Aktualności

Aplikacja Vifa® HOME z nowymi funkcjami


Vifa

Vifa, znany i ceniony producent wysokiej klasy przetworników i głośników bezprzewodowych, przygotował aktualizację aplikacji Vifa® HOME. Dzięki wprowadzonym zmianom użytkownicy modeli Copenhagen 2.0 oraz Stockholm 2.0 zyskają kilka nowych funkcji i udogodnień.

Aplikacja Vifa® HOME została stworzona z myślą o głośnikach bezprzewodowych Vifa. Dostępna na urządzenia z systemem iOS lub Android umożliwia m.in. tworzenie i zarządzanie systemem multiroom. Teraz duński producent udostępnił przygotowaną aktualizację ww. aplikacji, która wzbogaca głośniki bezprzewodowe Copenhagen 2.0 i Stockholm 2.0 o nowe funkcje i udogodnienia.

Jedną z nowości jest możliwość regulowania intensywnością świecenia diod LED umieszczonych na przednich ściankach urządzeń. Użytkownik ma do dyspozycji najszerszy możliwy zakres, tj. od całkowitego wyłączenia diody (0%), aż do jej maksymalnego rozświetlenia (100%). Ponadto dzięki aplikacji można jeszcze precyzyjniej dopasować brzmienie do własnych preferencji i miejsca odsłuchu – to zasługa niezależnych ustawień wstępnych dotyczący dostrajania dźwięku i kompensacji miejsca ustawienia głośnika.

Najnowsza aktualizacja odpowiada także na potrzeby użytkowników, którzy mocują swoje głośniki Stockholm 2.0 w odwróconej pozycji, np. wysoko na ścianie. Wystarczy włączyć funkcję SWAP, aby przywrócić prawidłową stereofonię wtedy, gdy głośnik zostanie zamocowany w odwróconej pozycji.

Nowe funkcje przygotowane zostały z myślą o głośnikach bezprzewodowych Copenhagen 2.0 i Stockholm 2.0. Aby korzystać z tych udogodnień, nie trzeba aktualizować oprogramowania głośników.


Przeczytaj także

Nagrody EISA dla produktów firm Bowers & Wilkins, ELAC...


EISA (European Imaging and Sound Association), elitarne stowarzyszenie zrzeszające wiodące magazyny zajmujące się szeroko pojętym sprzętem audio-wideo i multimediami, już po raz 23. przyznało prestiżowe nagrody EISA Awards. Wśród tegorocznych laureatów znalazły się urządzenia z portfolio firm: Bowers & Wilkins, ELAC, Hegel, IsoAcoustics, Isotek, NAD i Rotel.

Dowiedz się więcej

Nowy w mieście – głośnik bezprzewodowy Vifa City


Vifa rozszerza swoją gamę produktową o ultraprzenośny głośnik bezprzewodowy City. Mieszcząca się w dłoni konstrukcja, wykonana z wysokiej jakości materiałów, wykorzystuje nowoczesne rozwiązania techniczne, m.in. łączność Bluetooth 4.0 oraz NFC, i dostarcza wysokiej jakości dźwięk, będący efektem zastosowania zaawansowanych przetworników Vifa.

Dowiedz się więcej

Audio Pro – skandynawska szkoła dźwięku


Już od ponad 40 lat Audio Pro, szwedzki producent wysokiej klasy głośników, udowadnia, że o jakości dźwięku niekoniecznie decyduje rozmiar urządzenia. Mimo kompaktowych rozmiarów, którymi charakteryzuje się większość konstrukcji tej marki, modele Audio Pro zachwycają swoim brzmieniem, czego potwierdzeniem są liczne nagrody przyznawane przez profesjonalistów i prestiżowe redakcje z całego świata. Teraz, dzięki firmie Audio Klan, ta skandynawska jakość jest jeszcze łatwiej dostępna także w Polsce.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38