Kategoria

Systemy dokujące

3 produktów w kategorii


Producent
Yamaha
Kategoria
Systemy dokujące
PDX-31 jest rewelacyjnym urządzeniem, które w łatwy i szybki sposób pozwoli Ci zadokować Twojego Poda/iPhona i odtwarzać z niego ulubioną muzykę. Świetny dźwięk i prostota obsługi zapakowana w piękną obudowę.

Producent
Tivoli Audio
Kategoria
Systemy dokujące
Obudź się z samego rana przy pięknie brzmiącej, wybranej przez Ciebie piosence odtwarzanej z Twojego iPod`a. Nastaw swój odbiornik na Twoją ulubioną stację radiową i kontroluj muzykę odtwarzaną z iPod`a podłączonego do systemu iYiYi z każdego miejsca pokoju. System muzyczny Tivoli Audio oferuje odtworzenie muzyki z Twojego iPod`a w bardzo wysokiej jakości dźwięku stereo. „System iYiYi oferuje najwyższej jakości doświadczenia słuchowe dzięki kompleksowemu zestawowi funkcji takich jak cyfrowe radio AM/FM, wbudowany alarm oraz cyfrowy budzik, pilot wielkości karty kredytowej, podświetlany w kolorze niebieskim wyświetlacz LCD, RDS” (TechEBlog).

Producent
Yamaha
Kategoria
Systemy mini

Yamaha ISX-803 to system muzyczny łączący w sobie odtwarzacz CD, radio FM i cztery głośniki. Funkcjonalność urządzenia zwiększają wbudowane technologie Bluetooth aptX i NFC oraz port USB pozwalający odtwarzać pliki MP3 i WMA. Obsługę urządzenia ułatwia wyświetlacz i kompatybilność z aplikacją DTA Controller. 

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38