Aktualności

Yamaha MusicCast – Domowy system bezprzewodowej muzyki


graf_12

art_schemat

Jeszcze nigdy nie miałeś tylu możliwości

Najszerszy na rynku wybór produktów, a wszystkie w jednym inteligentnym systemie, którym sterujesz ze swojego smartfonu. Bez względu na to, w którym pokoju się znajdujesz, możesz odtwarzać muzykę z dowolnego źródła, a każdy z domowników jest całkowicie niezależny od pozostałych. Korzystając z typowych domowych urządzeń takich jak np. amplituner AV, sprzęt hi-fi, miniwieża, soundbar czy aktywny głośnik, możesz cieszyć się pełną funkcjonalnością bezprzewodowego systemu strefowego, nie rezygnując z najwyższej jakości brzmienia. Spotify, pliki z komputera, płyty CD, dźwięk z telewizora, radio internetowe, muzyka z winylu – co tylko chcesz, bo z Yamaha MusicCast możesz wszystko.

MusicCast kategorie produktów

Amplituner kina domowego w salonie, mini-wieża w sypialni i głośnik bezprzewodowy w kuchni? A może soundbar w pokoju dziennym, aktywne głośniki hi-fi w gabinecie i piękny system Restio Mini w sypialni? Dzięki MusicCast masz nieograniczone możliwości stworzenia swojego własnego systemu bezprzewodowej muzyki.

Aby dopasować sprzęt do Twoich potrzeb i możliwości zapraszamy do naszych salonów.  Doradzimy i pomożemy w pełni wykorzystać niezwykłą funkcjonalność systemu MusicCast!

strumieniuj

Inna muzyka w każdym pokoju lub ta sama w całym domu

Każdy z domowników może w tym samym czasie słuchać innej muzyki, niezależnie od pozostałych użytkowników systemu. Możesz również utworzyć grupę, aby ta sama muzyka była odtwarzana w kilku pomieszczeniach. Wszystko to niezależnie od tego, czy źródłem jest smartfon, serwis strumieniowy czy np. serwer NAS.

panorama

graf_1a

odtwarzaj

Muzyka z MusicCast i podłączonych urządzeń

MusicCast pozwala połączyć urządzenia audio w niezwykle funkcjonalny i rozbudowany system. Dzięki temu odtworzysz muzykę z dowolnego źródła - nie tylko ze źródeł wbudowanych w komponenty MusicCast, lecz także z podłączonych do nich urządzeń zewnętrznych, np. gramofonu lub telewizora.

graf_13a

Możliwości połączeniowe mogą różnić się w zależności od modelu.

przesyłaj

Strumieniuj poprzez Bluetooth oraz AirPlay i przesyłaj do innych urządzeń systemu MusicCast

Wszystkie modele MusicCast obsługują Bluetooth i AirPlay. Dzięki temu z łatwością będziesz mógł przesyłać dowolną muzykę ze swojego smartfonu, m.in. nagrania z serwisów udostępniających materiały wideo oraz muzycznych aplikacji. Z pomocą MusicCast swoją ulubioną muzykę prześlesz także do innych pomieszczeń.

panorama

graf_3a

aplikacja

Wszystkie urządzenia MusicCast obsługujesz za pomocą jednej aplikacji

Po prostu dotknij czytelnie zaprojektowany ekran aplikacji i przejmij kontrolę nad całym sprzętem audio i całą muzyką w twoim domu. Aplikacja udostępnia szeroki wachlarz funkcji, jak np. możliwość grupowania, która pozwala odtwarzać ten sam utwór równocześnie w wielu pokojach, a także opcję dostosowania widoku ekranu danego pomieszczenia do własnych preferencji (np. poprzez dodanie wizerunku użytkownika pokoju lub zdjęcia samego pomieszczenia). Twój muzyczny świat stanie się jeszcze bardziej ekscytujący.

ico_app ico_gp

 

Dzięki prostym funkcjom menu aplikacji z łatwością odtworzysz muzykę, którą chcesz usłyszeć

Wstępną konfigurację możesz łatwo przeprowadzić za pomocą aplikacji MusicCast Controller.

 

Korzystając z ustawień dźwięku bądź korektora brzmienia, możesz dopasowywać jakość dźwięku poszczególnych urządzeń. Wykorzystaj pełne możliwości każdego urządzenia.

 

Dowolnie skonfiguruj ekran pokoju w taki sposób, aby był dla ciebie łatwy do rozpoznania, wykorzystując np. zrobione przez siebie zdjęcie pomieszczenia.

 

muzyka

Przesyłaj muzykę z MusicCast do urządzeń Bluetooth

Wszystkie produkty MusicCast wyposażone są w najnowszą funkcję Bluetooth output. Słuchaj muzyki z radia, USB, dysku NAS, CD oraz wielu innych urządzeń, przesyłając ją bezprzewodowo wprost do głośników lub słuchawek Bluetooth nawet innego producenta.

graf_4

 

wysoka

Obsługa plików muzycznych wysokiej rozdzielczości

Yamaha MusicCast odtwarza nie tylko stosowane powszechnie pliki MP3, lecz także wiele formatów wysokiej rozdzielczości, takich jak FLAC, WAV, AIFF, Apple Loseless, a nawet DSD.

graf_5

W porównaniu ze skompresowanymi źródłami dźwięku, źródła audio wysokiej rozdzielczości znacznie precyzyjniej
odtwarzają muzyczne detale, charakter nagrania i atmosferę sali koncertowej.

graf_6

tab1

tab2
inne

Technologia sieciowa MusicCast

MusicCast wykorzystuje dwa sposoby przesyłania sygnału: tryb standardowy, w którym bezpośrednio łączymy komponenty MusicCast z routerem oraz tryb rozszerzony, który umożliwia przesyłanie sygnałów za pośrednictwem urządzeń MusicCast do bardziej odległych pomieszczeń. Wybierz tę opcję, która najlepiej sprawdzi się w twoim domu.

graf_7

Przyjazny dla środowiska

Jesteśmy przekonani, że poszanowanie środowiska naturalnego jest niezwykle ważną cechą produktu. Wszystkie modele MusicCast wykorzystują oszczędny tryb czuwania (standby), który zapewnia niezwykle niskie zużycie energii (poniżej 3W). Ponadto, funkcja Automatic Standby samoczynnie wyłącza zasilanie urządzeń po 20 minutach bezczynności. To proekologiczne podejście czyni MusicCast systemem na wskroś przyjaznym dla środowiska.

graf_10
Poznaj rodzinę MusicCast

Amplituner kina domowego w salonie, mini-wieża w sypialni i głośnik bezprzewodowy w kuchni? A może soundbar w pokoju dziennym, aktywne głośniki hi-fi w gabinecie i piękny system Restio Mini w sypialni? Dzięki MusicCast masz nieograniczone możliwości stworzenia swojego własnego systemu bezprzewodowej muzyki.

Aby dopasować sprzęt do Twoich potrzeb i możliwości zapraszamy do naszych salonów.  Doradzimy i pomożemy w pełni wykorzystać niezwykłą funkcjonalność systemu MusicCast!

KINO DOMOWE

KOMPONENTY Hi-Fi

SYSTEMY MINI

SOUNDBARY

GŁOŚNIKI BEZPRZEWODOWE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

graf_11


Przeczytaj także

Audeze wprowadza referencyjne słuchawki douszne – LCDi4

Audeze wprowadza referencyjne słuchawki douszne – LCDi4


Audeze poszerza gamę słuchawek LCD o model LCDi4, za pomocą którego wprowadza do świata dousznych słuchawek referencyjną jakość dźwięku. Najnowsza konstrukcja wykorzystuje takie same rozwiązania jak topowe słuchawki wokółuszne LCD-4, ale w zminiaturyzowanej formie. Dzięki temu LCDi4 łączą spektakularny dźwięk z łatwością przenoszenia.

Dowiedz się więcej

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38