Aktualności

NAD Masters M33 i ekosystem BluOS zdobywcami nagród Mark of Excellence 2021


Lenbrook International z radością ogłasza, że NAD Masters M33, strumieniujący wzmacniacz z DAC/BluOS, oraz ekosystem BluOS zostali zwycięzcami nagród Mark of Excellence 2021 przyznawanymi przez dział Smart Home organizacji Consumer Technology Association (CTA).

Nagrody Mark of Excellence, które przyznaje dział Smart Home organizacji Consumer Technology Association (CTA), są potwierdzeniem największych dokonań w dziedzinie integracji specjalistycznej i technologii instalacyjnej. Model NAD Masters M33 zdobył tytuł Produkt Roku w kategorii Komponent Audio, a ekosystem BluOS został uznany Produktem Roku w kategorii Dystrybucja Audio/Video.

NAD Masters M33 jest wysokiej klasy strumieniującym wzmacniaczem z DAC/BluOS, który może pełnić rolę serca referencyjnego domowego systemu audio, zapewniając doskonały, audiofilski dźwięk. Urządzenie można bezprzewodowo łączyć z innymi odtwarzaczami w ramach ekosystemu BluOS, aby odtwarzać muzykę w całym domu. Wykorzystując nową technologię hybrydowego wzmacniacza cyfrowego Purifi Eigentakt™ model M33 kontynuuje wieloletnią tradycję NAD w identyfikowaniu i rozwijaniu przełomowych technologii amplifikacji. Dzięki pozbawionemu zniekształceń wzmocnieniu na poziomie 200 W na kanał M33 może w pełni wykorzystać potencjał najbardziej wyrafinowanych kolumn głośnikowych, jakie obecnie dostępne są na rynku. Z kolei za sprawą technologii Dirac można nawet poprawić akustykę pomieszczenia odsłuchowego.

Drugi ze zdobywców nagrody, BluOS, jest bezprzewodowym ekosystemem, który wykorzystuje domową sieć do łączenia więcej niż jednego kompatybilnego urządzenia i odtwarzania idealnie zsynchronizowanej muzyki w wielu pomieszczeniach lub odtwarzania różnych nagrań w każdym pomieszczeniu w tym samym czasie. BluOS pozwala bezprzewodowo przesyłać bezstratną muzykę w rozdzielczości do 192 kHz/24 bitów z niesamowitą szybkością, bez opóźnień i bez utraty jakości, do maksymalnie 64 stref. Dzięki dostępowi do radia internetowego i wielu serwisów strumieniowych, takich jak Tidal, Spotify, Amazon Music HD, Qobuz i TuneIn, BluOS zapewnia niemal nieograniczony dostęp do dowolnej muzyki. Ten niezwykle wszechstronny ekosystem pozwala również udostępniać bibliotekę muzyczną użytkownika zapisaną w komputerze lub na dysku NAS, a także słuchać muzyki z telefonu lub tabletu przy wykorzystaniu łączności Bluetooth. BluOS obsługuje formaty FLAC, WAV, MQA i inne formaty i kodeki wysokiej rozdzielczości.


Przeczytaj także

Logowanie do serwisu Tidal po aktualizacji aplikacji M...


Tidal wdraża nowy system logowania się do swojego serwisu i w związku z tym wszyscy użytkownicy urządzeń z rodziny Yamaha MusicCast, którzy obecnie zalogowani są do serwisu, zostaną automatycznie wylogowani. Aby móc korzystać z dostępu do serwisu po wprowadzeniu nowego systemu, trzeba zaktualizować nie tylko samo urządzenie Yamahy, lecz także aplikację MusicCast.

Dowiedz się więcej

House of Marley Get Together Duo – wszechstronne i bez...


Za pośrednictwem modelu Get Together Duo firma House of Marley stworzyła niezwykle uniwersalny zestaw głośników bezprzewodowych – mogą one pracować solo, tworzyć prawdziwie bezprzewodową parę stereo, bezprzewodowo współpracować z gramofonem Stir It Up Wireless lub odtwarzać dźwięk z dowolnego innego źródła.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

Media

tel.: +48 22 777 99 09