Aktualności

Bowers & Wilkins wprowadza nowy model Formation Flex®


Bowers & Wilkins Flex

Za pośrednictwem najnowszego urządzenia – Formation Flex® - Bowers & Wilkins jeszcze mocniej wkracza do świata bezkompromisowego dźwięku bezprzewodowego. Dzięki temu modelowi użytkownicy mogą cieszyć się strumieniowaniem high-res przy zachowaniu dwukrotnie większej wierności niż w przypadku wiodącej marki głośników bezprzewodowych.

Bowers & Wilkins, wiodąca światowa marka audio, znana z wysokiej jakości dźwięku i innowacyjnych rozwiązań technicznych, rozszerza gamę urządzeń bezprzewodowych, wprowadzając model Formation Flex – najwyższej jakości dźwięk, jaki dostępny jest w tej wielkości głośniku bezprzewodowym.

Formation Flex wykorzystuje taki sam przetwornik wysokotonowy, jak w kolumnach głośnikowych utytułowanej serii 600, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się tym samym niesamowitym, czystym brzmieniem jak w przypadku konstrukcji przewodowej. Zaprojektowany tak, aby był wszechstronny i uniwersalny, Formation Flex może pracować niezależnie, zostać sparowanym z kolejnym egzemplarzem Flex do obsługi dźwięku stereo, lub też z innymi modelami z rodziny Formation, aby stworzyć wraz z nimi domowy system audio, np. z Formation Bar, aby uzyskać imponujący dźwięk przestrzenny 5.1. Formation Flex spełnia rygorystyczne standardy hi-fi Bowers & Wilkins, a jednocześnie na nowo definiuje jakościowe standardy w świecie bezprzewodowego audio – wierny swojemu przełomowemu dziedzictwu i czyniący Formation Flex częścią the Highest Form of Sound™.

Bowers & Wilkins Formation Flex

„Konfiguracja Flex jest niewiarygodnie łatwa i szybka dzięki udoskonalonemu interfejsowi użytkownika. Skonfigurowanie urządzenia i rozpoczęcie odtwarzania muzyki zajmuje zaledwie kilka minut” – wyjaśnia Greg Lee, prezes Bowers & Wilkins. „Kolejny już raz wprowadzamy światowej klasy nowoczesną konstrukcję – produkt, który został opracowany specjalnie pod kątem doskonałej akustyki, ale zaprojektowany tak, aby pasował do estetyki domowego wnętrza i tworzył unikatowe wrażenie. Jedną z kluczowych funkcji jest pełna domowa skalowalność, Flex pozwala użytkownikowi rozszerzać system audio w całym domu dzięki dodatkowym urządzeniom Formation, które wprowadziliśmy na rynek nieco wcześniej”.

Wyjątkowa technologia bezprzewodowa Formation® - to opatentowany system Bowers & Wilkins pozwalający uzyskać jakość dźwięku przewodowego w urządzeniach bezprzewodowych, który wyróżniają:

- perfekcyjna synchronizacja głośników – wyznaczająca standard w branży, emocjonująca scena dźwiękowa dzięki niedostrzegalnej w normalnym użytkowaniu synchronizacji pomiędzy głośnikami, wynoszącej 1 mikrosekundę;
- opatentowana solidna sieć Mesh – opracowana, aby działała niezależnie od domowej sieci Wi-Fi w celu uzyskania płynności dźwięku;
- dźwięk w rozdzielczości 96 kHz/24 bity – strumieniowanie w wysokiej rozdzielczości przy zachowaniu dwukrotnie większej wierności niż w przypadku wiodącego producenta głośników bezprzewodowych, aby zapewnić najczystszy i najbardziej przejrzysty dźwięk.

Bowers & Wilkins Formation Flex

Dźwięk w jakości Bowers & Wilkins – dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu w tworzeniu zaawansowanej technologii akustycznej, wbudowanemu w urządzenia Formation Audio, brzmienie jest tak wierne, jak w żadnym innym systemie bezprzewodowym.

- Odizolowany głośnik wysokotonowy Double Dome – technologia głośników wysokotonowych wywodząca się z serii 600 i zapewniająca najwyższej jakości dźwięk z niezwykle ekspresyjnej sceny dźwiękowej.
- Światowej klasy inżynieria – zaprojektowany i dostrojony przez tych samych inżynierów Bowers & Wilkins, którzy stworzyli legendarną serię 800 Diamond.
- Dynamiczna korekcja – optymalizując wydajność systemu w czasie rzeczywistym pozwala uzyskać wyższą jakość dźwięku, przy niższych zniekształceniach niż w przypadku innych głośników bezprzewodowych.

Bowers & Wilkins Formation Flex

Dodatkowe funkcje:

- szybka i łatwa konfiguracja – wystarczy kilka minut, aby z pomocą ulepszonego interfejsu użytkownika skonfigurować urządzenie i rozpocząć odtwarzanie dźwięku;
- światowej klasy nowoczesne wzornictwo – stworzony specjalnie pod kątem doskonałej akustyki, ale zaprojektowany tak, aby pasował do domowej estetyki i tworzył unikatowe wrażenie;
- pełna domowa skalowalność – rozbudowuj system w całym swoim domu z dodatkowymi urządzeniami Formation.


Przeczytaj także

„Mały olbrzym” – nowy wzmacniacz zintegrowany Hegel H120


H120, najnowszy wzmacniacz zintegrowany firmy Hegel, już w listopadzie zajmie miejsce modelu Röst. Wprowadzony do oferty trzy lata temu, Röst okazał się ogromnym krokiem naprzód dla jego twórców. Był to pierwszy wzmacniacz dostępny w białym kolorze i pierwszy obsługiwany poprzez IP. Röst otworzył firmie Hegel wiele nowych drzwi, wliczając dostęp do domów inteligentnych.

Dowiedz się więcej

Zmiana adresu centrum serwisowego


Szanowni klienci, informujemy, że uległ zmianie adres naszego centrum serwisowego. Już od dziś mieści się ono w nowej lokalizacji. ul. Szkolna 34 05-270 Marki k/Warszawy Urządzenia przyjmujemy do naprawy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Jednocześnie informujemy, że pozostałe dane takie jak numery telefonów i adresy e-mail nie ulegają zmianie.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38