Aktualności

Kup słuchawki lub gramofon Audio-Technica i zaoszczędź do 130 zł


Ogólnoeuropejski zasięg, cztery modele słuchawek i trzy gramofony do wyboru oraz zwrot pieniędzy w kwocie nawet 130 zł – to główne założenia kampanii promocyjnej Audio-Technica Cashback. Akcja rozpoczyna się 1 października br. i zakończy się 31 stycznia 2021 r.

Audio-Technica jest czołowym producentem wysokiej klasy słuchawek, gramofonów, wkładek gramofonowych i mikrofonów. Wykorzystując swoje wielodekadowe doświadczenie w produkcji przetworników ten japoński producent oferuje całą gamę urządzeń klasy hi-fi i high-end. Teraz kupując wybrane modele słuchawek i gramofonów nie tylko można cieszyć się wysoką jakością dźwięku, lecz także zaoszczędzić nawet 130 zł.

1 października 2020 r. rozpoczyna się ogólnoeuropejska akcja promocyjna Audio-Technica Cashback. Zgodnie z jej założeniami przy zakupie jednego z czterech modeli słuchawek – ATH-M50xBT, ATH-ANC900BT, ATH-SR50BT, ATH-CKS5TW – lub jednego z trzech gramofonów – AT-LPW30TK, AT-LPW50PB, AT-LP5x –w zależności od wybranego urządzenia można odzyskać od 65 zł do nawet 130 zł.

W promocji mogą brać udział wyłącznie mieszkańcy jednego z 20 europejskich krajów, w tym Polski. Aby z niej skorzystać należy w okresie od 1 października 2020 r. do 31 stycznia 2021 r. kupić jeden z ww. modeli słuchawek lub gramofonów, a następnie złożyć wniosek o zwrot części kwoty określony dla wybranego przez siebie urządzenia. Wnioski można składać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej https://cashback.audio-technica.eu/.

W celu potwierdzenia zakupu urządzenia do wypełnianego formularza zgłoszeniowego należy dołączyć kopię oryginalnego paragonu lub faktury VAT, wystawionej przez autoryzowanego sprzedawcę urządzeń Audio-Technica, np. salon Top Hi-Fi & Video Design, oraz zeskanowany oryginalny kod kreskowy z opakowania produktu biorącego udział w promocji. Dowód zakupu musi przedstawiać nazwę sprzedawcy detalicznego, datę zakupu, nazwę produktu oraz jego cenę, a samo zgłoszenie należy przesłać nie później niż do 14 lutego 2021 r.

Zgodnie z założeniami akcji promocyjnej zwrotu pieniędzy dokona Audio-Technica za pośrednictwem przelewu BACS. Zwrot nastąpi w ciągu 28 dni od daty potwierdzenia przyjęcia poprawnie wypełnionego wniosku. Każdy uczestnik promocji może ubiegać się o zwrot pieniędzy za maksymalnie pięć produktów, przy czym na wybrany produkt można złożyć tylko jeden wniosek.

Lista produktów objętych promocją Audio-Technica Cashback:

Nazwa modelu

Wartość zwrotu w PLN

Bezprzewodowe słuchawki nauszne ATH-M50xBT

90

Bezprzewodowe słuchawki wokółuszne ATH-ANC900BT

130

Bezprzewodowe słuchawki nauszne ATH-SR50BT

90

Słuchawki True-Wireless ATH-CKS5TW

65

Gramofon AT-LPW30TK

110

Gramofon AT-LPW50PB

130

Gramofon AT-LP5x

130

Regulamin promocji oraz partnerów handlowych biorących udział w akcji Audio-Technica Cashback dostępne są na stronie internetowej https://casback.audio-technica.eu/.


Przeczytaj także

Logowanie do serwisu Tidal po aktualizacji aplikacji M...


Tidal wdraża nowy system logowania się do swojego serwisu i w związku z tym wszyscy użytkownicy urządzeń z rodziny Yamaha MusicCast, którzy obecnie zalogowani są do serwisu, zostaną automatycznie wylogowani. Aby móc korzystać z dostępu do serwisu po wprowadzeniu nowego systemu, trzeba zaktualizować nie tylko samo urządzenie Yamahy, lecz także aplikację MusicCast.

Dowiedz się więcej

House of Marley Get Together Duo – wszechstronne i bez...


Za pośrednictwem modelu Get Together Duo firma House of Marley stworzyła niezwykle uniwersalny zestaw głośników bezprzewodowych – mogą one pracować solo, tworzyć prawdziwie bezprzewodową parę stereo, bezprzewodowo współpracować z gramofonem Stir It Up Wireless lub odtwarzać dźwięk z dowolnego innego źródła.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

Media

tel.: +48 22 777 99 09