Aktualności

Nowa funkcjonalność dla głośników Vifa Copenhagen 2.0 i Stockholm 2.0


Multiroom. Wielu użytkowników. Wiele źródeł. Nowy system Vifa®HOME swoim zasięgiem obejmuje każdy domowy zakątek i wnosi do niego najwyższą jakość dźwięku.

 Vifa HOME Stockholm 2.0 i Copenhagen 2.0

Vifa®HOME jest całkowicie nowym sposobem łączenia głośników, pozwalającym na przesyłanie muzyki do różnych głośników rozlokowanych w różnych częściach domu. Bogaty w funkcje i doskonały swoją prostotą użytkowania, Vifa®HOME jest najnowocześniejszą usługą opracowaną przez projektantów Vify – znanego na całym świecie producenta głośników. 

Już teraz na głośnikach Vifa, Copenhagen lub Stockholm w wersjach 2.0, można znaleźć przycisk Vifa®LINK, który pomaga połączyć je jednym, dyskretnym kliknięciem. Projektanci zarezerwowali także miejsce dla przycisku VifaRPLAY, zapewniającego natychmiastowy dostęp do ulubionej muzyki/stacji radiowych. Tym samym odtwarzanie muzyki lub słuchanie ulubionego radia i dzielenie się nimi w każdym zakątku domu staje się dziecinną igraszką.

Vifa Copenhagen 2.0

Sterowany aplikacją

W zależności od preferencji użytkownika, ustawienia, strumieniowanie i połączenia wewnątrz całego systemu Vifa®HOME dostępne są z poziomu aplikacji Vifa®HOME. To bezpłatne Vifa w grupę, bezpośrednio na ekranie. Niewiarygodnie proste i bez jakichkolwiek zakłóceń, użytkownik zawsze może cieszyć się swobodą w tworzeniu przyjemnej atmosfery w dowolnym pomieszczeniu - wprost ze swojego smartfona.

Dla tych, którzy oczekują jeszcze większej swobody użytkowania, Vifa®HOME z możliwością obsługi wielu źródeł pozwala na stworzenie zindywidualizowanej konfiguracji przy wykorzystaniu telewizora, smartfona, tabletu, pamięci USB, serwera muzycznego, itp.

Vifa Stockholm 2.0

Skandynawskie know-how

Funkcjonalność Vifa®HOME wprowadzana jest jako nowe wyposażenie w najpopularniejszych modelach Vify, ultranowoczesnym Copenhagen i ponadczasowym klasyku, Stockholm. Oba głośniki są częścią niesamowitej gamy głośników wprowadzonych przez Vifę w ciągu ostatnich czterech lat. W recenzjach i opiniach użytkowników modele te cenione są za swoje ponadczasowe skandynawskie wzornictwo i absolutną jakość dźwięku. Aby dopełnić emocje związane z nową funkcjonalnością, wersje 2.0 modeli CopenhagenStockholm będą dostępne w szlachetnych kolorach "Mountain Blue" i "Pine Green" – dwa odcienie, które już ozdabiają głośnik Oslo. Tekstylne pokrycie, wykonane z ekologicznej, wysokiej jakości wełny, dostarczane jest przez firmę Kvadrat, wiodącego europejskiego producenta tkanin dekoracyjnych.

Vifa Stockholm 2.0

Wieloletnie doświadczenie

Wprowadzenie Vifa®HOME jest logiczną konsekwencją rozwoju marki Vifa. Proces ten bazuje na bogatym doświadczeniu i niezwykłym kunszcie Vify, której korzenie sięgają wczesnych lat 30. dwudziestego wieku, kiedy to firma została założona. Dążenie do doskonałej jakości i wielodekadowe doświadczenie zostały ponownie urzeczywistnione wraz z nadaniem produktom Vifa eleganckiej, skandynawskie stylistyki. Bez jakichkolwiek kompromisów w jakości brzmienia, które przez lata pozostaje podstawową wartością marki.


Przeczytaj także

TEAC TN-350 – wyższa klasa analogowego brzmienia

TEAC TN-350 – wyższa klasa analogowego brzmienia


TEAC poszerza swoją ofertę o całkowicie nowy gramofon – TN-350. Model ten łączy wyrafinowaną, elegancką stylistykę z nowoczesnymi rozwiązaniami, dzięki czemu odpowiada na potrzeby wymagających miłośników analogowego brzmienia. Urządzenie dostarcza wysokiej jakości dźwięk i z łatwością dopasowuje się do dowolnego domowego wnętrza.

Dowiedz się więcej

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38