Aktualności

Aplikacja Vifa® HOME z nowymi funkcjami


Vifa

Vifa, znany i ceniony producent wysokiej klasy przetworników i głośników bezprzewodowych, przygotował aktualizację aplikacji Vifa® HOME. Dzięki wprowadzonym zmianom użytkownicy modeli Copenhagen 2.0 oraz Stockholm 2.0 zyskają kilka nowych funkcji i udogodnień.

Aplikacja Vifa® HOME została stworzona z myślą o głośnikach bezprzewodowych Vifa. Dostępna na urządzenia z systemem iOS lub Android umożliwia m.in. tworzenie i zarządzanie systemem multiroom. Teraz duński producent udostępnił przygotowaną aktualizację ww. aplikacji, która wzbogaca głośniki bezprzewodowe Copenhagen 2.0 i Stockholm 2.0 o nowe funkcje i udogodnienia.

Jedną z nowości jest możliwość regulowania intensywnością świecenia diod LED umieszczonych na przednich ściankach urządzeń. Użytkownik ma do dyspozycji najszerszy możliwy zakres, tj. od całkowitego wyłączenia diody (0%), aż do jej maksymalnego rozświetlenia (100%). Ponadto dzięki aplikacji można jeszcze precyzyjniej dopasować brzmienie do własnych preferencji i miejsca odsłuchu – to zasługa niezależnych ustawień wstępnych dotyczący dostrajania dźwięku i kompensacji miejsca ustawienia głośnika.

Najnowsza aktualizacja odpowiada także na potrzeby użytkowników, którzy mocują swoje głośniki Stockholm 2.0 w odwróconej pozycji, np. wysoko na ścianie. Wystarczy włączyć funkcję SWAP, aby przywrócić prawidłową stereofonię wtedy, gdy głośnik zostanie zamocowany w odwróconej pozycji.

Nowe funkcje przygotowane zostały z myślą o głośnikach bezprzewodowych Copenhagen 2.0 i Stockholm 2.0. Aby korzystać z tych udogodnień, nie trzeba aktualizować oprogramowania głośników.


Przeczytaj także

Yamaha prezentuje cztery nowe modele klasy high-end


Yamaha umacniając swoją pozycję w świecie high-end, wkrótce wprowadzi do sprzedaży cztery całkowicie nowe konstrukcje – trzy wzmacniacze zintegrowane: A-S1200, A-S2200 i A-S3200, a także podstawkowe kolumny głośnikowe NS-3000 wraz z zaprojektowanymi dla tego modelu opcjonalnymi podstawkami SPS-3000. Każdy z nowych modeli urzeczywistnia niesamowitą dbałość o szczegóły, przejawiającą się w doskonałej jakości wykończenia i dostrojenia urządzeń pod kątem uzyskania czystego i naturalnego brzmienia.

Dowiedz się więcej

BluOS 3.8 już do pobrania


Najnowsza wersja oprogramowania przygotowanego przez firmę Bluesound, BluOS 3.8, wprowadza m.in. nowe opcje kina domowego oraz MQA-CD. Aktualizacja oprogramowania jeszcze bardziej zwiększa komfort i wygodę użytkowania w całym ekosystemie produktów BluOS.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38