Aktualności

BluOS 3.8 już do pobrania


Bluesound Pulse 2i

Najnowsza wersja oprogramowania przygotowanego przez firmę Bluesound, BluOS 3.8, wprowadza m.in. nowe opcje kina domowego oraz MQA-CD. Aktualizacja oprogramowania jeszcze bardziej zwiększa komfort i wygodę użytkowania w całym ekosystemie produktów BluOS.

BluOS™, wysokiej klasy platforma multiroom do zarządzania muzyką firmy Lenbrook International, wraz z udostępnieniem najnowszej wersji oprogramowania, BluOS 3.8, wprowadził szereg ulepszeń. Użytkownicy urządzeń z systemem BluOS zyskają ważne aktualizacje i dostęp do wielu udoskonaleń, w tym:

  • wsparcie Apple AirPlay 2 w NAD M12 i M32 z dodatkową kartą MDC BluOS 2i;
  • dodanie produktów POWERNODE do grup kina domowego Bluesound;
  • możliwość zgrywania MQA-CD na urządzeniach Bluesound VAULT i Masters M50;
  • możliwość odtwarzania MQA-CD na urządzeniach Masters M50;
  • opcję wyłączenia pokoi w NAD CI 580 lub Bluesound Professional B400S;
  • poszerzone możliwości konfiguracji komend pilota na podczerwień;
  • nowe motywy wyświetlacza na przednim panelu w NAD Masters M10;
  • obsługa BluOS Controller podczas wielozadaniowości na urządzeniach z iOS;
  • Custom Channels i Qsic, nowe strumieniowe serwisy muzyczne dla biznesu i przestrzeni komercyjnych.

Odtwarzanie i zgrywanie MQA-CD

Użytkownicy odtwarzaczy Bluesound VAULT i NAD Masters M50.2 mogą teraz zgrywać i przechowywać płyty MQA-CD. W wielu krajach na świecie płyta kompaktowa wciąż jest popularnym nośnikiem muzyki. Unikatowy sposób kodowania płyt MQA-CD pozwala im dostarczać dźwięk w studyjnej jakości korzystając z krążków CD, co nigdy wcześniej nie było możliwe ze względu na ograniczoną przestrzeń tego formatu. Użytkownicy NAD Masters M50 i M50.2 mają dodatkową możliwość dekodowania i odtwarzania zawartości MQA z MQA-CD.

Bluesound POWERNODE 2i

Bluesound POWERNODE 2i – teraz w dźwięku przestrzennym

Pozostając jednym z najbardziej elastycznych konstrukcji audio multiroom na rynku, wiodący wzmacniacz strumieniowy high-res Bluesounda, model POWERNODE, teraz może być używany jako element bezprzewodowego systemu kina domowego BluOS, aby odtwarzać prawdziwy dźwięk przestrzenny Dolby Digital®. Wykorzystując POWERNODE 2i (z HDMI) lub Soundbar 2i jako głównego źródła podłączonego do telewizora i działającego jako przednie kanały prawy i lewy, tylne kanały można dodać korzystając z pary głośników PULSE FLEX lub kolejnego egzemplarza POWERNODE dowolnej generacji. Użytkownicy mogą z łatwością skonfigurować grupę kina domowego za pomocą intuicyjnego kreatora w BluOS Controller.

Większa kontrola dla integratorów

Wyspecjalizowani integratorzy z sektorów mieszkaniowego i komercyjnego zyskali lepszą kontrolę poprzez swoje odtwarzacze, wliczając rozszerzone możliwości uczenia się pilotów na podczerwień i opcję wyłączenia stref urządzeń strumieniowych montowanych w szafach instalacyjnych.


Przeczytaj także

Top Hi-Fi & Video Design wita na Podkarpaciu


Top Hi-Fi & Video Design sukcesywnie rozwija swoją sieć. 12 marca br. w Rzeszowie zostanie otwarty pierwszy na Podkarpaciu, a 17. w Polsce, specjalistyczny salon audio-wideo. Najnowszy sklep zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta i zapewnia bogatą ofertę, profesjonalną obsługę oraz komfortową salę odsłuchową, dzięki której miłośnicy muzyki mogą poznać i przetestować wysokiej klasy urządzenia ze świata hi-fi i high-end.

Dowiedz się więcej

Tivoli Audio Music System Home – najwyższej jakości sy...


Music System Home łączy klasyczne, stylowe wzornictwo z wysokiej jakości dźwiękiem i obszerną listą praktycznych funkcji, które spełnią oczekiwania wszystkich miłośników muzyki. Zaprojektowany tak, aby idealnie pasował do pozostałych komponentów z linii ART, model Music System Home wyposażony jest w obudowę z prawdziwego drewna oraz pięknie prezentujące się maskownice z wysokiej jakości tkaniny.

Dowiedz się więcej

ELAC Debut Reference – w stronę audiofilskiego brzmienia


Najnowsza seria ELAC-a, Debut Reference, została stworzona przez Andrew Jonesa i w założeniu ma łączyć bardzo dobrą jakość dźwięku z atrakcyjną ceną. Chociaż nazwa linii może sugerować bliskość z serią Debut, to w rzeczywistości ELAC poszedł znacznie dalej – wprowadzając znaczące udoskonalenia akustyczne i wizualne producent uzyskał brzmienie zbliżone do dużo bardziej zaawansowanych konstrukcji, ale przy zachowaniu niższego poziomu cenowego w porównaniu z audiofilskimi modelami.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38