Aktualności

Nowa funkcjonalność dla głośników Vifa Copenhagen 2.0 i Stockholm 2.0


Multiroom. Wielu użytkowników. Wiele źródeł. Nowy system Vifa®HOME swoim zasięgiem obejmuje każdy domowy zakątek i wnosi do niego najwyższą jakość dźwięku.

 Vifa HOME Stockholm 2.0 i Copenhagen 2.0

Vifa®HOME jest całkowicie nowym sposobem łączenia głośników, pozwalającym na przesyłanie muzyki do różnych głośników rozlokowanych w różnych częściach domu. Bogaty w funkcje i doskonały swoją prostotą użytkowania, Vifa®HOME jest najnowocześniejszą usługą opracowaną przez projektantów Vify – znanego na całym świecie producenta głośników. 

Już teraz na głośnikach Vifa, Copenhagen lub Stockholm w wersjach 2.0, można znaleźć przycisk Vifa®LINK, który pomaga połączyć je jednym, dyskretnym kliknięciem. Projektanci zarezerwowali także miejsce dla przycisku VifaRPLAY, zapewniającego natychmiastowy dostęp do ulubionej muzyki/stacji radiowych. Tym samym odtwarzanie muzyki lub słuchanie ulubionego radia i dzielenie się nimi w każdym zakątku domu staje się dziecinną igraszką.

Vifa Copenhagen 2.0

Sterowany aplikacją

W zależności od preferencji użytkownika, ustawienia, strumieniowanie i połączenia wewnątrz całego systemu Vifa®HOME dostępne są z poziomu aplikacji Vifa®HOME. To bezpłatne Vifa w grupę, bezpośrednio na ekranie. Niewiarygodnie proste i bez jakichkolwiek zakłóceń, użytkownik zawsze może cieszyć się swobodą w tworzeniu przyjemnej atmosfery w dowolnym pomieszczeniu - wprost ze swojego smartfona.

Dla tych, którzy oczekują jeszcze większej swobody użytkowania, Vifa®HOME z możliwością obsługi wielu źródeł pozwala na stworzenie zindywidualizowanej konfiguracji przy wykorzystaniu telewizora, smartfona, tabletu, pamięci USB, serwera muzycznego, itp.

Vifa Stockholm 2.0

Skandynawskie know-how

Funkcjonalność Vifa®HOME wprowadzana jest jako nowe wyposażenie w najpopularniejszych modelach Vify, ultranowoczesnym Copenhagen i ponadczasowym klasyku, Stockholm. Oba głośniki są częścią niesamowitej gamy głośników wprowadzonych przez Vifę w ciągu ostatnich czterech lat. W recenzjach i opiniach użytkowników modele te cenione są za swoje ponadczasowe skandynawskie wzornictwo i absolutną jakość dźwięku. Aby dopełnić emocje związane z nową funkcjonalnością, wersje 2.0 modeli CopenhagenStockholm będą dostępne w szlachetnych kolorach "Mountain Blue" i "Pine Green" – dwa odcienie, które już ozdabiają głośnik Oslo. Tekstylne pokrycie, wykonane z ekologicznej, wysokiej jakości wełny, dostarczane jest przez firmę Kvadrat, wiodącego europejskiego producenta tkanin dekoracyjnych.

Vifa Stockholm 2.0

Wieloletnie doświadczenie

Wprowadzenie Vifa®HOME jest logiczną konsekwencją rozwoju marki Vifa. Proces ten bazuje na bogatym doświadczeniu i niezwykłym kunszcie Vify, której korzenie sięgają wczesnych lat 30. dwudziestego wieku, kiedy to firma została założona. Dążenie do doskonałej jakości i wielodekadowe doświadczenie zostały ponownie urzeczywistnione wraz z nadaniem produktom Vifa eleganckiej, skandynawskie stylistyki. Bez jakichkolwiek kompromisów w jakości brzmienia, które przez lata pozostaje podstawową wartością marki.


Przeczytaj także

Nowa stylistyka, nowa jakość brzmienia – Audeze LCD-4z


Audeze nie spoczywa na laurach i sukcesywnie rozwija swoją gamę produktową. Po wprowadzeniu swoich pierwszych słuchawek dla graczy, modelu Mobius, oraz otwartej konstrukcji Sine DX, przyszedł czas na udoskonalenie referencyjnej serii LCD. Teraz na polskim rynku debiutuje nowa konstrukcja, LCD-4z, która powstała w oparciu o wielokrotnie nagradzany model LCD-4.

Dowiedz się więcej

Wzmacniacze Gato Audio - teraz także w wersjach z funk...


Firma Gato Audio wprowadza do swojej oferty nowe wzmacniacze zintegrowane oraz przedwzmacniacz, będące nowymi wersjami urządzeń znanych z obecnego katalogu duńskiego producenta wysokiej klasy sprzętu audio. Są to modele DIA-250S NPM, DIA-400S NPM oraz PRD-3S NPM – wszystkie wyposażone w funkcje sieciowe.

Dowiedz się więcej

Radość ze słuchania muzyki – test słuchawek PSB M4U 8


Za pośrednictwem M4U 8 firma PSB ustanawia nowy poziom odniesienia w świecie słuchawek. Model ten łączy technologię Bluetooth z układem aktywnej redukcji hałasu ANC i funkcją „Transparency”, całości dopełniając pięknym dźwiękiem. Z doskonałymi efektami, jakie pozwala uzyskać autorski system RoomFeel, M4U 8 dostarczają brzmienie nawiązujące do tego, które można uzyskać przy odsłuchu muzyki z kolumn głośnikowych.

Dowiedz się więcej

W stronę wyższej jakości dźwięku – test przewodów zasi...


Przewód zasilający to jedno z najważniejszych połączeń w systemach audio i audio-wideo. Dostarczenie odpowiedniej ilości prądu pozwala sprzętowi muzycznemu zaprezentować pełnię swoich możliwości. Jednym z najważniejszych graczy na rynku przewodów jest amerykańska firma Nordost, której trzy modele kabli zasilających – Purple Flare, Blue Heaven i Red Dawn – trafiły do testu redakcji „Audiostereo”.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38