Aktualności

Nowa strona internetowa Audio Klan


Nowoczesna szata graficzna

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nową odsłonę serwisu internetowego firmy Audio Klan. To, co od razu przykuwa uwagę, to zaprojektowana od nowa, świeża szata graficzna strony. Aby ułatwić Państwu przeglądanie danych oraz czytanie treści znajdujących się na w naszym serwisie wprowadziliśmy jasne tło. Całość projektu wzbogaciliśmy o piękne, duże zdjęcia, prezentujące urządzenia audio-wideo z naszej dystrybucji.

Przyjazny układ, strony poświęcone producentom

Nowa struktura strony została zaprojektowana tak, aby ułatwić dostęp do najważniejszych informacji o poszczególnych producentach. Wystarczy kliknąć wybrane logo, aby nawigacja natychmiast przeniosła internautę do zakładki poświęconej konkretnej marce.

Łatwiejsze wyszukiwanie

Strona internetowa, została wzbogacona również o nowe funkcjonalności. Przeglądając nowy serwis Audio Klan będzie można skorzystać m.in.:

  • z zaawansowanej wyszukiwarki, która ułatwi Państwu dostęp zarówno do naszej oferty, jak i materiałów dotyczących poszczególnych urządzeń audio-wideo;
  • bardziej przyjaznego formularza rejestracji urządzeń Yamahy w celu przedłużenia gwarancji;

Mamy nadzieję, że nowa strona spotka się z Państwa pozytywnym odbiorem i spełni Państwa oczekiwania. Serdecznie zapraszamy się do zapoznania się z nową stroną Audio Klan.


Przeczytaj także

Tętniące życiem brzmienie – Mission MX2 w teście „What Hi-Fi? Sound and Vision”

Tętniące życiem brzmienie – Mission MX2 w teście „What...


Zestawy głośnikowe Mission z serii MX łączą dwie niezwykle istotne cechy z punktu widzenia użytkownika – angażujące brzmienie oraz atrakcyjną cenę. Dziennikarze prestiżowego brytyjskiego magazynu „What Hi-Fi? Sound and Vision” przeprowadzili test podstawkowego modelu MX2, a swoje wrażenia przedstawili w marcowym wydaniu czasopisma. Najnowszy produkt Missiona zdaniem jurorów zasługuje na bardzo pochlebne opinie.

Dowiedz się więcej

Mission SX5 w teście magazynu „Audio”

Mission SX5 w teście magazynu „Audio”


Dynamiczne, bezpośrednie brzmienie z wibrującym basem i dźwięcznym detalem, elegancki i nowoczesny projekt, bardzo dobre parametry techniczne – tak powinien wyglądać opis zestawów głośnikowych wysokiej klasy. I tak właśnie prezentuje się flagowy model SX5 z najnowszej serii Mission SX.

Dowiedz się więcej

Rekomendacja „Hi-Fi Choice” dla Mission MX-4

Rekomendacja „Hi-Fi Choice” dla Mission MX-4


Mission MX-4 to niezwykle atrakcyjne podłogowe kolumny głośnikowe, które łączą przestrzenny, detaliczny dźwięk z doskonałym stosunkiem możliwości brzmieniowych do ceny. Ten model wziął udział w teście przeprowadzonym przez brytyjski magazyn „Hi-Fi Choice” i w ocenie recenzenta zasłużył na rekomendację redakcji.

Dowiedz się więcej