Aktualności

House of Marley Positive Vibration XL – słuchawki dla prawdziwych melomanów


House of Marley Positive Vibration XL

Zaawansowane przetworniki o średnicy 40 mm, Bluetooth 5.0, 24 godziny pracy na jednym ładowaniu i funkcja szybkiego ładowania to tylko kilka atutów, którymi mogą pochwalić się wokółuszne słuchawki House of Marley Positive Vibration XL. Model ten wykorzystuje również miękkie, komfortowe wypełnienie piankowe oraz wbudowany mikrofon/zdalne sterowanie i dodatkowo ma składaną konstrukcję.

Positive Vibration XL to bezprzewodowe słuchawki, których znakiem rozpoznawczym, podobnie jak w przypadku pozostałych produktów House of Marley, jest szerokie wykorzystanie przyjaznych dla środowiska naturalnych materiałów oraz tych pochodzących z recyklingu. W przypadku Positive Vibration XL mowa o certyfikowanym drewnie FSC®, wysokiej jakości tkaninie REWIND™, stali nierdzewnej i odzyskanym aluminium. Wszystko to podkreśla oryginalny, unikatowy styl produktu i dbałość firmy House of Marley o jakość wykonania i wytrzymałość, jak również o środowisko.

Cała doba z muzyką

Słuchawki zasilane są przez wewnętrzny akumulator litowo-polimerowy, który zapewnia energię na 24 godziny pracy po jego pełnym naładowaniu. Ograniczenie liczby ładowań nie tylko wydłuża czas słuchania muzyki, lecz także zwiększa żywotność samych słuchawek. Ponadto Positive Vibration XL obsługują tryb szybkiego ładowania, dzięki czemu wystarczą 2,5 godziny, aby maksymalnie naładować akumulator.

House of Marley Positive Vibration XL

40-milimetrowe przetworniki

Odtwarzanie dźwięku projektanci powierzyli 40-milimetrowym przetwornikom. To wysokiej jakości konstrukcje, które dostarczają dźwięk dokładnie taki, jakiego oczekują użytkownicy – energetyczny, przejrzysty i przestrzenny.

Miękkie, piankowe wypełnienie

Z myślą o długim słuchaniu muzyki, przy zachowaniu komfortu użytkowania, kołnierze muszli słuchawek wypełnione są miękką pianką z efektem pamięci, dzięki czemu z łatwością można zrelaksować się przy muzyce, skupiając się wyłącznie na swoich ulubionych utworach.

House of Marley Positive Vibration XL

Wbudowany mikrofon i zdalne sterowanie

Projektanci wzbogacili Positive Vibration XL o wbudowany mikrofon. Element ten pozwala prowadzić rozmowy telefoniczne i korzystać z komend głosowych. Z kolei wbudowane przyciski zdalnego sterowania umożliwiają kontrolowanie odtwarzania muzyki i odbieranie/kończenie połączeń telefonicznych nawet wtedy, gdy sparowany smartfon znajduje się poza zasięgiem rąk użytkownika.


Przeczytaj także

Wyrafinowana technologia spotyka się z klasycznym wzor...


Firma Audio Klan po objęciu wyłącznej dystrybucji marki Loewe w Polsce wprowadza do sprzedaży na polskim rynku serię telewizorów Loewe bild v, która odznacza się najnowocześniejszymi ekranami OLED, innowacyjną technologią i zintegrowanym dyskiem twardym dr+. Oprócz eleganckiego designu i imponującej atrakcyjności wizualnej, te telewizory OLED klasy premium wyróżniają się wieloma wygodnymi funkcjami.

Dowiedz się więcej

Utytułowane stereofoniczne przedwzmacniacze Rotela w w...


Rotel z przyjemnością przedstawia nowe, ulepszone wersje MKII swoich dwóch wielokrotnie nagradzanych przedwzmacniaczy stereo – RC-1590MKII i RC-1572MKII. Oba modele wykorzystują szereg udoskonaleń w zakresie akustyki i wydajności, przy czym każdy obwód akustyczny został poddany krytycznej analizie i znacząco ulepszony dzięki zaimplementowaniu technologii opracowanych z myślą o utytułowanej serii Michi.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

Media

tel.: +48 22 777 99 09