Aktualności

House of Marley Positive Vibration XL – słuchawki dla prawdziwych melomanów


House of Marley Positive Vibration XL

Zaawansowane przetworniki o średnicy 40 mm, Bluetooth 5.0, 24 godziny pracy na jednym ładowaniu i funkcja szybkiego ładowania to tylko kilka atutów, którymi mogą pochwalić się wokółuszne słuchawki House of Marley Positive Vibration XL. Model ten wykorzystuje również miękkie, komfortowe wypełnienie piankowe oraz wbudowany mikrofon/zdalne sterowanie i dodatkowo ma składaną konstrukcję.

Positive Vibration XL to bezprzewodowe słuchawki, których znakiem rozpoznawczym, podobnie jak w przypadku pozostałych produktów House of Marley, jest szerokie wykorzystanie przyjaznych dla środowiska naturalnych materiałów oraz tych pochodzących z recyklingu. W przypadku Positive Vibration XL mowa o certyfikowanym drewnie FSC®, wysokiej jakości tkaninie REWIND™, stali nierdzewnej i odzyskanym aluminium. Wszystko to podkreśla oryginalny, unikatowy styl produktu i dbałość firmy House of Marley o jakość wykonania i wytrzymałość, jak również o środowisko.

Cała doba z muzyką

Słuchawki zasilane są przez wewnętrzny akumulator litowo-polimerowy, który zapewnia energię na 24 godziny pracy po jego pełnym naładowaniu. Ograniczenie liczby ładowań nie tylko wydłuża czas słuchania muzyki, lecz także zwiększa żywotność samych słuchawek. Ponadto Positive Vibration XL obsługują tryb szybkiego ładowania, dzięki czemu wystarczą 2,5 godziny, aby maksymalnie naładować akumulator.

House of Marley Positive Vibration XL

40-milimetrowe przetworniki

Odtwarzanie dźwięku projektanci powierzyli 40-milimetrowym przetwornikom. To wysokiej jakości konstrukcje, które dostarczają dźwięk dokładnie taki, jakiego oczekują użytkownicy – energetyczny, przejrzysty i przestrzenny.

Miękkie, piankowe wypełnienie

Z myślą o długim słuchaniu muzyki, przy zachowaniu komfortu użytkowania, kołnierze muszli słuchawek wypełnione są miękką pianką z efektem pamięci, dzięki czemu z łatwością można zrelaksować się przy muzyce, skupiając się wyłącznie na swoich ulubionych utworach.

House of Marley Positive Vibration XL

Wbudowany mikrofon i zdalne sterowanie

Projektanci wzbogacili Positive Vibration XL o wbudowany mikrofon. Element ten pozwala prowadzić rozmowy telefoniczne i korzystać z komend głosowych. Z kolei wbudowane przyciski zdalnego sterowania umożliwiają kontrolowanie odtwarzania muzyki i odbieranie/kończenie połączeń telefonicznych nawet wtedy, gdy sparowany smartfon znajduje się poza zasięgiem rąk użytkownika.


Przeczytaj także

House of Marley Get Together Duo – wszechstronne i bez...


Za pośrednictwem modelu Get Together Duo firma House of Marley stworzyła niezwykle uniwersalny zestaw głośników bezprzewodowych – mogą one pracować solo, tworzyć prawdziwie bezprzewodową parę stereo, bezprzewodowo współpracować z gramofonem Stir It Up Wireless lub odtwarzać dźwięk z dowolnego innego źródła.

Dowiedz się więcej

Nowe słuchawki True Wireless – House of Marley Champion


House of Marley Champion to douszne słuchawki True Wireless, które łączą kompaktową i elegancką konstrukcję z bardzo dobrą jakością dźwięku. Długi czas pracy na jednym ładowaniu i etui z funkcją banku energii, a także komfortowe dopasowanie oraz wygodna łączność Bluetooth zwiększają funkcjonalność i gwarantują maksymalną przyjemność z użytkowania tego niedrogiego modelu.

Dowiedz się więcej

Odetnij się od zewnętrznego hałasu – słuchawki House o...


Za pośrednictwem najnowszego modelu wokółusznego, Exodus ANC, firma House of Marley wkracza do świata słuchawek z układem aktywnej redukcji hałasu. Dzięki temu miłośnicy muzyki, którzy przywiązują wagę do poszanowania środowiska naturalnego – szerokie wykorzystanie materiałów z recyklingu to znak rozpoznawczy House of Marley – zyskują wszystko to, czego oczekują od wysokiej jakości produktu audio: piękny dźwięk i komfortową w użytkowaniu konstrukcję.

Dowiedz się więcej