Aktualności

Audio Pro BT5 – najnowszy model głośnika Bluetooth


Audio Pro BT5

Audio Pro wprowadza do swojej oferty najnowszy głośnik Bluetooth. Model BT5 łączy kompaktowe rozmiary z zaawansowaną techniką. Urządzenie dostarcza wysokiej jakości, mocny dźwięk, a dzięki pięknemu skandynawskiemu wzornictwu i trzem atrakcyjnym wersjom wykończenia idealnie wpisuje się w wystrój domowego wnętrza.

Prezentując swój najnowszy model BT5, szwedzka firma Audio Pro po raz kolejny udowadnia, że o potędze dźwięku decyduje znacznie więcej czynników niż tylko wielkość obudowy i głośników. Ten niewielki głośnik bezprzewodowy dostarcza dźwięk o zadziwiającym bogactwie i wysokiej jakości brzmienia, z łatwością wypełniając muzyką domowe przestrzenie.  

Audio Pro BT5

Od strony technicznej BT5 jest niewielkim głośnikiem bezprzewodowym wykorzystującym Bluetooth 4.0. Obudowa o wymiarach 134 mm × 250 mm × 150 mm (W × S × G) skrywa dwa przetworniki – wysokotonowy o średnicy 19 mm z tekstylną kopułką i średnio-niskotonowy o średnicy 101 mm – których zasilanie powierzono wzmacniaczowi Class D o mocy 10 W + 30 W. Najniższy zakres częstotliwości wspomagany jest dodatkowo poprzez zastosowanie obudowy typu bas-refleks. Całość tworzy niezwykle dopracowany układ, który dostarcza precyzyjny dźwięk z zakresu od 50 Hz do 20 kHz.

Przydatną alternatywą dla łączności bezprzewodowej jest wyposażenie BT5 w tradycyjne gniazdo połączeniowe mini-jack 3,5 mm, dzięki któremu do głośnika można podłączyć także wiele innych źródeł dźwięku.

Audio Pro BT5

Choć pod względem wzornictwa model BT5 zdaje się otwierać nowy kierunek w ofercie Audio Pro, to bez wątpienia zachowuje on piękne, skandynawskie wzornictwo charakterystyczne dla wszystkich urządzeń tego producenta. Przód i boki urządzenia pokryte są tkaniną, natomiast górna i dolna powierzchnia wykonane są z paneli drewnianych w jednej z trzech wersji kolorystycznych: czarnej, orzecha włoskiego i dryfującego drewna. Dzięki temu urządzenie z łatwością dopasowuje się do wystroju niemal dowolnego domowego wnętrza.


Przeczytaj także

Copland CSA 100 – wszystko w jednej obudowie


Wzmacniacz zintegrowany CSA 100 jest najnowszym dziełem Coplanda. Urządzenia zostało opracowane w oparciu o metodę synektyczną, która zapewniła wcześniejszym hybrydowym wzmacniaczom Coplanda szerokie uznanie, i łączy zalety wzmacniaczy lampowych oraz tranzystorowych.

Dowiedz się więcej

IsoAcoustics i PSB Speakers nawiązują współpracę


Firmy IsoAcoustics i PSB Speakers zapowiedziały nawiązanie współpracy, która zostanie zapoczątkowana przed wystawą Integrated Systems Europe 2020. Dwóch kanadyjskich producentów łącząc swoje siły w 2020 r., zaoferuje nową linię głośników PSB wyposażonych w wielokrotnie nagradzaną technologię izolacji IsoAcoustics.

Dowiedz się więcej

Audio-Technica AT-LP5x z wyróżnieniem „What Hi-Fi?”


Za pomocą gramofonu AT-LP5x projektanci jeszcze bardziej udoskonalili swój wielokrotnie nagradzany model AT-LP5. Dzięki zastosowaniu wyższej jakości wkładki, odseparowanego zasilacza i dodaniu obsługi prędkości 78 obr./min nowy model wspina się na wyższy poziom, czego potwierdzeniem jest uzyskanie przez gramofon maksymalnej noty w teście przeprowadzonym przez redakcję „What Hi-Fi?”.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38