Aktualności

Logowanie do serwisu Tidal po aktualizacji aplikacji MusicCast


Tidal wdraża nowy system logowania się do swojego serwisu i w związku z tym wszyscy użytkownicy urządzeń z rodziny Yamaha MusicCast, którzy obecnie zalogowani są do serwisu, zostaną automatycznie wylogowani. Aby móc korzystać z dostępu do serwisu po wprowadzeniu nowego systemu, trzeba zaktualizować nie tylko samo urządzenie Yamahy, lecz także aplikację MusicCast.

Dowiedz się więcej


ELAC Solano: twój styl, twój głośnik, twoja muzyka


Za pośrednictwem nowej serii Solano ELAC prezentuje trzy modele kolumn głośnikowych, które dumnie kontynuują tradycję produkcji głośników ELAC-a. Poznajcie kolumnę podstawkową BS 283, wolnostojącą FS 287 i głośnik centralny CC 281. Stworzone z myślą o domowych salonach, dostrojone pod kątem najwyższej możliwej jakości dźwięku, kolumny głośnikowe z serii ELAC Solano z łatwością zintegrują się z dowolnym wnętrzem.

Dowiedz się więcej


Tivoli Audio wprowadza do swoich produktów obsługę Apple AirPlay 2, Google Chromecast i Amazon Alexa


Tivoli Audio zapowiedział wprowadzenie unowocześnionych wersji swoich urządzeń z serii ART, określanych teraz mianem Generation 2. Modele te zachowują stylistykę i główne założenia konstrukcyjne swoich poprzedników, ale dodatkowo wspierają AirPlay 2 i Chromecast lub AirPlay 2 i Alexa. Dzięki temu nowe urządzenia Tivoli Audio będą jeszcze łatwiej integrowały się z domowymi systemami audio.

Dowiedz się więcej


Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

Media

tel.: +48 22 777 99 09