Kategoria

Systemy bezprzewodowe

62 produktów w kategorii


Producent
Bluesound
Kategoria
Bluesound

VAULT 2 jest bezprzewodowym odtwarzaczem strumieniowym z funkcją automatycznego zgrywania płyt CD oraz wbudowanym twardym dyskiem o pojemności 2 TB. Urządzenie zgrywa płyty do formatu FLAC, MP3 lub obu jednocześnie, zapewnia dostęp do radia internetowego i serwisów w chmurze, a także obsługuje Wi-Fi i Bluetooth aptX.


Producent
Devialet
Kategoria
Głośniki bezprzewodowe

Silver Phantom jest niezwykle zaawansowanym i mocnym bezprzewodowym systemem multiroom. Urządzenie szczyci się mocą 3000 W, obsługą plików wysokiej rozdzielczości i łatwym dostępem do multimediów za pośrednictwem Wi-Fi i/lub Ethernet. Najwyższa jakość dźwięku to zasługa autorskich rozwiązań Devialet: ADH®, SAM® i HBI®. 


Producent
Bluesound
Kategoria
Bluesound

Zestaw składający się z soundbara Pulse Soundbar oraz subwoofera Pulse Sub firmy Bluesound.


Producent
Bluesound
Kategoria
Bluesound

PULSE MINI jest kompaktowym strumieniowym systemem głośnikowym, wyposażonym w trzy zaawansowane przetworniki zasilane przez trzy wzmacniacze Direct Digital o łącznej mocy 60 W. Cały system zapewnia perfekcyjny, 24-bitowy dźwięk. Atutem urządzenia jest także wbudowana łączność Wi-Fi i Bluetooth aptX.


Producent
Bluesound
Kategoria
Bluesound

PULSE FLEX to niewielki, bezprzewodowy głośnik, który łączy w sobie wydajność i mobilność. Urządzenie zapewnia dostęp do radia internetowego i serwisów w chmurze, wyposażone jest w łączność Wi-Fi i Bluetooth aptX, a dzięki opcjonalnemu akumulatorowi może przez aż 8 godzin pracować bez konieczności podłączania głośnika do prądu. 


Producent
Bluesound
Kategoria
Bluesound

PULSE 2 jest kompaktowym strumieniowym systemem głośnikowym, wykorzystującym trzy zaawansowane przetwornik. Głośniki zasilane są przez trzy wzmacniacze Direct Digital o łącznej mocy 80 W, a cały system zapewnia perfekcyjny, 24-bitowy dźwięk. Atutem urządzenia jest także wbudowana łączność Wi-Fi i Bluetooth aptX.


Producent
Bluesound
Kategoria
Bluesound
Zestaw składający się z bezprzewodowego odtwarzacza strumieniowego Bluesound POWERNODE 2 oraz głośników Bluesound Duo z aktywnym subwooferem.

Producent
Bluesound
Kategoria
Bluesound

Bluesound POWERNODE 2 to bezprzewodowy odtwarzacz strumieniowy, wyposażony w doskonały wzmacniacz Direct Digital o mocy 60 W (8 Ω). Urządzenie zapewnia dostęp do radia internetowego i serwisów w chmurze, obsługuje pliki wysokiej rozdzielczości i może odtwarzać muzykę przesyłaną poprzez Wi-Fi lub Bluetooth (aptX). 


Producent
Devialet
Kategoria
Odtwarzacze sieciowe
Devialet Phantom Silver Głośnik bezprzewodowy, zestaw stereo, kolumny głośnikowe, stacje dokujące, zestaw kina domowego, multiroom – Silver Phantom może zastąpić wszystkie istniejące systemy. Router Devialet Dialog Devialet Dialog to specjalny router, który został opracowany z myślą o modelach Phantom i Silver Phantom. Dzięki niemu obydwa systemy audio stają się inteligentnymi centrami rozrywkowymi. Dialog zapewnia dostęp do najlepszych internetowych serwisów muzycznych, także tych udostępniających nagrania w jakości HD, m.in. TIDAL,Deezer i Qobuz.

Producent
Devialet
Kategoria
Odtwarzacze sieciowe
2x Devialet Phantom Gold Głośnik bezprzewodowy, system hi-fi, zestawy głośnikowe, kino domowe, system multi-room – Devialet Gold Phantom z łatwością zastępuje wszystkie obecne urządzenia audio. Router Devialet Dialog Devialet Dialog to specjalny router, który został opracowany z myślą o modelach Phantom i Silver Phantom. Dzięki niemu obydwa systemy audio stają się inteligentnymi centrami rozrywkowymi. Dialog zapewnia dostęp do najlepszych internetowych serwisów muzycznych, także tych udostępniających nagrania w jakości HD, m.in. TIDAL,Deezer i Qobuz. 2x Devialet Tree Wood To nie tylko stylowa, piękna forma podstawki pod rewolucyjnego Phantoma. Tree Wood wynosi Devialeta Phantom na idealną wysokość umożliwiającą odsłuch w najbardziej optymalnych warunkach. Połączenie aluminium i drewna tworzy niepowtarzalną, szlachetną formę. Poza tym Tree Wood doskonale integruje się z głośnikiem zapewniając odpowiednią wentylację funkcjonując jako radiatori odprowadzanie ciepła.

Producent
Devialet
Kategoria
Odtwarzacze sieciowe
2x Devialet Phantom Gold Głośnik bezprzewodowy, system hi-fi, zestawy głośnikowe, kino domowe, system multi-room – Devialet Gold Phantom z łatwością zastępuje wszystkie obecne urządzenia audio. Router Devialet Dialog Devialet Dialog to specjalny router, który został opracowany z myślą o modelach Phantom i Silver Phantom. Dzięki niemu obydwa systemy audio stają się inteligentnymi centrami rozrywkowymi. Dialog zapewnia dostęp do najlepszych internetowych serwisów muzycznych, także tych udostępniających nagrania w jakości HD, m.in. TIDAL,Deezer i Qobuz.

Producent
Devialet
Kategoria
Odtwarzacze sieciowe
2x Devialet Phantom Devialet Phantom jest urządzeniem, które zastępuje wszystkie istniejące systemy - głośnik bezprzewodowy, zestaw stereo, kolumny głośnikowe, stacje dokujące, zestaw kina domowego czy multiroom. Router Devialet Dialog Devialet Dialog to specjalny router, który został opracowany z myślą o modelach Phantom i Silver Phantom.

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38