więcej

Wzmacniacze Gato Audio - teraz także w wersjach z funk...


Firma Gato Audio wprowadza do swojej oferty nowe wzmacniacze zintegrowane oraz przedwzmacniacz, będące nowymi wersjami urządzeń znanych z obecnego katalogu duńskiego producenta wysokiej klasy sprzętu audio. Są to modele DIA-250S NPM, DIA-400S NPM oraz PRD-3S NPM – wszystkie wyposażone w funkcje sieciowe.

Dowiedz się więcej

Radość ze słuchania muzyki – test słuchawek PSB M4U 8


Za pośrednictwem M4U 8 firma PSB ustanawia nowy poziom odniesienia w świecie słuchawek. Model ten łączy technologię Bluetooth z układem aktywnej redukcji hałasu ANC i funkcją „Transparency”, całości dopełniając pięknym dźwiękiem. Z doskonałymi efektami, jakie pozwala uzyskać autorski system RoomFeel, M4U 8 dostarczają brzmienie nawiązujące do tego, które można uzyskać przy odsłuchu muzyki z kolumn głośnikowych.

Dowiedz się więcej

W stronę wyższej jakości dźwięku – test przewodów zasi...


Przewód zasilający to jedno z najważniejszych połączeń w systemach audio i audio-wideo. Dostarczenie odpowiedniej ilości prądu pozwala sprzętowi muzycznemu zaprezentować pełnię swoich możliwości. Jednym z najważniejszych graczy na rynku przewodów jest amerykańska firma Nordost, której trzy modele kabli zasilających – Purple Flare, Blue Heaven i Red Dawn – trafiły do testu redakcji „Audiostereo”.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38