Aktualności

Oszałamiające i nowoczesne – kolumny głośnikowe ProAc w białej wersji kolorystycznej


ProAc, znany i ceniony producent kolumn głośnikowych, wprowadził nową wersję wykończeniową, która podkreśla luksusowy charakter konstrukcji ProAc i nadaje im nowoczesny charakter. Już teraz modele D20R, D30R, Studio 118 oraz Studio 148 dostępne są z białym wykończeniem Silk White. Niebawem biała kolorystyka zostanie wprowadzona także w innych konstrukcjach firmy

Dowiedz się więcej


PRO AC wprowadził do swojej oferty nowe kolumny D20R


Model D18 jest jednym z tych kolumn firmy Pro Ac, które odniosły największy sukces. Jednakże D18 są dostępne tylko w konstrukcji z kopułkowym głośnikiem wysokotonowym, podczas gdy coraz większą popularnością cieszą się przetworniki wstęgowe. Aby sprostać tym oczekiwaniom firma Pro Ac zmodernizowała konstrukcję kolumn D18 poprzez zastosowanie wentylacji od dołu znanej z kolumn D30 i D40, nowej konstrukcji zwrotnicy i oczywiście wstęgowego głośnika wysokotonowego. Nowy model nosi nazwę D20R.

Dowiedz się więcej


Nowe kolumny ProAc - Response K6!


ProAc poszerzył swoją gamę produktów o nowe high-endowe kolumny głośnikowe K6. Wprowadzona z sukcesem technologia produkcji stożków głośnikowych z włókna węglowego w serii Carbon Pro skłoniła firmę ProAc do kontynuowania badań nad możliwością zastosowania innych materiałów w swoich kolumnach high-endowych. Efekty tych badań urzeczywistniły się w postaci nowej serii K, w której wykorzystano stożki wykonane z kevlaru.

Dowiedz się więcej


Świetna recenzja D40R ProAc na Audiostero.pl!


ProAc to marka znana od lat, już we wczesnych latach 90 audiofile czytali z zaciekawieniem o zestawach z serii Response. Od zawsze design ProAc`a opierał się na klasycznych proporcjach i konserwatywnym meblarskim stylu. Na szczęście do dziś ta brytyjska marka nie zmieniła swojego podejścia do projektowania i wyglądu ich kolumn.

Dowiedz się więcej


ProAc - Response D38 Ribbon


Nowy model w ofercie firmy ProAc, to zawsze spore wydarzenie w branży. Firma znana jest z bardzo rzadkich zmian w swoim katalogu, więc tym bardziej ciekawe jest to, iż model Response D38 RIBBON nie zastępuje żadnego modelu. Jest tylko wersją specjalną modelu response D38, który nadal pozostaje w ofercie.

Dowiedz się więcej