Aktualności

Devialet Phantom REACTOR – teraz także w atrakcyjnej czerni


Phantom REACTOR

Za pomocą modeli Phantom REACTOR inżynierowie z firmy Devialet przeprowadzili rewolucję w świecie głośników bezprzewodowych. Teraz idą o krok dalej i wprowadzają nową wersję kolorystyczną swoich kompaktowych olbrzymów – matową czarną.

Dzięki swojej niezwykłej wydajności, modele Phantom REACTOR 600 i Phantom REACTOR 900, jak żaden inny głośnik bezprzewodowy, zapewniają potężne brzmienie hi-fi z niezwykle kompaktowych obudów. Dzięki temu użytkownicy mogą z łatwością zatopić się w emocjonującym, ultra-gęstym dźwięku i poczuć jego fizyczny efekt. Teraz kolejnym atutem przemawiającym na korzyść najmniejszych konstrukcji Devialeta jest możliwość wyboru jednej z dwóch wersji kolorystycznych – do już znanej białej dołączają modele z obudowami wykończonymi w kolorze matowej czerni.

Phantom REACTOR

Zarówno Phantom REACTOR 900, jak i Phantom REACTOR 600, imponują swoimi możliwościami. Precyzyjnie zaprojektowane od strony technicznej i wzorniczej, mimo obudów o objętości zaledwie trzech litrów pozwalają uzyskać moc maksymalną odpowiednio 900 i 600 W oraz ciśnienie dźwięku na poziomie 98 dB SPL i 95 dB SPL. Pasmo przenoszenia rozciąga się od infradźwięków o wartości 18 Hz do aż 21 kHz (przy -6 dB), co eliminuje konieczność wspomagania się subwooferem, aby uzyskać pełnozakresowy dźwięk hi-fi.

U podstaw pięknego brzmienia leży kompaktowa, sferyczna konstrukcja z perfekcyjną akustyczną formą, która łączy dwa głośniki niskotonowe pracujące w układzie push-push z jednym przetwornikiem pełnozakresowym. Głośniki wspomagane są przez rewolucyjne rozwiązania technicznie takie jak: ADH (Analog Digital Hybrid) – łączący wyrafinowanie wzmocnienia analogowego Class A z mocą i kompaktowością techniki cyfrowej Class D, SAM (Speaker Active Matching) – zapewniający perfekcyjną kontrolę głośników i wysoką wierność akustyczną, HBI (Heart Bass Implosion) – odpowiadający za fenomenalną głębię i fizyczne oddziaływanie niskich tonów, ACE (Active Cospherical Engine) – pozwalający odtwarzać dźwięk i emitować jego energię liniowo we wszystkich kierunkach.

Phantom REACTOR

Od strony użytkowej model Phantom REACTOR jest urządzeniem typu plug-and-play. Głośnik działa bezprzewodowo wykorzystując Bluetooth, Spotify Connect, AirPlay, UPnP, lub też łącząc się za pomocą przewodowego połączenia analogowego lub optycznego. Wygodę obsługi zwiększa możliwość sterowania za pomocą aplikacji Devialet dostępnej w Google Play i App Store.

Poglądowe ceny detaliczne czarnych wersji kolorystycznych są identyczne jak w przypadku białych modeli i wynoszą: Phantom REACTOR 900 – 6299 zł, Phantom REACTOR 600 – 4999 zł.


Przeczytaj także

Yamaha prezentuje cztery nowe modele klasy high-end


Yamaha umacniając swoją pozycję w świecie high-end, wkrótce wprowadzi do sprzedaży cztery całkowicie nowe konstrukcje – trzy wzmacniacze zintegrowane: A-S1200, A-S2200 i A-S3200, a także podstawkowe kolumny głośnikowe NS-3000 wraz z zaprojektowanymi dla tego modelu opcjonalnymi podstawkami SPS-3000. Każdy z nowych modeli urzeczywistnia niesamowitą dbałość o szczegóły, przejawiającą się w doskonałej jakości wykończenia i dostrojenia urządzeń pod kątem uzyskania czystego i naturalnego brzmienia.

Dowiedz się więcej

BluOS 3.8 już do pobrania


Najnowsza wersja oprogramowania przygotowanego przez firmę Bluesound, BluOS 3.8, wprowadza m.in. nowe opcje kina domowego oraz MQA-CD. Aktualizacja oprogramowania jeszcze bardziej zwiększa komfort i wygodę użytkowania w całym ekosystemie produktów BluOS.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38