Aktualności

Loewe klang s3 i klang s1 – muzyczna radość na najwyższym poziomie


Loewe wprowadza swoje dwa nowe radia smart – Loewe klang s3 i Loewe klang s1. Oba modele przyciągają wzrok elegancką stylistyką, wysokiej jakości obudową ze szczotkowanego aluminium i zapewniają najwyższy poziom elastyczności i muzycznej radości. Z krystalicznie czystym dźwiękiem, licznymi funkcjami strumieniowania i niemal nieograniczonym opcjom programów, Loewe rozszerza swoją gamę produktów audio o dwie nowe topowe konstrukcje.

Loewe klang s3

Dwa nowe systemy głośnikowe smart, Loewe klang s3 oraz Loewe klang s1, zapewniają wszechstronną przyjemność słuchania dzięki radiu internetowemu i tunerowi DAB/DAB+. Użytkownik może zaprogramować dowolną z blisko 25 tys. stacji radiowych i cieszyć się nieskończonym wyborem różnorodnych programów radiowych. Ponadto zintegrowane są również serwisy takie jak Amazon Music, Deezer lub Spotify Connect – w końcu strumieniowanie jest częścią DNA rodziny Loewe klang s.

Większy model Loewe klang s3 wyposażony jest w szczelinowy mechanizm CD, jeszcze bardziej poszerzając możliwość słuchania muzyki. A to nie wszystko. Wbudowana łączność bezprzewodowa Bluetooth ułatwia odtwarzanie ulubionych nagrań wprost ze smartfona lub tabletu, a korzystając z portu USB można także słuchać muzyki zapisanej w postaci plików audio.

Potężny dźwięk w klang s1

Doskonała wydajność

Loewe klang s1 zapewnia krystalicznie czysty dźwięk z mocą wyjściową 80 W, podczas gdy Loewe klang s3 uzyskuje nawet 120 W całkowitej wyjściowej mocy muzycznej. Układ głośników w połączeniu z portem bas-refleks tworzy perfekcyjnie zbalansowaną scenę dźwiękową z mocnym basem i krystalicznie czystymi sopranami.

Elegancka stylistyka

Dwa nowe piękne modele emanują czystą powściągliwością stylistyczną i wyposażone są w obudowy ze szczotkowanego aluminium z wyprofilowanymi przyciskami i podświetlanym pokrętłem. Bardzo duży wyświetlacz umożliwia komfortowy odczyt i zapewnia przyjazny dla użytkownika dostęp do osobistych treści.

Potężny dźwięk w klang s3

Projekt Loewe klang s1 i Loewe klang s3 jest idealną symbiozą atrakcyjnej optyki i wygodnej obsługi, co zostało docenione przez międzynarodowe jury przyznające renomowane nagrody za wzornictwo – iF Design oraz Red Dot. Loewe klang s3 z racji swoich wymiarów doskonale sprawdza się w domowym biurze lub średniej wielkości salonie. Z kolei kompaktowe radio smart Loewe klang s1 zajmuje niewiele miejsca i jako minimalistyczne rozwiązanie idealnie pasuje do mniejszych pomieszczeń, np. sypialni, kuchni lub łazienki.


Przeczytaj także

Inteligentny, elastyczny, konfigurowalny. Nowy Loewe b...


Znana i ceniona firma Loewe wprowadza do swojej oferty nowo opracowaną serię telewizorów OLED Loewe bild i. Tworzą ją trzy modele, Loewe bild i.65 dr+, Loewe bild i.55 dr+ i Loewe bild i.48 dr+, a także soundbar Loewe klang bar i, przy czym wszystkie zostały zaprojektowane z myślą o grupie docelowej, która nie godzi się na kompromisy w zakresie stylistyki i jakości wykonania. Wszystkie modele bild i bazują na nowej technologii wyświetlania oraz najwyższej klasy komponentach i pozwalają cieszyć się spektakularną jakością obrazu, szybką i intuicyjną obsługą oraz szeregiem funkcji smart.

Dowiedz się więcej

Aktywne kolumny głośnikowe Linn 530


Za pomocą Serii 5 Linn urzeczywistnił wyjątkową i rewolucyjną koncepcję, która ma ułatwiać słuchanie muzyki w domu. Flagowe aktywne kolumny głośnikowe z tej serii, Linn 530, zapewniają prostotę oraz wysoką wydajność i perfekcyjnie dopasowują się do domowego wnętrza. Specjalnie zaprojektowane, wykorzystują technologię Exakt i potężny system niskotonowy Isobarik, aby mieć pewność, że muzyka robi równie ogromne wrażenie, jak sama konstrukcja głośników.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

Media

tel.: +48 22 777 99 09