Aktualności

Nowe planarne słuchawki douszne Audeze LCD-i3


Audeze LCD-i3

Audeze poszerza swoją gamę o nowe słuchawki douszne LCD-i3. Model ten wprowadza wiele udoskonaleń w porównaniu ze swoim poprzednikiem, iSINE 20, i wykorzystuje rozwiązania zastosowane w starszym bracie LCD-i4. Najnowszy model gwarantuje fantastyczny dźwięk, niesamowity zakres dynamiki i wyposażony jest w komplet przewodów: Audeze CIPHER Lightning, kabel Bluetooth i standardowy kabel 3,5 mm.

Audeze prezentuje i wprowadza do sprzedaży nowe planarne słuchawki douszne LCD-i3. Model ten jest następcą niezwykle popularnych słuchawek iSINE 20 i młodszym bratem LCD-i4. Aby zapewnić najwyższą możliwą jakość dźwięku, projektanci wprowadzili wiele udoskonaleń w porównaniu z iSINE 20. Wśród nich znalazły się m.in. magnezowe otwarte obudowy i projekt maskownicy z LCD-i4, który redukuje niepożądany rezonans. Maskownica wygląda identycznie jak w modelu LCD-i4, ale w miejsce złotej siatki maskownicy Audeze zastosowało srebrną. Otwarta konstrukcja słuchawek zwiększa przejrzystość głębokiego i niesamowicie czystego basu.

Audeze LCD-i3

Kolejne ulepszenia można znaleźć w wywodzących się z iSINE 20 przetwornikach – dzięki nim LCD-i3 mogą pochwalić się lepszą rozdzielczością w porównaniu ze swoim poprzednikiem. Przetworniki o niskiej impedancji wykorzystują opatentowaną cewkę Uniforce™ i układ magnetyczny Fluxor™, pozwalając uzyskać najszerszy zakres dynamiki wśród słuchawek dousznych, osiągając 130 dB bez słyszalnych zniekształceń.  

Słuchawki LCD-i3 dostarczane są z kablem Audeze CIPHER Lightning, kablem Bluetooth (umożliwiającym używanie słuchawek jako bezprzewodowych) i standardowym kablem 3,5 mm, zapewniając niesamowitą wszechstronność połączeń i gwarantując audiofilską jakość dźwięku za pomocą dowolnego urządzenia. Wyposażony w układ Bluetooth 5.0 obsługujący kodeki aptX i aptX HD, moduł Bluetooth CIPHER gwarantuje 24-bitowy bezprzewodowy dźwięk o niskim opóźnieniu, zoptymalizowany pod kątem nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Audeze LCD-i3

Aby zwiększyć komfort użytkowania słuchawki LCD-i3 wyposażone zostały w nowe „płetwy”. Ich ergonomiczne dopasowanie gwarantuje wygodę i pewność mocowania w małżowinach uszu. Osoby preferujące tradycyjne mocowanie iSINE mogą wykorzystać przeprojektowane pętle wokółuszne, które teraz zakrzywione są do środka wzdłuż tylnej części ucha, aby zapewnić doskonałe dopasowanie do uszu, niezależnie od ich kształtu i wielkości. Nowe akcesoria dołączane są do każdego egzemplarza LCD-i3 i są w pełni kompatybilne z wszystkimi obecnymi słuchawkami dousznymi Audeze. Użytkownicy modeli iSINE lub LCD-i4, którzy chcieliby dokupić nowe akcesoria, mogą to zrobić wybierając zestaw akcesoriów iSINE.


Przeczytaj także

Audio-Technica AT-LP5x z wyróżnieniem „What Hi-Fi?”


Za pomocą gramofonu AT-LP5x projektanci jeszcze bardziej udoskonalili swój wielokrotnie nagradzany model AT-LP5. Dzięki zastosowaniu wyższej jakości wkładki, odseparowanego zasilacza i dodaniu obsługi prędkości 78 obr./min nowy model wspina się na wyższy poziom, czego potwierdzeniem jest uzyskanie przez gramofon maksymalnej noty w teście przeprowadzonym przez redakcję „What Hi-Fi?”.

Dowiedz się więcej

ELAC Concentro S 507 – high-end na wysokich obcasach


ELAC z dumą prezentuje swoją najnowszą wolnostojącą kolumnę głośnikową Concentro S 507. Ten ze wszech miar wyjątkowy model jest synonimem doskonałej jakości wykonania, wzornictwa i dźwięku. Concentro S 507 zachowuje wszystkie funkcje i zalety większych głośników Concentro, ale tworzy indywidualny, niepowtarzalny efekt wizualny.

Dowiedz się więcej

CES 2020: Audio-Technica prezentuje słuchawki ATH-ANC3...


Podczas odbywającej się w Las Vegas wystawy CES 2020 Audio-Technica zaprezentowała dwa najnowsze modele ze swojej oferty. Pierwszym z nich są w pełni bezprzewodowe słuchawki douszne z systemem hybrydowej aktywnej redukcji hałasu ATH-ANC300TW. Drugim jest w pełni manualny gramofon z napędem paskowym AT-LPW50PB.

Dowiedz się więcej

Produkty

Serwis

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38

Media

tel.: +48 22 777 99 25

fax.: +48 22 777 99 38