Aktualności

Bluesound RC1 – zdalne sterowanie do modeli Bluesound i urządzeń NAD z BluOS


Bluesound RC1

Bluesound wprowadza do swojej oferty akcesoryjny pilot zdalnego sterowania. Z punktu widzenia użytkownika model RC1 oferuje wszystkie najpopularniejsze funkcje, dzięki czemu znacząco zwiększa wygodę użytkowania.

Bluesound, twórca wielokrotnie nagradzanych bezprzewodowych odtwarzaczy audio high-res multiroom, zaprezentował nowy pilot zdalnego sterowania - RC1. Urządzenie akcesoryjne będzie oferowane niezależnie od odtwarzaczy i zapewni użytkownikom modeli Bluesound z serii Gen 2 oraz Gen 2i dostęp do najczęściej wykorzystywanych funkcji, takich jak przewijanie w przód i w tył, regulacja poziomu głośności, odtwarzanie i pauza, a także do 10 przycisków, do których można przypisać np. ulubione stacje radiowe lub listę odtwarzania. Bluesound RC1 wyróżnia się eleganckim, czarnym wykończeniem matowym.

Łatwy w użytkowaniu z modelami Bluesound lub urządzeniami kompatybilnymi z BluOS

W przeciwieństwie do innych pilotów zdalnego sterowania, które wymagają programowania i konfiguracji, RC1 został zaprojektowany tak, aby współpracował z dowolnym odtwarzaczem Bluesound z serii Gen 2 lub Gen 2i, o ile użytkownik nie będzie chciał przypisać własnych funkcji do dwóch programowalnych przycisków. Ponadto RC1 umożliwia obsługę kompatybilnych z BluOS produktów siostrzanej marki NAD Electronics, wliczając cyfrowy odtwarzacz muzyczny Masters M50.2, wzmacniacz strumieniowy BluOS Masters M10, DAC/odtwarzacz sieciowy BluOS C 658 (dostępny wkrótce) i całą gamę urządzeń z serii Custom Install. Modele kompatybilne z BluOS to urządzenia z fabrycznie wbudowanym systemem BluOS.

Bluesound RC1

Kluczowe funkcje

* Intuicyjna i ergonomiczna konstrukcja zapewniająca dostęp do najczęściej wykorzystywanych funkcji, takich jak odtwarzanie, pauza, regulacja głośności, 10 przycisków szybkiego wyboru i dwa programowalne przyciski
* Gotowość do pracy natychmiast po wyjęciu z opakowania, współpraca z wszystkimi odtwarzaczami Bluesound Gen 2 i Gen 2i oraz większością urządzeń NAD Electronics kompatybilnych z BluOS
* Osiem dostępnych kanałów IR, pozwalających uniknąć konfliktu z innymi domowymi urządzeniami sterowanymi na podczerwień
* Czarne wykończenie matowe z przyciskiem kursora wykonanym z polerowanego aluminium
* W zestawie dwie baterie CR2032


Przeczytaj także

Yamaha prezentuje cztery nowe modele klasy high-end


Yamaha umacniając swoją pozycję w świecie high-end, wkrótce wprowadzi do sprzedaży cztery całkowicie nowe konstrukcje – trzy wzmacniacze zintegrowane: A-S1200, A-S2200 i A-S3200, a także podstawkowe kolumny głośnikowe NS-3000 wraz z zaprojektowanymi dla tego modelu opcjonalnymi podstawkami SPS-3000. Każdy z nowych modeli urzeczywistnia niesamowitą dbałość o szczegóły, przejawiającą się w doskonałej jakości wykończenia i dostrojenia urządzeń pod kątem uzyskania czystego i naturalnego brzmienia.

Dowiedz się więcej

BluOS 3.8 już do pobrania


Najnowsza wersja oprogramowania przygotowanego przez firmę Bluesound, BluOS 3.8, wprowadza m.in. nowe opcje kina domowego oraz MQA-CD. Aktualizacja oprogramowania jeszcze bardziej zwiększa komfort i wygodę użytkowania w całym ekosystemie produktów BluOS.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38