Aktualności

Bluesound RC1 – zdalne sterowanie do modeli Bluesound i urządzeń NAD z BluOS


Bluesound RC1

Bluesound wprowadza do swojej oferty akcesoryjny pilot zdalnego sterowania. Z punktu widzenia użytkownika model RC1 oferuje wszystkie najpopularniejsze funkcje, dzięki czemu znacząco zwiększa wygodę użytkowania.

Bluesound, twórca wielokrotnie nagradzanych bezprzewodowych odtwarzaczy audio high-res multiroom, zaprezentował nowy pilot zdalnego sterowania - RC1. Urządzenie akcesoryjne będzie oferowane niezależnie od odtwarzaczy i zapewni użytkownikom modeli Bluesound z serii Gen 2 oraz Gen 2i dostęp do najczęściej wykorzystywanych funkcji, takich jak przewijanie w przód i w tył, regulacja poziomu głośności, odtwarzanie i pauza, a także do 10 przycisków, do których można przypisać np. ulubione stacje radiowe lub listę odtwarzania. Bluesound RC1 wyróżnia się eleganckim, czarnym wykończeniem matowym.

Łatwy w użytkowaniu z modelami Bluesound lub urządzeniami kompatybilnymi z BluOS

W przeciwieństwie do innych pilotów zdalnego sterowania, które wymagają programowania i konfiguracji, RC1 został zaprojektowany tak, aby współpracował z dowolnym odtwarzaczem Bluesound z serii Gen 2 lub Gen 2i, o ile użytkownik nie będzie chciał przypisać własnych funkcji do dwóch programowalnych przycisków. Ponadto RC1 umożliwia obsługę kompatybilnych z BluOS produktów siostrzanej marki NAD Electronics, wliczając cyfrowy odtwarzacz muzyczny Masters M50.2, wzmacniacz strumieniowy BluOS Masters M10, DAC/odtwarzacz sieciowy BluOS C 658 (dostępny wkrótce) i całą gamę urządzeń z serii Custom Install. Modele kompatybilne z BluOS to urządzenia z fabrycznie wbudowanym systemem BluOS.

Bluesound RC1

Kluczowe funkcje

* Intuicyjna i ergonomiczna konstrukcja zapewniająca dostęp do najczęściej wykorzystywanych funkcji, takich jak odtwarzanie, pauza, regulacja głośności, 10 przycisków szybkiego wyboru i dwa programowalne przyciski
* Gotowość do pracy natychmiast po wyjęciu z opakowania, współpraca z wszystkimi odtwarzaczami Bluesound Gen 2 i Gen 2i oraz większością urządzeń NAD Electronics kompatybilnych z BluOS
* Osiem dostępnych kanałów IR, pozwalających uniknąć konfliktu z innymi domowymi urządzeniami sterowanymi na podczerwień
* Czarne wykończenie matowe z przyciskiem kursora wykonanym z polerowanego aluminium
* W zestawie dwie baterie CR2032


Przeczytaj także

Odetnij się od zewnętrznego hałasu – słuchawki House o...


Za pośrednictwem najnowszego modelu wokółusznego, Exodus ANC, firma House of Marley wkracza do świata słuchawek z układem aktywnej redukcji hałasu. Dzięki temu miłośnicy muzyki, którzy przywiązują wagę do poszanowania środowiska naturalnego – szerokie wykorzystanie materiałów z recyklingu to znak rozpoznawczy House of Marley – zyskują wszystko to, czego oczekują od wysokiej jakości produktu audio: piękny dźwięk i komfortową w użytkowaniu konstrukcję.

Dowiedz się więcej

A5 - flagowa kolumna głośnikowa z serii A (3-drożna z ...


Największa i najbardziej zaawansowana kolumna głośnikowa z serii A, model A5, wykorzystuje pierwszy w historii Magico 127-milimetrowy przetwornik średniotonowy, a także ulepszone membrany średnio- i niskotonową. Nowe membrany wyróżniają się niespotykanym stosunkiem sztywności do wagi, kluczowym parametrem, do którego Magico dążyło przez ostatnie 15 lat. Ponadto w zwrotnicy debiutują nowe rezystory foliowe M-Resist Ultra firmy Mundorf, zapewniające niezrównaną przejrzystość, płynność i moc.

Dowiedz się więcej

Urządzenia Michi debiutują na polskim rynku


Rotel, bazując na swoim 55-letnim doświadczeniu w tworzeniu wyrafinowanych urządzeń audio, w wielkim stylu powraca do świata high-endu. Michi, marka słynąca z wysokiej klasy produktów, ponownie staje się dostępna dla szerokiego grona najbardziej wymagających audiofilów, a jej trzy debiutanckie modele łączą niezrównany poziom jakości dźwięku z perfekcją wykonania i najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie wzornictwa.

Dowiedz się więcej

Nowy klasyk – ELAC Carina


Prosta, a jednocześnie uderzająca stylistyka, imponujący dźwięk – nowa seria Carina wprowadza do świata głośników powiew wizualnej świeżości, podkreślając wyśmienitą jakość brzmienia uzyskaną dzięki szczegółowemu dopracowaniu konstrukcji. Efekt? Już w chwili debiutu linia Carina staje się nowym klasykiem w gamie produktowej ELAC-a.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38