Aktualności

C 388, C 368 i C 338 – trzy nowe wzmacniacze zintegrowane od NAD


NAD wprowadza na rynek trzy nowe konstrukcje z serii Classic. C 388, C 368 i C 338 to hybrydowe cyfrowe wzmacniacze zintegrowane DAC, których wyróżnikiem jest niezwykle wysoka jakość dźwięku połączona z wszechstronnością. Urządzenia szeroko wykorzystują najnowocześniejsze technologie i szczycą się najlepszą wydajnością i jakością w swojej kategorii.

Dowiedz się więcej


Bluesound prezentuje PULSE SOUNDBAR – strumieniowy soundbar high-res


PULSE SOUNDBAR to pierwszy soundbar opracowany przez Bluesounda i pierwsza tego rodzaju konstrukcja na świecie z obsługą prawdziwego high-res audio. Model ten umożliwia sieciowe strumieniowanie dźwięku wysokiej rozdzielczości i dodatkowo kompatybilny jest z systemem operacyjnym BluOS, przeznaczonym do bezprzewodowego strumieniowania multi-room. Do sterowania soundbarem służy łatwa w obsłudze i funkcjonalna aplikacja dla smartfonów, tabletów i laptopów.

Dowiedz się więcej


Konkurs Yamaha moto GP z MusicCast


Weź udział w konkursie i WYGRAJ z Yamaha MusicCast wyjazd VIP na zawody MotoGP w Jerez w Hiszpanii. Dzięki Yamaha MusicCast masz szansę doświadczyć wyjątkowych przeżyć w trakcie wyścigu MotoGP - łącznie ze wstępem do położonej na terenie zawodów strefy MotoGP VIP Village™, będącej częścią programu Corporate Hospitality serii zawodów MotoGP™ World Championship.

Dowiedz się więcej


50 lat dźwiękowej doskonałości Bowers & Wilkins


Znany i ceniony brytyjski producent urządzeń audio obchodzi 50. rocznicę swojego istnienia. Równo pół wieku po tym, jak John Bowers, założyciel Bowers & Wilkins, zaczął urzeczywistniać ideę „True Sound”, projektanci firmy za pomocą słuchawek P9 Signature składają hołd niezwykłemu rozwojowi firmy, która teraz może poszczycić się mianem globalnego lidera w świecie audio.

Dowiedz się więcej


Yamaha prezentuje pierwsze na świecie pianino multi-room – Disklavier Enspire


Yamaha wprowadza pierwszy na świecie instrument muzyczny multi-room. Pianino Disklavier Enspire łącząc się z komponentami MusicCast z łatwością może zamienić dowolny pokój w domu w salę koncertową. Ponadto, dzięki przełomowej funkcji – obsłudze serwisu internetowego Yamaha Disklavier Radio – pianino może samodzielnie odgrywać muzykę z Internetu, stając się osobistym pianistą

Dowiedz się więcej


Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38