Aktualności

Radość ze słuchania muzyki – test słuchawek PSB M4U 8


Za pośrednictwem M4U 8 firma PSB ustanawia nowy poziom odniesienia w świecie słuchawek. Model ten łączy technologię Bluetooth z układem aktywnej redukcji hałasu ANC i funkcją „Transparency”, całości dopełniając pięknym dźwiękiem. Z doskonałymi efektami, jakie pozwala uzyskać autorski system RoomFeel, M4U 8 dostarczają brzmienie nawiązujące do tego, które można uzyskać przy odsłuchu muzyki z kolumn głośnikowych.

Redakcja „iMagazine” sprawdziła, jak to połączenie zaawansowanych rozwiązań spisuje się podczas codziennego użytkowania. Już na początku pozytywne wrażenia wzbudziła zawartość ochronnego etui, w którym oprócz słuchawek znalazły się także przydatne akcesoria, w tym zapasowa para wymiennych nauszników.

Po założeniu słuchawek na uszy, ujawnia się kolejne zaleta modelu M4U 8 – komfort użytkowania. „Rozmiar nauszników odgrywa znaczącą rolę w wygodzie tego modelu. (…) Nigdzie nie ma ucisku, a słuchawki od razu po założeniu na głowę nie wymagają poprawiania, leżą idealnie” – stwierdza recenzent. Pozytywne wrażenie potęguje wykończenie nauszników i pałąka miękką skórą.

W parze z wygodą użytkowania idzie wysoka jakość dźwięku. Jak zauważa autor testu, „Naturalny sposób odtwarzania tego, co nagrał artysta, połączony z szeroką sceną daje słuchaczowi możliwość oderwania się wszystkiego z zewnątrz”. Dalsze korzyści przynosi wysokiej klasy łączność bezprzewodowa. „Oczywista bezprzewodowość na podstawie Bluetootha z kodekiem aptX ™ HD, połączona jest z aktywnym systemem wyciszenia szumów”.

Cały test dostępny jest w czerwcowym wydaniu „iMagazine”.Przeczytaj także

Nowa stylistyka, nowa jakość brzmienia – Audeze LCD-4z


Audeze nie spoczywa na laurach i sukcesywnie rozwija swoją gamę produktową. Po wprowadzeniu swoich pierwszych słuchawek dla graczy, modelu Mobius, oraz otwartej konstrukcji Sine DX, przyszedł czas na udoskonalenie referencyjnej serii LCD. Teraz na polskim rynku debiutuje nowa konstrukcja, LCD-4z, która powstała w oparciu o wielokrotnie nagradzany model LCD-4.

Dowiedz się więcej

Wzmacniacze Gato Audio - teraz także w wersjach z funk...


Firma Gato Audio wprowadza do swojej oferty nowe wzmacniacze zintegrowane oraz przedwzmacniacz, będące nowymi wersjami urządzeń znanych z obecnego katalogu duńskiego producenta wysokiej klasy sprzętu audio. Są to modele DIA-250S NPM, DIA-400S NPM oraz PRD-3S NPM – wszystkie wyposażone w funkcje sieciowe.

Dowiedz się więcej

W stronę wyższej jakości dźwięku – test przewodów zasi...


Przewód zasilający to jedno z najważniejszych połączeń w systemach audio i audio-wideo. Dostarczenie odpowiedniej ilości prądu pozwala sprzętowi muzycznemu zaprezentować pełnię swoich możliwości. Jednym z najważniejszych graczy na rynku przewodów jest amerykańska firma Nordost, której trzy modele kabli zasilających – Purple Flare, Blue Heaven i Red Dawn – trafiły do testu redakcji „Audiostereo”.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38