Aktualności

Devialet Care w cenie głośników Devialet Phantom


Devialet przygotował promocję, dzięki której nabywcy głośników z serii Phantom Reactor i Phantom Premiere już w cenie zakupu otrzymują pakiet ochronny Devialet Care. Oferta promocyjna obowiązuje od 16 listopada do 31 grudnia 2020 r. (włącznie) i zapewnia użytkownikom dwie korzyści.

Dowiedz się więcej


NAD Masters M33 zdobywcą kolejnych nagród


Strumieniujący wzmacniacz z DAC i BluOS, NAD Masters M33, nieustannie zdobywa kolejne nagrody i uznanie branżowej prasy oraz klientów na całym świecie. Uhonorowany już nagrodą EISA, w październiku br. został znakomicie oceniony przez redakcję „Stereophile” i w tym samym numerze został uznany za „Rekomendowany komponent”.

Dowiedz się więcej


Możliwe utrudnienia pracy serwisu


Uprzejmie informujemy, że w związku ze stanem epidemii, który wpłynął na funkcjonowanie naszego serwisu, czas rozpatrzenia reklamacji i naprawy sprzętu może ulec wydłużeniu. Choć nie jest to przez nas zawinione, przepraszamy za zaistniałą sytuację i prosimy o Państwa wyrozumiałość.

Dowiedz się więcej


Strona internetowa Rotel w polskiej wersji językowej


Rotel we współpracy z firmą Audio Klan uruchomił polską wersję językową swojej strony internetowej rotel.com. To nie lada gratka dla wszystkich fanów i miłośników tej marki oraz zagorzałych zwolenników produktów tej japońskiej ikony w świecie audio. Dzięki temu szerokie grono audiofilów i melomanów może jeszcze bliżej poznać historię marki, obejrzeć pełną gamę produktową Rotela i zgłębić tajniki systemów stereo, kina domowego i multiroom.

Dowiedz się więcej


Nowe otwarcie – Yamaha RX-A2A


Yamaha już niebawem wzbogaci swoje portfolio o nowy 7.2-kanałowy amplituner kina domowego. Model RX-A2A otwiera referencyjną serię AVENTAGE i wyposażony jest w wiele rozwiązań zarezerwowanych dla wysokiej klasy amplitunerów AV, m.in. obsługę Dolby Atmos® z wirtualizacją wysokości, DTS:X®, HDR10+, 8K60B, 4K120AB, funkcje dla graczy komputerowych, a także autorskie rozwiązania, takie jak MusicCast i MusicCast Surround oraz YPAO® R.S.C. z pomiarem wielopunktowym. Całości dopełnia całkowicie nowa stylistyka urządzenia.

Dowiedz się więcej


Nowe słuchawki True Wireless – House of Marley Champion


House of Marley Champion to douszne słuchawki True Wireless, które łączą kompaktową i elegancką konstrukcję z bardzo dobrą jakością dźwięku. Długi czas pracy na jednym ładowaniu i etui z funkcją banku energii, a także komfortowe dopasowanie oraz wygodna łączność Bluetooth zwiększają funkcjonalność i gwarantują maksymalną przyjemność z użytkowania tego niedrogiego modelu.

Dowiedz się więcej


PSB prezentuje najnowsze aktywne monitory Alpha AM5 i Alpha AM3


Opierając się na swoim blisko 50-letnim doświadczeniu w projektowaniu wielokrotnie nagradzanych kolumn głośnikowych, PSB prezentuje kompaktowe aktywne kolumny głośnikowe Alpha AM5 i Alpha AM3. Obie konstrukcje dostarczają naturalny, detaliczny dźwięk przy zachowaniu wysokiej precyzji i minimalnych zniekształceń. Podczas gdy modele Alpha szybko stały się jednymi z najbardziej ikonicznych głośników na świecie i do dzisiaj stanowią punkt odniesienia dla przystępnych cenowo głośników hi-fi, najnowsze Alphy łączą rzadko spotykaną muzykalność i niesamowitą wartość z najnowszymi przełomowymi rozwiązaniami technicznymi.

Dowiedz się więcej


Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 09

fax.: +48 22 777 99 38