Aktualności

Moon Neo 240i – test Audiostereo.pl


Moon Neo 240i jest obecnie najmniejszym wzmacniaczem zintegrowanym w ofercie kanadyjskiej firmy Simaudio. Model ten został bohaterem jednego z najnowszych testów przeprowadzonych przez redakcję Audiostereo.pl. Jak ta pozornie najprostsza konstrukcja sprawdziła się w akcji? Uchylając rąbka tajemnicy, uprzedzamy, że fantastycznie.

Dowiedz się więcej


MOON Neo 280D – przetwornik C/A z obsługą DSD 256, plików 384/32 i formatu DXD


Studyjny dźwięk w domu – teraz to możliwe. Simaudio już niebawem wprowadzi do sprzedaży przetwornik cyfrowo-analogowy MOON Neo 280D. Urządzenie przekonuje kompatybilnością z natywnym formatem DSD 256, plikami w rozdzielczości 384 kHz/32 bity oraz studyjnym formatem DXD. Najnowsza konstrukcja z logo MOON obsługuje także technologię Bluetooth aptX i może współpracować z systemem wielostrefowym MiND.

Dowiedz się więcej


Rarytas z Kanady – recenzja MOON 600i w Audio-Video


Niesamowita jakość konstrukcji, niezwykłe brzmienie, a wszystko okraszone niebanalnym i przykuwającym uwagę wyglądem – tak w skrócie wygląda opis wzmacniacza MOON Evolution600i. O walorach tego kanadyjskiego urządzenia można przekonać się, sięgając po najnowsze wydanie magazynu „Audio-Video”.

Dowiedz się więcej