Aktualności

SW-5 – nowy aktywny subwoofer w ofercie Audio Pro


Legendarny dźwięk basu, czyste i nowoczesne wzornictwo oraz kompaktowa, łatwa do ustawienia konstrukcja – Audio Pro poszerza swoją gamę o dyskretny z wyglądu, ale potężny brzmieniowo subwoofer SW-5. Model ten idealnie sprawdza się tam, gdzie trzeba uzyskać mocny bas, ale na przeszkodzie staje niewielka ilość wolnego miejsca na ustawienie głośnika.

Dowiedz się więcej


Wersje MKII utytułowanych wzmacniaczy zintegrowanych Rotela wykorzystują technologie marki Michi


Rotel z przyjemnością prezentuje udoskonalone pod względem jakości dźwięku i wydajności wersje swoich trzech utytułowanych wzmacniaczach zintegrowanych z serii 14 i 15. Wprowadzone w urządzeniach modyfikacje obejmują innowacyjne zmiany w konstrukcji układów elektronicznych oraz klasy komponentów wykorzystywanych w kluczowych sekcjach obwodów i są odzwierciedleniem rozwiązań konstrukcyjnych stosowanych w cenionej serii Michi.

Dowiedz się więcej


Pathos InPoL2 MkII – udoskonalanie doskonałości


Wzmacniacz zintegrowany Pathos InPoL2 MkII zrodził się z potrzeby zapewnienia większej mocy przy obciążeniu 4 Ω, a co za tym idzie, wyższego prądu spoczynkowego. Aby uzyskać pożądany efekt, inżynierowie Pathosa pracowali m.in. nad udoskonaleniem zasilania wzmacniacza mocy.

Dowiedz się więcej


Kolor szczęścia


Szwedzki producent głośników, Audio Pro, poszerza swoją gamę produktową o kolejny kolorowy głośnik. Tym razem wybór padł na jasnożółty T3+, pozwalający dostrzec światło dnia.

Dowiedz się więcej


Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

Media

tel.: +48 22 777 99 09