3 lata gwarancji Yamaha

Zarejestruj urządzenie, aby bezpłatnie wydłużyć gwarancję do 3 lat

3 LATA GWARANCJI na zakupiony sprzęt YAMAHA

3 MIESIĄCE GRATIS serwis muzyczny TIDAL HiFi !

Wszystkie urządzenia audio-wideo Yamaha, sprzedawane w Polsce w autoryzowanej sieci dystrybucji, wyposażone są w kartę gwarancyjną firmy Audio Klan Sp.J. (wzór obok) i objęte są standardowym, 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Okres ten może być bezpłatnie wydłużony do 36 miesięcy, jeśli urządzenie zostanie zarejestrowane w ciągu 4 tygodni od daty zakupu.

Rejestracji zakupionego sprzętu można łatwo dokonać on-line, korzystając z przygotowanego formularza przedłużenia gwarancji. Jeśli rejestracja dotyczy pierwszego urządzenia audio-wideo Yamaha, niezbędne jest założenie konta klienta, wpisując dane nabywcy oraz informacje dotyczące zakupionego sprzętu. Jeżeli rejestrowane jest kolejne urządzenie, wystarczy zalogować się na swoim koncie klienta i dodać do niego nowo zakupiony sprzęt.

Dokonując rejestracji zakupionego urządzenia Yamaha, nie tylko możesz bezpłatnie przedłużyć okres ochrony gwarancyjnej do 3 lat, ale zyskujesz także dostęp do serwisu muzycznego on-line. W wiadomości e-mail, którą otrzymasz jako potwierdzenie przedłużenia gwarancji, prześlemy także specjalny kod umożliwiający bezpłatne korzystanie z serwisu przez trzy miesiące (jeśli nie wprowadzisz danych swojej karty płatniczej lub konta PayPal, nie będziesz mógł korzystać z serwisu TIDAL, pomimo wprowadzenia prawidłowego kodu aktywującego bezpłatny 3-miesięczny okres promocyjny. Dane te wymagane są przez serwis TIDAL na wypadek, gdyby użytkownik nie zrezygnował z korzystania z serwisu po zakończeniu bezpłatnego 3-miesięcznego okresu).

Przed rozpoczęciem procedury rejestracji zakupionego urządzenia, prosimy o uważne zapoznanie się z warunkami gwarancji Audio Klan jak również regulaminem przedłużenia gwarancji do 3 lat na produkty audio-wideo Yamaha. Zarejestrowanie urządzenia na stronie www.audioklan.com.pl jest równoznaczne z akceptacją tych warunków oraz regulaminu.

Uwaga: możliwość przedłużenia gwarancji nie dotyczy słuchawek i akcesoriów Yamaha.

Już tylko kilka minut dzieli cię od bezpłatnego wydłużenia okresu gwarancyjnego oraz bezpłatnego,
3-miesięcznego dostępu do milionów nagrań w serwisie TIDAL HiFi. Aby to zrobić, kliknij w poniższy przycisk.

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38