Aktualności

Aplikacja Vifa® HOME z nowymi funkcjami


Vifa

Vifa, znany i ceniony producent wysokiej klasy przetworników i głośników bezprzewodowych, przygotował aktualizację aplikacji Vifa® HOME. Dzięki wprowadzonym zmianom użytkownicy modeli Copenhagen 2.0 oraz Stockholm 2.0 zyskają kilka nowych funkcji i udogodnień.

Aplikacja Vifa® HOME została stworzona z myślą o głośnikach bezprzewodowych Vifa. Dostępna na urządzenia z systemem iOS lub Android umożliwia m.in. tworzenie i zarządzanie systemem multiroom. Teraz duński producent udostępnił przygotowaną aktualizację ww. aplikacji, która wzbogaca głośniki bezprzewodowe Copenhagen 2.0 i Stockholm 2.0 o nowe funkcje i udogodnienia.

Jedną z nowości jest możliwość regulowania intensywnością świecenia diod LED umieszczonych na przednich ściankach urządzeń. Użytkownik ma do dyspozycji najszerszy możliwy zakres, tj. od całkowitego wyłączenia diody (0%), aż do jej maksymalnego rozświetlenia (100%). Ponadto dzięki aplikacji można jeszcze precyzyjniej dopasować brzmienie do własnych preferencji i miejsca odsłuchu – to zasługa niezależnych ustawień wstępnych dotyczący dostrajania dźwięku i kompensacji miejsca ustawienia głośnika.

Najnowsza aktualizacja odpowiada także na potrzeby użytkowników, którzy mocują swoje głośniki Stockholm 2.0 w odwróconej pozycji, np. wysoko na ścianie. Wystarczy włączyć funkcję SWAP, aby przywrócić prawidłową stereofonię wtedy, gdy głośnik zostanie zamocowany w odwróconej pozycji.

Nowe funkcje przygotowane zostały z myślą o głośnikach bezprzewodowych Copenhagen 2.0 i Stockholm 2.0. Aby korzystać z tych udogodnień, nie trzeba aktualizować oprogramowania głośników.


Przeczytaj także

Magico ACC - zaawansowany, 3-drożny (cztery głośniki) ...


Magico z dumą przedstawia nowy głośnik centralny ACC, który idealnie dopełnia niewiarygodne kolumny A3, tworząc wraz z nimi najwyższej jakości frontowy system nagłośnieniowy. ACC wykorzystuje zamkniętą, wzmocnioną obudowę z aluminium, berylową kopułkę wysokotonową, karbonową membranę z nanografenu, neodymowy układ napędowy i renomowaną zwrotnicę eliptyczną Magico.

Dowiedz się więcej

Magico ASUB – referencyjny subwoofer aktywny


Magico z dumą przedstawia nowy subwoofer ASUB, który rozszerza wymiar dźwięku A3, A1 i dowolnych innych głośników, dostarczając piorunująco mocny bas. ASUB wyposażony jest w odporną na rezonans aluminiową obudowę, ultrasztywną membranę aluminiową, wbudowany wzmacniacz, elektroniczną zwrotnicę i centrum sterowania DSP.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38