Aktualności

Audio-Technica ATH-S220BT – nowe słuchawki bezprzewodowe nauszne


Audio-Technica wprowadza do oferty nowy model bezprzewodowych słuchawek nausznych. ATH-S220BT, bo o nim mowa, zapewnia wysokiej jakości dźwięk, zarówno podczas rozmów, jak i odtwarzania muzyki. Imponuje długim, 60-godzinnym czasem pracy na baterii.

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Audio-Technica ATH-SR220BT

Model ATH-S220BT gwarantuje wygodę użytkowania, a do tego charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem. Zastosowano w nim nauszniki o niskim profilu, z miękkimi poduszkami, które sprawiają, że dźwięk nie wydostaje się na zewnątrz, nawet jeśli jesteś w ruchu. Słuchawki charakteryzują się ponadto lekką konstrukcją (180 g), co zapewnia komfort korzystania z nich, nawet przez wiele godzin bez przerwy.

Wyśmienite brzmienie z różnych źródeł

Sprzęt firmy Audio-Technica znany jest z tego, że dostarcza użytkownikom wyjątkowej jakości dźwięku. Nie inaczej jest i tym razem. Model ATH-S220BT, dzięki dużym, 40-milimetrowym przetwornikom zapewnia potężne, a przede wszystkim realistyczne brzmienie, niezależnie od tego, z jakiego źródła odtwarzasz muzykę – czy będzie to tablet, smartfon, czy może laptop. Słuchawki obsługują ponadto tryb niskiej latencji, co gwarantuje krystalicznie czysty dźwięk bez opóźnień. Rozwiązanie to jest przydatne zwłaszcza podczas odtwarzania dźwięku z filmów, seriali czy gier.

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Audio-Technica ATH-SR220BT

Wydajna bateria i szybkie ładowanie

Słuchawki ATH-S220BT zapewniają do 60 godz. pracy na jednym, pełnym naładowaniu zintegrowanego akumulatora litowo-polimerowego. Pełny cykl ładowania – z wykorzystaniem wbudowanego w nausznik złącza USB-C – trwa ok. 4 godz. Model firmy Audio-Technica ma też funkcję szybkiego ładowania. Zaledwie 10-minutowe podłączenie do zasilania zapewnia do 3,5 godz. bezprzewodowej pracy słuchawek. Co ważne, po rozładowaniu akumulatora możesz z modelu ATH-S220BT korzystać przewodowo, dzięki dołączonemu kablowi jack o długości 1,2 m.

Doskonała jakość rozmów

Nowy model firmy Audio-Technica ma wbudowany wysokiej jakości mikrofon, który zapewnia czysty dźwięk podczas rozmów telefonicznych lub online. Jego pasmo przenoszenia mieści się w zakresie od 50 Hz do 4 kHz. Słuchawki doskonale sprawdzą się więc m.in. podczas telekonferencji czy też rozgrywek w sieci. Na uwagę zasługuje ponadto zintegrowany z nausznikiem panel zdalnego sterowania, który umożliwia intuicyjną regulację głośności, przełączanie odtwarzanych utworów czy odbieranie połączeń telefonicznych.

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Audio-Technica ATH-SR220BT

Rozwiązania bezprzewodowe

Słuchawki mają wbudowany moduł Bluetooth w wersji 5.0 i współpracują z asystentami głosowymi, takimi jak Apple Siri czy Asystent Google. Dzięki temu możesz wygodnie wysyłać wiadomości czy zarządzać odtwarzaniem utworów muzycznych, bez konieczności manualnego sterowania tymi funkcjami. Model ATH-S220BT obsługuje ponadto system informacji głosowych, dzięki któremu użytkownik jest powiadamiany m.in. o stanie baterii czy nawiązaniu połączenia Bluetooth między słuchawkami a innym urządzeniem, np. smartfonem.

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Audio-Technica ATH-SR220BT

Parowanie słuchawek ATH-S220BT z innymi urządzeniami

Na uwagę zasługuje również funkcja multiparowania. Dzięki temu możesz połączyć nowe słuchawki Audio-Technica z dwoma urządzeniami jednocześnie. Zapewni to znacznie szybsze i wygodniejsze przełączanie się między nimi w razie potrzeby. Dzięki temu np. oglądając film na tablecie możemy odebrać za pośrednictwem słuchawek przychodzące połączenie telefoniczne i kontynuować rozmowę, przerywając jednocześnie oglądanie materiału wideo.

Słuchawki obsługują ponadto funkcję Google Fast Pair, która przyspiesza parowanie słuchawek z urządzeniami mobilnymi pracującymi w oparciu o system Android.

Dostępność słuchawek ATH-S220BT planowana jest na drugą połowę września.


Przeczytaj także

Nowa wersja strumieniowego wzmacniacza firmy NAD – mod...


NAD Electronics, producent zaawansowanej elektroniki audio, zaprezentował nową wersję modelu M10. Wraz z powiększeniem oferty produktowej NAD kontynuuje rewolucję zapoczątkowaną przez pierwszą generację tego wzmacniacza strumieniowego. Model M10 V2, zgodnie z nazwą firmy, którą można rozwinąć jako „New Acoustic Dimension”, wprowadza do świata audio „nowy wymiar akustyczny”. Wraz z nową wersją urządzenia pojawiły się dodatkowe usprawnienia, które mają jeszcze bardziej poprawić komfort użytkowania i jakość przetwarzanego dźwięku.

Dowiedz się więcej

ATH-M50xBT2 – jeszcze lepsze brzmienie słuchawek bezpr...


Firma Audio-Technica, światowy lider w produkcji profesjonalnej i domowej elektroniki audio, z radością prezentuje bezprzewodowe słuchawki ATH-M50xBT2. Wywodząca się z legendarnego modelu studyjnego ATH-M50x druga generacja cenionego przez krytyków bezprzewodowego nausznego modelu z serii M oferuje szereg ulepszeń, które poprawiają wydajność i użyteczność słuchawek.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

Media

tel.: +48 22 777 99 09