IsoTek


IsoTek to angielska firma, która opracowuje produkty optymalizujące zasilanie dla systemów hi-fi i kina domowego. Twórcą marki jest Keith Martin, którego wizja pozwoliła zdobyć setki nagród od szanowanych na świecie specjalistów z branży audio.

U podstaw działalności tego cenionego producenta leży chęć tworzenia lepszych koncepcji, które rozwiązują problem niskiej jakości sieci zasilających, ograniczających wydajność systemów audio. Dzisiaj konstrukcje IsoTek zapewniają czystą, w pełni zoptymalizowaną moc do wszelkiego rodzaju sprzętu – od wzmacniaczy i źródeł po telewizory i projektory – zwiększając jego wydajność i chroniąc go.

Wysoko wyspecjalizowane kondycjonery sieciowe IsoTek aktywnie „czyszczą” prąd odbierany z gniazdek ściennych, zanim dotrze on do systemu hi-fi lub audio-wideo. Cała gama kabli zasilających dodatkowo wzmacnia ten efekt. Produkty IsoTek do dzisiaj znalazły ponad 100 tys. nabywców w ponad 45 krajach i zdobyły liczne wyróżnienia potwierdzone publikacjami przez branżowe redakcje z rynku audio i AV z całego świata. Postrzegana jako lider w swojej dziedzinie, IsoTek znajduje uznanie u czołowych producentów urządzeń elektronicznych.