Kategoria

Tunery FM / DAB

10 produktów w kategorii


Producent
Rotel
Kategoria
Odtwarzacze sieciowe
Rotel T14 z najnowszej serii 14 to najnowocześniejszy tuner, który zapewnia łatwy, niemal nieograniczony dostęp do muzyki. Urządzenie wyposażone jest w tuner analogowy FM oraz tuner cyfrowy DAB+, a funkcjonalność zwiększa obsługa radia internetowego i serwisów muzycznych online.

Producent
Rotel
Kategoria
Tunery FM / DAB
T11 jest najnowszą konstrukcją z bogatej linii tunerów, jakie Rotel stworzył od początków swojej ponad półwiecznej historii. Urządzenie wyposażone jest w tuner analogowy FM z RDS oraz moduł do odbioru radiofonii cyfrowej DAB+. Wygodę obsługi Rotela T11 zwiększa programator, pozwalający zapisać w pamięci urządzenia do 30 stacji FM oraz 30 stacji DAB.

Producent
Yamaha
Kategoria
Tunery FM / DAB
Ten uniwersalny tuner został zaprojektowany specjalnie z myślą o topowych wzmacniaczach i odtwarzaczach hi-fi firmy Yamaha. Jego uniwersalne funkcje sprawiają, że bez problemu T-S500 dopasuje się do systemu, złożonego ze wzmacniaczy oraz odtwarzaczy Yamaha.Trudno nie zauważyć, że urządzenie idealnie pasuje rozmiarami oraz wzornictwem do obecnej linii wzmacniaczy oraz odtwarzaczy firmy Yamaha. Ale to nie wszystko. Jego wyrafinowany wygląd kryje w sobie najnowsze technologie i funkcjonalną uniwersalność co sprawia, że parametry brzmieniowe oraz użytkowe tego urządzenia są znakomite.Uwagę zwraca duży, mogący pomieścić 16 znaków w dwóch rzędach, wyświetlacz oraz solidna, aluminiowa obudowa. Jednak nie tylko te cechy sprawiają, że T-S500 jest doskonałym tunerem. Przede wszystkim, o jego funkcjonalności świadczy pamięć 40 stacji AM/FM, automatyczne zapamiętywanie stacji FM, automatyczne strojenie oraz odbiór informacji ze stacji radiowych nadających w standardzie Radio Data System (RDS).

Producent
Yamaha
Kategoria
Tunery FM / DAB
Do wielokrotnie nagradzanych komponentów stereofonicznych serii S2000 i S1000 dołączył wszechstronny, doskonale wyposażony tuner: T-S1000. Nawiązujący wzornictwem do topowych modeli wzmacniaczy i odtwarzaczy hi-fi firmy Yamaha, T-S1000 oferuje możliwości, których właśnie można spodziewać się po najbardziej zaawansowanych odbiornikach fal radiowych. Wykończony aluminium i drewnem, tuner T-S1000 wykorzystuje idealnie ze sobą zestrojone, selekcjonowane podzespoły oraz rozwiązania technologiczne czyniące zeń urządzenie niezwykle uniwersalne. Komponent ten posiada pamięć 40 stacji AM/FM, funkcję automatycznego zapamiętywania stacji FM oraz automatycznego wyszukiwania i strojenia.

Producent
Yamaha
Kategoria
Tunery FM / DAB
Zaawansowany tuner pozwalający zapamiętać 40 stacji DAB/DAB+ oraz po 30 stacji FM i AM. Urządzenie umożliwia odbiór sygnału RDS, a obsługę ułatwia 2-wierszowy wyświetlacz.

Producent
Rotel
Kategoria
Tunery FM / DAB

RT-1570 jest zaawansowanym i wszechstronnym tunerem obsługującym radio analogowe FM, cyfrowe DAB+ oraz radio internetowe. Wysokiej klasy podzespoły zapewniają naturalne, czyste brzmienie muzyki, zarówno tej płynącej z eteru, jak również odtwarzanych plików muzycznych MP3, FLAC i AIFF. 

RDG-1520 v2
Archiwum

Producent
Rotel
Kategoria
Odtwarzacze sieciowe
RDG-1520 to znacznie więcej niż tylko tuner internetowy. To doskonały odtwarzacz sieciowy, który oprócz dostępu do tysięcy internetowych stacji radiowych i znakomitej jakości odbioru FM oraz DAB, zapewnia on także możliwość przewodowego i bezprzewodowego odtwarzania plików muzycznych z komputera, jak również bezpośrednie cyfrowe podłączenie dla iPoda lub innych urządzeń zgodnych ze standardem USB Class 2.
C446
Archiwum

Producent
NAD
Kategoria
Odtwarzacze sieciowe
Multimedialny odtwarzacz sieciowy C 446 to wszechstronne urządzenie, które zapewnia dostęp do mediów sieciowych i stacji FM/AM oraz DAB/DAB+ i pełni rolę bramy do świata najlepszego radia. Odtwarzacz obsługuje pliki MP3, WAV, WMA, AAC, FLAC i PCM, które zostały zgromadzone na dysku twardym komputera, pamięci USB, dysku NAS, urządzenia UPnP i Apple’a oraz telefonach z systemem Android. Atutem tunera jest także dostęp do internetowych stacji radiowych, sieci Wi-F, a także odtwarzanie bez pauz, np. koncertów. Możliwość współpracy z innymi urządzeniami zapewniają stereofoniczne wyjście analogowe, cyfrowe wyjście Toslink oraz port RS-232. Dopełnieniem są gniazda mini jack, z których jedno służy do podłączenia stacji dokującej dla iPoda, drugie przeznaczone jest dla odbiornika podczerwieni, a trzecie przeznaczone jest dla wyzwalacza 12 V. Audiofilskiej jakości przetwornik C/A 24 bity/192 kHz i wysokozaawansowany analogowy obwód audio pozwalają wydobyć każdy niuans z prezentowanego materiału muzycznego.

Producent
NAD
Kategoria
Tunery FM / DAB

Tuner stero FM/AM NAD C427 gwarantujący wysokie jakości dźwięk i łatwą obsługę. Komfort użytkowania zwiększa pamięć 40 stacji oraz wyświetlacz prezentujący informacje z systemu RDS. 

C426
Archiwum

Producent
NAD
Kategoria
Tunery FM / DAB
C 426 to tuner FM/AM, który został stworzony przy wykorzystaniu najistotniejszych zalet poprzednich tunerów NAD, dbając jednak o dalsze udoskonalenie projektu. Konstruktorzy zadbali m.in. o ograniczenie szumu, który dzięki temu pozostaje ekstremalnie niski w całym spektrum dźwięku. Całkowicie przeprojektowane zasilanie zapewnia lepszą efektywność i ultraniskie zużycie energii w trybie czuwania przy jednoczesnym zagwarantowaniu możliwości użytkowania pilota zdalnego sterowania. Na tylnym panelu znajduje się m.in. port RS-232, dzięki któremu C 426 można łatwo zintegrować z zaawansowanymi systemami kontrolnymi wykorzystywanymi w specjalnych instalacjach. Wygodę użytkowania zwiększa jeden z najbardziej intuicyjnych interfejsów, jaki można znaleźć na rynku, wykorzystujący 24-pozycyjne obrotowe pokrętło, zapewniające szybsze dostrojenie stacji lub wybór zapamiętanych pozycji. Pamięć 30 stacji umożliwia zapamiętanie wszystkich ulubionych rozgłośni. Co ciekawe, puste pozycje zostają pominięte, dzięki czemu użytkownik zyskuje szybki dostęp do tych już wykorzystywanych.

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38