Aktualności

Telewizory marki We. by Loewe – wyjątkowy design i bogata funkcjonalność


Firma Loewe, renomowany niemiecki producent elektroniki audio i audio-wideo, zaprezentowała telewizory z serii We. SEE. Należące do niej modele dostępne są w czterech rozmiarach – o przekątnej ekranu 55, 50, 43 i 32 cale – i 3 wersjach kolorystycznych: Aqua Blue, Coral Red i Storm Grey. Telewizory We. by Loewe są niezwykle intuicyjne w obsłudze i zachwycają swoim designem. Wykorzystują krawędziowe podświetlenie LED (Edge LED) i obsługują rozdzielczość Ultra HD (z wyjątkiem modelu 32-calowego, który ma ekran Full HD). Ponadto wspierają różnorodne tryby HDR i dźwięk w standardzie Dolby Atmos.

Dowiedz się więcej


Bowers & Wilkins Zeppelin – nowa generacja, nowe możliwości


Bowers & Wilkins, ceniony brytyjski producent audio, wprowadził na rynek nową generację ikonicznego głośnika bezprzewodowego Zeppelin, który doskonale odnajdzie się w erze streamingu. Nowy Zeppelin czerpie z zalet poprzedników, dodając kluczowe usprawnienia w zakresie funkcjonalności i rozwiązań technicznych, dzięki czemu mamy do czynienia z najlepszą wersją Zeppelina.

Dowiedz się więcej


Dwa nowe modele słuchawek bezprzewodowych Yamahy – YH-L700A i TW-E3B


Gama produktowa Yamahy poszerzyła się o dwa nowe bezprzewodowe modele słuchawek – nauszny YH-L700A z dźwiękiem 3D i zaawansowanym układem ANC oraz true wireless TW-E3B. Projektanci dołożyli wszelkich starań, aby zoptymalizować wrażenia odsłuchowe pod kątem każdego użytkownika, odzwierciedlając ideę zapewnienia jak najbardziej wiarygodnego dźwięku.

Dowiedz się więcej


Telewizory z linii bild c wzbogaciły portfolio firmy Loewe


Firma Loewe, niemiecki producent luksusowych urządzeń audio i audio-wideo, zaprezentowała nową linię telewizorów. Bild c, bo o niej mowa, tworzą dwa modele z ekranami o przekątnych 32 i 43 cale (bild c.32 i bild c.43). Dzięki stosunkowo niewielkim rozmiarom doskonale sprawdzą się one praktycznie w każdym domowym wnętrzu – od sypialni, przez kuchnię czy jadalnię, po niewielki salon.

Dowiedz się więcej


NAD zaprezentowało nowy wzmacniacz sieciowy – C 700


NAD Electronics za pośrednictwem najnowszego wzmacniacza sieciowego C 700 kontynuuje rozwój w obrębie produktów, do których „wystarczy dodać głośniki”. Ten wchodzący w skład serii Classic model jest kompaktowym, nowoczesnym urządzeniem opracowanym z myślą o streamingu audio. Może pochwalić się potężnym układem wzmocnienia Hybrid Digital UcD, mocą 80 W na kanał i kompatybilnością z systemem multiroom BluOS.

Dowiedz się więcej


Nowe otwarte słuchawki nauszne Audeze – model LCD-5


Audeze, producent słuchawek klasy premium, zaprezentowało najnowszy referencyjny model LCD-5. Ta otwarta konstrukcja nauszna wyróżnia się znakomitą precyzją przetwarzania sygnału audio i wykorzystuje szereg zaawansowanych rozwiązań technicznych, m.in. przetworniki z cewkami Parallel Unifore oraz nowym układem magnesów Fluxor.

Dowiedz się więcej


C 399 – najnowszy wzmacniacz hybrydowy NAD


NAD Electronics za pośrednictwem najnowszego hybrydowego wzmacniacza C 399 z przetwornikiem c/a przeniosło możliwości wzmacniaczy zintegrowanych z serii Classic na nowy poziom. Nowa konstrukcja to kolejny wyraz tego producenta wysokiej klasy komponentów audio-wideo w dążeniu do doskonałej jakości brzmienia.

Dowiedz się więcej


Nowa wersja strumieniowego wzmacniacza firmy NAD – model M10 V2


NAD Electronics, producent zaawansowanej elektroniki audio, zaprezentował nową wersję modelu M10. Wraz z powiększeniem oferty produktowej NAD kontynuuje rewolucję zapoczątkowaną przez pierwszą generację tego wzmacniacza strumieniowego. Model M10 V2, zgodnie z nazwą firmy, którą można rozwinąć jako „New Acoustic Dimension”, wprowadza do świata audio „nowy wymiar akustyczny”. Wraz z nową wersją urządzenia pojawiły się dodatkowe usprawnienia, które mają jeszcze bardziej poprawić komfort użytkowania i jakość przetwarzanego dźwięku.

Dowiedz się więcej


Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

Media

tel.: +48 22 777 99 09