Aktualności

Devialet Phantom REACTOR – teraz także w atrakcyjnej czerni


Phantom REACTOR

Za pomocą modeli Phantom REACTOR inżynierowie z firmy Devialet przeprowadzili rewolucję w świecie głośników bezprzewodowych. Teraz idą o krok dalej i wprowadzają nową wersję kolorystyczną swoich kompaktowych olbrzymów – matową czarną.

Dzięki swojej niezwykłej wydajności, modele Phantom REACTOR 600 i Phantom REACTOR 900, jak żaden inny głośnik bezprzewodowy, zapewniają potężne brzmienie hi-fi z niezwykle kompaktowych obudów. Dzięki temu użytkownicy mogą z łatwością zatopić się w emocjonującym, ultra-gęstym dźwięku i poczuć jego fizyczny efekt. Teraz kolejnym atutem przemawiającym na korzyść najmniejszych konstrukcji Devialeta jest możliwość wyboru jednej z dwóch wersji kolorystycznych – do już znanej białej dołączają modele z obudowami wykończonymi w kolorze matowej czerni.

Phantom REACTOR

Zarówno Phantom REACTOR 900, jak i Phantom REACTOR 600, imponują swoimi możliwościami. Precyzyjnie zaprojektowane od strony technicznej i wzorniczej, mimo obudów o objętości zaledwie trzech litrów pozwalają uzyskać moc maksymalną odpowiednio 900 i 600 W oraz ciśnienie dźwięku na poziomie 98 dB SPL i 95 dB SPL. Pasmo przenoszenia rozciąga się od infradźwięków o wartości 18 Hz do aż 21 kHz (przy -6 dB), co eliminuje konieczność wspomagania się subwooferem, aby uzyskać pełnozakresowy dźwięk hi-fi.

U podstaw pięknego brzmienia leży kompaktowa, sferyczna konstrukcja z perfekcyjną akustyczną formą, która łączy dwa głośniki niskotonowe pracujące w układzie push-push z jednym przetwornikiem pełnozakresowym. Głośniki wspomagane są przez rewolucyjne rozwiązania technicznie takie jak: ADH (Analog Digital Hybrid) – łączący wyrafinowanie wzmocnienia analogowego Class A z mocą i kompaktowością techniki cyfrowej Class D, SAM (Speaker Active Matching) – zapewniający perfekcyjną kontrolę głośników i wysoką wierność akustyczną, HBI (Heart Bass Implosion) – odpowiadający za fenomenalną głębię i fizyczne oddziaływanie niskich tonów, ACE (Active Cospherical Engine) – pozwalający odtwarzać dźwięk i emitować jego energię liniowo we wszystkich kierunkach.

Phantom REACTOR

Od strony użytkowej model Phantom REACTOR jest urządzeniem typu plug-and-play. Głośnik działa bezprzewodowo wykorzystując Bluetooth, Spotify Connect, AirPlay, UPnP, lub też łącząc się za pomocą przewodowego połączenia analogowego lub optycznego. Wygodę obsługi zwiększa możliwość sterowania za pomocą aplikacji Devialet dostępnej w Google Play i App Store.

Poglądowe ceny detaliczne czarnych wersji kolorystycznych są identyczne jak w przypadku białych modeli i wynoszą: Phantom REACTOR 900 – 6299 zł, Phantom REACTOR 600 – 4999 zł.


Przeczytaj także

Nowy, zaawansowany standard w świecie gramofonów z nap...


TEAC TN-3B jest stylowym, eleganckim gramofonem z napędem paskowym oraz wbudowanym przedwzmacniaczem gramofonowym MM i portem cyfrowym USB. Urządzenie wykorzystuje nowe ramię oparte na łożyskach ostrzowych i dostarczane jest wraz z wkładką AT-VM95E. Najnowszy model TEAC-a gwarantuje naturalny, perfekcyjnie zbalansowany dźwięk, a przy tym jest bardzo łatwy w konfiguracji i obsłudze, spełniając wymagania zarówno audiofilów, jak i zagorzałych miłośników płyt winylowych.

Dowiedz się więcej

BluOS 3.6 wprowadza nowe serwisy strumieniowe, nową op...


BluOS™, wysokiej klasy platforma multiroom do zarządzania muzyką opracowana przez Lenbrook International, wprowadza liczne ulepszenia, które dostępne są za pomocą oprogramowania w wersji 3.6. Od 15 października br. użytkownicy proszeni są o zaktualizowanie oprogramowania swoich odtwarzaczy BluOS, dzięki czemu zyskają dostęp do dwóch nowych serwisów strumieniowych, asystenta Google i wsparcia dla MQA-CD w NAD Masters M50.2 i Bluesound VAULT.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38