Aktualności

Tętniące życiem brzmienie – Mission MX2 w teście „What Hi-Fi? Sound and Vision”


Zestawy głośnikowe Mission z serii MX łączą dwie niezwykle istotne cechy z punktu widzenia użytkownika – angażujące brzmienie oraz atrakcyjną cenę. Dziennikarze prestiżowego brytyjskiego magazynu „What Hi-Fi? Sound and Vision” przeprowadzili test podstawkowego modelu MX2, a swoje wrażenia przedstawili w marcowym wydaniu czasopisma. Najnowszy produkt Missiona zdaniem jurorów zasługuje na bardzo pochlebne opinie.

Dowiedz się więcej


Mission SX5 w teście magazynu „Audio”


Dynamiczne, bezpośrednie brzmienie z wibrującym basem i dźwięcznym detalem, elegancki i nowoczesny projekt, bardzo dobre parametry techniczne – tak powinien wyglądać opis zestawów głośnikowych wysokiej klasy. I tak właśnie prezentuje się flagowy model SX5 z najnowszej serii Mission SX.

Dowiedz się więcej


Rekomendacja „Hi-Fi Choice” dla Mission MX-4


Mission MX-4 to niezwykle atrakcyjne podłogowe kolumny głośnikowe, które łączą przestrzenny, detaliczny dźwięk z doskonałym stosunkiem możliwości brzmieniowych do ceny. Ten model wziął udział w teście przeprowadzonym przez brytyjski magazyn „Hi-Fi Choice” i w ocenie recenzenta zasłużył na rekomendację redakcji.

Dowiedz się więcej


Mission wzbogacił się o nową serię SX


SX to nowa seria, która rozszerza ofertę Missiona, znanego producenta kolumn głośnikowych. Nowe urządzenia są jednymi z najbardziej zaawansowanych konstrukcji hi-fi i łączą niezwykle elegancki projekt z bardzo dobrą jakością dźwięku. Właśnie ich unikatowy wygląd sprawia, że przykuwają uwagę. A to dopiero początek, bo najważniejsze jest ich brzmienie.

Dowiedz się więcej


Mission MX-5 zbierają kolejne trofea


Zalety MX-5 doceniane są nie tylko przez szeroką rzeszę użytkowników na całym świecie, ale także przez wiele prestiżowych pism specjalistycznych, do których dołączył także znany brytyjski magazyn What Hi-Fi?, przyznając modelowi MX-5 aż pięć gwiazdek w opublikowanej recenzji.

Dowiedz się więcej


Mission – niska cena, mocne brzmienie


Jakiś czas temu firma Mission przedstawia nową serię kolumn głośnikowych z serii MX. Kolumn zapewniających wyjątkową jakość dźwięku w przystępnej dla użytkownika cenie. Niektóre głośniki z tej serii, zostały docenione przez najbardziej prestiżowe magazyny z branży audio - wideo.

Dowiedz się więcej