Aktualności

IsoTek przedstawił nowy kondycjoner sieciowy – model V5


IsoTek zaprezentował nowy kondycjoner sieciowy V5 Titan, który jest udoskonaloną wersją wielokrotnie nagradzanego modelu Titan. Najnowszy model cechuje się wysoką jakością wykonania i szeroką funkcjonalnością, stanowiąc świetne uzupełnienie dla kompletnego, nawet najbardziej wymagającego, zestawu audio czy systemu audio-wideo.

kondycjoner IsoTek V5 Titan

Kondycjoner sieciowy IsoTek V5 Titan wyposażono w trzy gniazda wyjściowe oraz gniazdo System Link. To ostatnie pozwala na podłączenie dodatkowych komponentów IsoTek, zwiększając możliwości całego systemu. Projektanci sięgnęli po jeszcze lepszy układ Titan Direct Coupled, który wprowadzono na zupełnie nowy poziom. Jest to zasługa m.in. zwiększonego o ponad 50 proc. obciążenia miedzią płytki drukowanej.

Doskonały do wysokoprądowych systemów

Zastosowany w kondycjonerze sieciowym V5 Titan nowy obwód gwarantuje dwukrotnie większą indukcyjność przy 80-procentowym wzroście natężenia prądu. Warto zwrócić uwagę na system bezpieczników RCBO o wartości 16 A dla każdego z trzech gniazd wejściowych. Z kolei wartość zabezpieczenia chwilowego w nowej konstrukcji zwiększono do 153 000 A (zabezpieczenie ciągłe wynosi 75 000 A).

V5 Titan znakomicie sprawdzi się w wysokoprądowych systemach audio i audio-wideo, oferując redukcję zakłóceń RFI na poziomie 85 dB. Zoptymalizowane obwody oczyszczające pozwalają na efektywną eliminację zaburzeń wspólnych i różnicowych.

kondycjoner IsoTek V5 Titan

Niski współczynnik DCR

Inżynierowie dopełnili wszelkich starań, aby IsoTek V5 Titan dostarczał sygnał wyjściowy o niebywale niskiej impedancji i niskim współczynniku DCR (rezystancji stałoprądowej). Zastosowane rozwiązanie całkowicie eliminuje (w ramach koncepcji filtrowania zasilania) wszelkie możliwości ograniczenia prądu, zwiększając zakres dynamiki, gdyż impedancja łańcucha powrotnego do stacji zasilania jest znacznie większa. Okazuje się to o tyle istotne, że kiedy sygnał jest zanieczyszczony, to zakres dynamiki ulega zmniejszeniu.

Udoskonalona konstrukcja

Model V5 został znacząco udoskonalony względem swojego poprzednika. Modyfikacji uległy projekt i topologia płytki drukowanej, co pozytywnie wpłynęło na amperaż i rezystancję. Wprowadzone zmiany zapewniają bardziej otwartą scenę dźwiękową i większą detaliczność.

kondycjoner IsoTek V5 Titan

Do ciekawych rozwiązań należy również KERP, czyli Ścieżka Równego Oporu Kirchhoffa (Kirchoff’s Equal Resistance Path) – metoda pozwalająca otrzymać jednakową rezystancję i moc dla wszystkich gniazd wyjściowych. W osiągnięciu niebywale wyśrubowanych parametrów technicznych pomogła także zaawansowana, spiralna izolacja z FEP (Fluorinated Ethylene Propylene). Co istotne, kondycjoner V5 Titan posiada pod względem wewnętrznego okablowania spójną konstrukcje z gamą przewodów zasilających IsoTek, np. modelem EVO3 Premier, który znajduje się w komplecie z kondycjonerem.

Nowoczesne wzornictwo

IsoTek V5 Titan to jednak nie tylko fantastyczny kondycjoner, ale także nowoczesna konstrukcja, która wygląda jak wykuta z jednego bloku aluminium. Ma szerokość 220 mm, wysokość 147 mm i głębokość 350 mm.

Dostępność

Kondycjoner sieciowy IsoTek V5 Titan powinien być dostępny w sprzedaży już z końcem listopada br. w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.


Przeczytaj także

Kolumny Bowers & Wilkins 705 i 702 Signature zyskały ...


Firma Bowers & Wilkins poszerzyła swoje portfolio o całkowicie nową wersję kolorystyczną kolumn podstawkowych 705 Signature i podłogowych 702 Signature. Teraz obie te konstrukcje dostępne są również w błyszczącym lakierze Midnight Blue Metallic. Cechują się one tym samymi rozwiązaniami technicznymi, które przyniosły sukces modelom oferowanym w hebanowym wykończeniu Datuk Gloss.

Dowiedz się więcej

CD-S303 – nowy odtwarzacz CD w ofercie Yamahy


Oferta firmy Yamaha powiększyła się o nowy odtwarzacz CD – model CD-S303. Najnowsza konstrukcja powstała w oparciu o sukces poprzednika – odtwarzacza CD-S300. Wykorzystuje podobne rozwiązania techniczne, takie jak tryb Pure Direct czy mechanizm Intelligent Digital Servo. Zmodyfikowany został m.in. układ złączy na tylnym panelu, a także – co bardzo istotne z użytkowego punktu widzenia – pilot zdalnego sterowania, który wykorzystuje ergonomiczny i bardziej intuicyjny układ przycisków.

Dowiedz się więcej

Klimax LP12 – najnowsza generacja referencyjnego gramo...


Linn przedstawił nową wersję referencyjnego gramofonu Klimax LP12. Mamy tutaj do czynienia z konstrukcją modułową, a więc z możliwością modyfikacji i dalszej rozbudowy. Dzięki temu będzie można wzbogacić ten nowoczesny klasyk o najnowsze, przełomowe rozwiązania techniczne firmy Linn, sprawiając, że Klimax LP12 w przyszłości stanie się jeszcze lepszy.

Dowiedz się więcej

Telewizory marki We. by Loewe – wyjątkowy design i bog...


Firma Loewe, renomowany niemiecki producent elektroniki audio i audio-wideo, zaprezentowała telewizory z serii We. SEE. Należące do niej modele dostępne są w czterech rozmiarach – o przekątnej ekranu 55, 50, 43 i 32 cale – i 3 wersjach kolorystycznych: Aqua Blue, Coral Red i Storm Grey. Telewizory We. by Loewe są niezwykle intuicyjne w obsłudze i zachwycają swoim designem. Wykorzystują krawędziowe podświetlenie LED (Edge LED) i obsługują rozdzielczość Ultra HD (z wyjątkiem modelu 32-calowego, który ma ekran Full HD). Ponadto wspierają różnorodne tryby HDR i dźwięk w standardzie Dolby Atmos.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

Media

tel.: +48 22 777 99 09