Aktualności

Możliwe utrudnienia pracy serwisu


Uprzejmie informujemy, że w związku ze stanem epidemii, który wpłynął na funkcjonowanie naszego serwisu, czas rozpatrzenia reklamacji i naprawy sprzętu może ulec wydłużeniu. Choć nie jest to przez nas zawinione, przepraszamy za zaistniałą sytuację i prosimy o Państwa wyrozumiałość.

Dowiedz się więcej


Zmiana adresu centrum serwisowego


Szanowni klienci, informujemy, że uległ zmianie adres naszego centrum serwisowego. Już od dziś mieści się ono w nowej lokalizacji. ul. Szkolna 34 05-270 Marki k/Warszawy Urządzenia przyjmujemy do naprawy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Jednocześnie informujemy, że pozostałe dane takie jak numery telefonów i adresy e-mail nie ulegają zmianie.

Dowiedz się więcej


Nowe funkcjonalności w urządzeniach MusicCast Yamahy


Za pomocą jednej aktualizacji Yamaha zmienia sposób korzystania ze swoich już i tak funkcjonalnych urządzeń z rodziny MusicCast. Udostępniona dzisiaj wersja oprogramowania wprowadza trzy kluczowe udogodnienia – kompatybilność z AirPlay 2, funkcjonalność Spotify Connect nawet dla użytkowników bezpłatnego konta, a także zgodność z Asystentem Google. Rozwiązanie przygotowane przez Yamahę potwierdza dbałość producenta o najwyższy poziom wygody użytkowników swoich produktów, także modeli już obecnych na rynku.

Dowiedz się więcej


Nowe gramofony Thorens – TD 1600 i TD 1601


Thorens zapowiada dwa nowe gramofony: TD 1600 i TD 1601. Oba modele nawiązują stylistycznie i konstrukcyjnie do klasycznego modelu firmy – TD 160 – i wyposażone są w zawieszone sub-chassis. TD 1600 pozostaje typowym, w pełni manualnym gramofonem, podczas gdy TD 1601 zwiększa wygodę użytkowania m.in. funkcją automatycznego wyłączania po zakończeniu odtwarzania.

Dowiedz się więcej


Audeze partnerem organizacji e-sportowej Echo Fox


Audeze, wiodący na świecie producent planarnych słuchawek magnetycznych, ogłosił oficjalne partnerstwo z cenioną organizacją e-sportową i firmą medialną – Echo Fox. Dzięki zaangażowaniu w tworzenie innowacyjnych i najlepszych rozwiązań audio, Audeze wyposaży zespoły Echo Fox w model Mobius, cieszące się ogromnym uznaniem słuchawki gamingowe, wyposażone w planarne przetworniki magnetyczne i technologie audio Waves Nx 3D.

Dowiedz się więcej


Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 09

fax.: +48 22 777 99 38