Aktualności

Najnowsze oprogramowanie do uchwytów MotionMount


Vogel’s udostępnił najnowszą wersję aplikacji MotionMount (wersja 1.5), oprogramowania do uchwytów MotionMount (wersja 1.1.7) oraz oprogramowania operacyjnego (wersja 1.0.7).

Vogel's MotionMount aktualizacja

Aktualizacja wprowadza m.in. nową funkcjonalność dla użytkowników telewizorów marki Loewe, którzy teraz mogą sterować uchwytem MotionMount za pomocą pilota zdalnego sterowania do telewizora, a także eliminuje potencjalne nieprawidłowości w działaniu aplikacji. Udostępniona aktualizacja przeznaczona jest dla uchwytów: NEXT 7355 MotionMount, NEXT 7356 OLED MotionMount oraz NEXT 8375 MotionSoundMount. Nową wersję aplikacji MotionMount można pobrać z App Store i Google Play.


Przeczytaj także

Audeze partnerem organizacji e-sportowej Echo Fox


Audeze, wiodący na świecie producent planarnych słuchawek magnetycznych, ogłosił oficjalne partnerstwo z cenioną organizacją e-sportową i firmą medialną – Echo Fox. Dzięki zaangażowaniu w tworzenie innowacyjnych i najlepszych rozwiązań audio, Audeze wyposaży zespoły Echo Fox w model Mobius, cieszące się ogromnym uznaniem słuchawki gamingowe, wyposażone w planarne przetworniki magnetyczne i technologie audio Waves Nx 3D.

Dowiedz się więcej

Pięć gwiazdek dla ELAC-ów Debut B5.2 w teście „What Hi...


Pierwsza seria głośników Debut firmy ELAC pojawiła się na rynku ok. trzy lata temu. Teraz tryumfy święci linia Debut 2.0, w której podstawowym modelem jest podstawkowy głośnik Debut B5.2. I właśnie ta konstrukcja broniła honoru firmy w teście przeprowadzonym przez redakcję magazynu „What Hi-Fi?” Jak się okazuje, uczyniła to w doskonały sposób, czego potwierdzeniem jest uzyskanie najwyższej noty – pięciu gwiazdek.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38