Aktualności

House of Marley PVXL ANC – nowe wokółuszne słuchawki z układem aktywnej redukcji szumów (ANC)


House of Marley udoskonalił swoje popularne słuchawki Positive Vibration XL. Najnowszy model Positive Vibration XL ANC łączy niezwykle komfortową w użytkowaniu wokółuszną konstrukcję z hybrydowym układem redukcji szumów.

Najnowsze słuchawki House of Marley – Positive Vibration XL ANC

Firma House of Marley prezentuje najnowszy model słuchawek – PVXL ANC. Aby uczynić swoje popularne słuchawki Positive Vibration XL jeszcze lepszymi, projektanci wzbogacili je o niesamowity hybrydowy układ aktywnej redukcji szumów.

Podobnie jak pierwowzór, a także wiele innych produktów House of Marley, najnowsze Positive Vibration XL ANC wykonane są z wysokiej klasy materiałów. Projektanci zastosowali drewno z certyfikatem FSC®, tkaninę premium REWIND™, stal nierdzewną i nadające się do recyklingu aluminium i w ten sposób połączyli naturalny styl z przesłaniem Marleya wskazującym na rzemiosło i zrównoważony rozwój.

Najnowsze słuchawki House of Marley – Positive Vibration XL ANC

W parze z dbałością o środowisko idzie wysoki komfort użytkowania słuchawek. Wokółuszne muszle PVXL ANC wykorzystują piankowe poduszki Ultra Comfort, które zapewniają wygodę nawet podczas wielogodzinnego słuchania muzyki. Ponadto słuchawki mają składaną konstrukcję, która ułatwia ich przewożenie i minimalizuje ryzyko uszkodzenia podczas transportu.

Dzięki komfortowej konstrukcji użytkownik może w pełni skupić się na tym, co oferują 40-milimetrowe przetworniki Hi Definition. Głośniki zostały zaprojektowane i skonstruowane z myślą o dostarczeniu potężnego dźwięku. W efekcie bezprzewodowe Positive Vibration XL ANC z łatwością odwzorowują muzykę w jakości, której można oczekiwać od produktów House of Marley.

Najnowsze słuchawki House of Marley – Positive Vibration XL ANC

Zaawansowane głośniki sprawdzają się nie tylko podczas odtwarzania muzyki. PVXL ANC wyposażone są również we wbudowany mikrofon. Pozwala on prowadzić rozmowy telefoniczne bez konieczności trzymania telefonu w ręku, a także umożliwia wydawanie komend głosowych. Do obsługi słuchawek można również wykorzystać przyciski umieszczone na obudowie słuchawek – za ich pomocą użytkownik zmieni m.in. poziom głośności i rozpocznie/wstrzyma odtwarzanie dźwięku.

Najnowsze słuchawki House of Marley – Positive Vibration XL ANC

W przypadku słuchawek bezprzewodowych niezwykle istotnym jest nie tylko jakość dźwięku i wygoda użytkowania, lecz także czas pracy z dala od źródła energii. W tym aspekcie trudno cokolwiek zarzucić modelowi Positive Vibration XL ANC. Wbudowany akumulator litowo-polimerowy umożliwia słuchanie muzyki przez 26 godzin przy włączonym układzie ANC i aż przez 35 godzin, gdy układ ten pozostaje nieaktywny. Długi czas pracy na jednym ładowaniu pozwala w znacznym stopniu uniezależnić się od źródła zasilania, a dodatkowo zwiększa żywotność produktu.

Niecierpliwych melomanów ucieszy funkcja szybkiego ładowania. Dzięki niej wystarczy ładować słuchawki przez 15 minut, aby móc słuchać muzyki przez kolejne dwie godziny. Czas niezbędny do pełnego naładowania wbudowanego akumulatora został skrócony do minimum i wynosi zaledwie dwie godziny.

Najnowsze słuchawki House of Marley – Positive Vibration XL ANC

Słuchawki House of Marley Positive Vibration XL ANC trafią do sprzedaży na przełomie maja i czerwca br. W pierwszej kolejności na rynku zadebiutują słuchawki w wersji wykończeniowej Copper, a z początkiem czerwca także w wersji Signature Black. Poglądowa cena detaliczna modelu PVXL ANC wyniesie 799 zł.


Przeczytaj także

Inteligentny, elastyczny, konfigurowalny. Nowy Loewe b...


Znana i ceniona firma Loewe wprowadza do swojej oferty nowo opracowaną serię telewizorów OLED Loewe bild i. Tworzą ją trzy modele, Loewe bild i.65 dr+, Loewe bild i.55 dr+ i Loewe bild i.48 dr+, a także soundbar Loewe klang bar i, przy czym wszystkie zostały zaprojektowane z myślą o grupie docelowej, która nie godzi się na kompromisy w zakresie stylistyki i jakości wykonania. Wszystkie modele bild i bazują na nowej technologii wyświetlania oraz najwyższej klasy komponentach i pozwalają cieszyć się spektakularną jakością obrazu, szybką i intuicyjną obsługą oraz szeregiem funkcji smart.

Dowiedz się więcej

Aktywne kolumny głośnikowe Linn 530


Za pomocą Serii 5 Linn urzeczywistnił wyjątkową i rewolucyjną koncepcję, która ma ułatwiać słuchanie muzyki w domu. Flagowe aktywne kolumny głośnikowe z tej serii, Linn 530, zapewniają prostotę oraz wysoką wydajność i perfekcyjnie dopasowują się do domowego wnętrza. Specjalnie zaprojektowane, wykorzystują technologię Exakt i potężny system niskotonowy Isobarik, aby mieć pewność, że muzyka robi równie ogromne wrażenie, jak sama konstrukcja głośników.

Dowiedz się więcej

Loewe klang s3 i klang s1 – muzyczna radość na najwyżs...


Loewe wprowadza swoje dwa nowe radia smart – Loewe klang s3 i Loewe klang s1. Oba modele przyciągają wzrok elegancką stylistyką, wysokiej jakości obudową ze szczotkowanego aluminium i zapewniają najwyższy poziom elastyczności i muzycznej radości. Z krystalicznie czystym dźwiękiem, licznymi funkcjami strumieniowania i niemal nieograniczonym opcjom programów, Loewe rozszerza swoją gamę produktów audio o dwie nowe topowe konstrukcje.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

Media

tel.: +48 22 777 99 09