R-N602 + TESI 560

Kategoria
Zestawy stereo

 

Amplituner sieciowy Yamaha R-N602 z systemem MusicCast

Yamaha R-N602 to amplituner sieciowy hi-fi, który dostarcza wysokiej jakości dźwięk i umożliwia odtwarzanie plików DSD 5,6 MHz. Ta kompatybilna z MusicCast konstrukcja przekonuje bogactwem funkcji sieciowych i zapewnia nieograniczoną rozrywkę w połączeniu z różnorodnymi źródłami dźwięku, wliczając źródła wysokiej rozdzielczości, smartfony i serwisy strumieniujące.


Dzięki zintegrowaniu w jednej obudowie amplitunera i sieciowego odtwarzacza muzycznego, R-N602 zapewnia dostęp do nowoczesnych źródeł muzyki – plików muzycznych pobranych z internetu i zapisanych w komputerze lub dysku NAS, serwisów strumieniujących (np. Spotify), radia internetowego (vTuner), odtwarzacza CD lub Blu-ray, telewizora, a także smartfonu i tabletu. Tak szeroki dostęp do muzyki to zasługa nie tylko funkcji sieciowych, lecz możliwości bezprzewodowego przesyłania dźwięku za pomocą Wi-Fi, Bluetooth i AirPlay. Co więcej, korzystając z portu USB można także odtwarzać materiał dźwiękowy zapisany w pamięci USB oraz iUrządzeniach. 

Zobacz pełny opis Amplituner sieciowy Yamaha R-N602.

Amplituner sieciowy Yamaha R-N602 z systemem MusicCast

Kolumny Indiana Line Tesi 560

Jeżeli twoim żywiołem są filmy akcji i energetyczna muzyka, to wolnostojące kolumny głośnikowe Tesi 560 są właśnie dla ciebie. Ten 3-drożny model sprawia, że dźwięk zyskuje niesamowitą przestrzenność, detaliczność i barwę, która uatrakcyjnia słuchanie nagrań i zapewnia ogromne emocje podczas odtwarzania filmowych efektów specjalnych.

Tesi 560 łączy sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne z trwałością i wysoką jakością wykończenia. Obudowa z MDF-u dzięki specjalnym wzmocnieniom wewnętrznym jest niezwykle sztywna – ogranicza to ryzyko powstawania niepożądanego rezonansu. Funkcjonalność modelu zwiększają złącza umożliwiające zastosowanie połączenia bi-wiring. Kolejną zaletą jest ekranowanie, dzięki czemu głośnik można ustawiać nawet w pobliżu tradycyjnych, kineskopowych telewizorów.

Wysoka jakość brzmienia jest efektem zastosowania rozbudowanej sekcji głośnikowej. Ten 3-drożny model wykorzystuje 26-milimetrową jedwabną kopułkę wysokotonową oraz dwa 160-milimetrowe przetworniki z membranami wykonanymi z polipropylenu wzmacnianego miką. Jeden z głośników obsługuje zakres średniotonowy, drugi odpowiada za odtwarzanie basu.  Siłę napędową gwarantują magnesy neodymowe, dwukrotnie większe w porównaniu z tymi stosowanymi w serii Nota. Przetwornik niskotonowy współpracuje z systemem bass-reflex, dzięki czemu gwarantuje głęboki, pozbawiony zniekształceń bas.

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38