Aktualności

Najnowsze osiągnięcie inżynieryjne Devialet dostępne w Polsce


Phantom REACTOR

Devialet wprowadza na polski rynek model Phantom REACTOR, przełom w inżynierii dźwięku i kolejny krok w urzeczywistnianiu wizji firmy, dzięki której emocjonalna potęga dźwięku, oparta na przełomowej technologii, będzie dostępną dla jak największej liczby osób.

Phantom REACTOR jest ultrakompaktowym głośnikiem, który zapewnia niespotykaną moc, wierność brzmienia oraz poziom głośności. Devialet z dumą prezentuje modele Phantom Reactor 600 i Phantom Reactor 900, najnowsze konstrukcje z rodziny Devialet Phantom, będące efektem trzech lat badań i rozwoju w dziedzinie inżynierii akustycznej i mechanicznej. 

Najlepsze połączenie rozmiaru, mocy i precyzji – bez kompromisów

Za pomocą modelu Phantom REACTOR, Devialet ponownie wyniósł jakość dźwięku na nowy poziom. To jedyny ultrakompaktowy głośnik, który może zapewnić maksymalny poziom ciśnienia dźwięku 98 dB dzięki bezprecedensowej mocy szczytowej sięgającej 900 W. Phantom REACTOR odwzorowuje brzmienie w sposób zamierzony przez artystę: wszystkie detale prezentowane są bez zniekształceń, podbarwień lub szumu. Po prostu czysty dźwięk.

Phantom REACTOR został precyzyjnie zaprojektowany, zarówno technicznie jak i fizycznie, aby zapewnić optymalną jakość dźwięku. Kompaktowa, sferyczna konstrukcja z perfekcyjną akustyczną formą, łączy dwa głośniki niskotonowe, pracujące w układzie push-push, które dzięki ekstremalnemu skokowi membrany gwarantują ultragłęboki dźwięk, oraz jeden pełnozakresowy głośnik, pozwalając uzyskać niezrównane wrażenia dźwiękowe z niewielkiej konstrukcji, bez żadnych kompromisów pod względem jakości brzmienia.

Phantom REACTOR

Dwa nowe modele

Phantom REACTOR 600 • 95 dB SPL • 600 W
Phantom REACTOR 900 • 98 dB SPL • 900 W

• Czterokrotnie mniejsze niż ikoniczny Phantom (klasyczny Phantom, Silver Phantom i Gold Phantom, teraz połączone w serię zwaną Phantom Premier); Phantom REACTOR ma objętość 3 l i waży 4,3 kg.
• 219 mm (długość) x 157 mm (szerokość) x 168 mm (wysokość), to wystarczająco niewiele, aby móc trzymać je w jednej ręce, ale mogą grać tak głośno, jak orkiestra symfoniczna grająca z pełną mocą.
• Dostarczają niewiarygodny dźwięk - od infradźwięków o częstotliwości 18 Hz (tak jakby subwoofer pracował w pokoju) do precyzyjnych wysokich tonów o częstotliwości 21 kHz.
• Fenomenalna amplituda dźwięku bez zniekształceń, podbarwień lub szumu tła dzięki unikatowej technice opracowanej przez Devialeta.

Phantom REACTOR jest urządzeniem typu plug-and-play. Urządzenie działa bezprzewodowo wykorzystując Bluetooth, Spotify Connect, AirPlay, UPnP, lub też za pomocą analogowego lub optycznego połączenia przewodowego - i może być sterowane z poziomu specjalnej aplikacji.

Phantom REACTOR

4x mniejszy dzięki wiodącym innowacjom technicznym

Od chwili rozpoczęcia swojej działalności Devialet nieustannie pracuje nad miniaturyzacją opracowywanych przez siebie wynalazków i udostępnianiem ich nowemu gronu odbiorców.

Miniaturyzacja głośnika Phantom REACTOR z technicznego punktu widzenia powinna być niemożliwa - ale stało się to możliwe dzięki nieustającej pasji 100 inżynierów Devialeta, wciąż kwestionujących zasady audio. 11 dodatkowych patentów przyczyniło się do zaskakująco rewolucyjnego projektu Phantoma REACTORA, a wszystkie prowadzą do ultrakompaktowej formy w bardziej przystępnej cenie.

Przełomowe innowacje Devialeta, jeszcze bardziej udoskonalone i wbudowane w model Phantom REACTOR obejmują:

• Analog Digital Hybrid (ADH), najważniejsza innowacja Devialeta w amplifikacji dźwięku, łączy wyrafinowanie wzmocnienia analogowego Class A z mocą i kompaktowością cyfrowej techniki Class D;
• Speaker Active Matching (SAM), matematyczny model, który zapewnia perfekcyjną kontrolę głośników i wysoką wierność akustyczną modelu Phantom REACTOR;
• Heart Bass Implosion (HBI), rewolucyjne rozwiązanie akustyczne, które emituje dźwięk niskich tonów z fenomenalną głębią i fizycznym oddziaływaniem;
• Active Cospherical Engine (ACE), sferyczna konstrukcja i perfekcyjna forma akustyczna pozwalają odtwarzać dźwięk i emitować jego energię liniowo we wszystkich kierunkach.

Globalna dystrybucja, wyprodukowany we Francji

Phantom REACTOR został zaprojektowany we Francji, gdzie jest także produkowany i montowany w nowym zakładzie otwartym przez Devialet specjalnie dla tego modelu. 


Przeczytaj także

Audio-Technica AT-LP5x z wyróżnieniem „What Hi-Fi?”


Za pomocą gramofonu AT-LP5x projektanci jeszcze bardziej udoskonalili swój wielokrotnie nagradzany model AT-LP5. Dzięki zastosowaniu wyższej jakości wkładki, odseparowanego zasilacza i dodaniu obsługi prędkości 78 obr./min nowy model wspina się na wyższy poziom, czego potwierdzeniem jest uzyskanie przez gramofon maksymalnej noty w teście przeprowadzonym przez redakcję „What Hi-Fi?”.

Dowiedz się więcej

ELAC Concentro S 507 – high-end na wysokich obcasach


ELAC z dumą prezentuje swoją najnowszą wolnostojącą kolumnę głośnikową Concentro S 507. Ten ze wszech miar wyjątkowy model jest synonimem doskonałej jakości wykonania, wzornictwa i dźwięku. Concentro S 507 zachowuje wszystkie funkcje i zalety większych głośników Concentro, ale tworzy indywidualny, niepowtarzalny efekt wizualny.

Dowiedz się więcej

CES 2020: Audio-Technica prezentuje słuchawki ATH-ANC3...


Podczas odbywającej się w Las Vegas wystawy CES 2020 Audio-Technica zaprezentowała dwa najnowsze modele ze swojej oferty. Pierwszym z nich są w pełni bezprzewodowe słuchawki douszne z systemem hybrydowej aktywnej redukcji hałasu ATH-ANC300TW. Drugim jest w pełni manualny gramofon z napędem paskowym AT-LPW50PB.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38